Проблеми зі сном − звичайне явище після травматичного досвіду.
«Я везде ощущаю себя чужой… И так было всю жизнь! В семье не о чем общаться, друзья шутят, что все время хочу куда-то сбежать от них, хоть это совсем не так. Иногда бывает так, что после общения с незнакомым человеком и обещания друг другу встретиться, мы не встречаемся.
Ідеальна соціальна мережа - це та, яка не має іншого, ніж ти сам, респондента. Ідея, що можна "злити" свої думки в соцмережах і отримати бажаний спокій, утопічна. Все відбувається як раз навпаки. Соцмережі запускають процес фактичної побудови того образу, який ми репрезентуємо в своїх посланнях.
На що опиратися людям? Думки Віктора Франкла
Що важливіше на побаченні: сподобатись чи вподобати людину?
Чому не потрібно вгоджати всім і кожному? Що відбувається з людиною, яка ставить інтереси інших у власний пріоритет?
В чому різниця між здоровим і нездоровим егоїзмом? Як будується егоїстичне відношення до світу?
Яка роль обману у стосунках? Що потрібно робити, щоб стосунки були більш відвертими?
Досі існують хибні уявлення та міфи щодо ДРІ, один з найчастіше повторюваних міфів полягає в тому, що ДРІ виникає ятрогенно.
Нюанси стосовно освіти практичного та практикуючого психолога та психотерапевта наведені у цьому дописі.
Чи ведете ви підрахунок власних вкладів у стосунки? Чи виникає у вас відчуття, що ви вкладаєтесь куди більше, ніж ваш партнер? Тоді стаття знизу буде вам цікавою, а можливо і корисною...
Я нічого не хочу, я не знаю чого я хочу і я хочу. Яка різниця між цими судженнями?
Як ми можемо контактувати із власними цінностями у період важких потрясінь? Ідеї Віктора Франкла та бачення сенсу життя через призму цінностей.
Яку роль відіграє ностальгія в нашому житті? Чому варто звернути на неї особливу увагу?
Лайфхак як розпізнавати приємних людей. Чому їх варто впускати до власного оточення?
Чому намагання стати хорошим для всіх - це не дуже хороша ідея? Про залежність самооцінки від думки оточення читайте в дописі.
В мене поступово починає виникати такий образ, й він стає все більш переконливішим, що відбувається щось більше ніж війна, щось набагато глобальніше, й воно не має якогось виокремленого змісту чи форми, це щось потужне та архетипічне.
Можна бачити як змінюється свідомість окремої людини, можна бачи
Агрессия – это негатив? Такое ошибочное мнение довольно распространенное. Многие не знают, что агрессия – это энергия, которую можно направить как в положительную сторону, так и в отрицательную.
Психотравма - это невозможность справиться с ситуацией и одиночество.
Событие не ушло в прошлое. Оно осталось "вне времени".
Если его коснуться, то у человека возникает сопротивление, а если сопротивление пройти - те же эмоции, чувства, состояние, что и во время травматизации.