Публикации на тему: "Травмы"

Травмы 23 Октября 2023 Павленко Татьяна

Біль і сепарація

Сьогодні хочу поговорити про ті випадки, коли стосунки з батьками, які "наче нормальні", "наче любили" супроводжуються страхом, виною і дуже часто тривожними станами.
Мова піде про "святих", проте гіперопікаючих батьків, які своє садистичне задовлення видають за любов.

Читать

Травмы 22 Мая 2023 Назаренко Анастасия

"ХОЧУ...но сейчас не время!" СИНДРОМ ОТЛОЖЕННОЙ ЖИЗНИ

Это группа жизненных сценариев, заключающихся в том, что живущий в таком сценарии человек искренне и часто неосознанно считает, что пока он не живет настоящей жизнью, а лишь готовится к ней. Сегодняшняя жизнь воспринимается как не вполне значимая, как черновик, перед чем-то большим.

Читать

Травмы 17 Апреля 2023 Макаренко Амалия

ПОСТТРАВМАТИЧНЕ ЗРОСТАННЯ. УСЕ, ЩО НЕ ВБИВАЄ, РОБИТЬ СИЛЬНІШИМ?

Ідея, що багато людей не тільки повертаються до свого вихідного рівня після перенесеної травми, але й відчувають позитивну трансформацію у своїх цінностях, діях і стосунках насправді нараховує тисячі років.

Читать

Травмы 09 Апреля 2023 Макаренко Амалия

Горе: відчуження світу

Спільне життя з близькою людиною створює сферу загальних практик та звичок (спільне дозвілля, виховання дітей, зустрічі з друзями, спільне миття посуду тощо), а разом з цим і узгоджене значення знайомих предметів, місць та спогадів.

Читать

Травмы 14 Марта 2023 Макаренко Амалия

ТРАВМАТИЧНИЙ ЗВ’ЯЗОК:ОЗНАКИ

Ви знаєте, що партнер жорстокий та маніпулює вами, але ви не можете відпустити його. Ви міркуєте над випадками насильства, займаєтеся самозвинуваченням, і кривдник стає єдиним арбітром вашої самооцінки та самоповаги.

Читать

Травмы 07 Марта 2023 Макаренко Амалия

ГОРЕ І ТІЛО

Безпосередня реакція на важку втрату, зокрема раптову і несподівану смерть близької людини, багато в чому нагадує фізичний нещасний випадок чи травму.

Читать

Травмы 20 Февраля 2023 Макаренко Амалия

СЕКСУАЛЬНЕ НАСИЛЛЯ В ДИТИНСТВІ ТА СЕКСУАЛЬНІ СТОСУНКИ В ДОРОСЛОМУ ВІЦІ

Проблеми в основному виявляються в наступних областях: негативне сексуальне самосприйняття, безладна сексуальна поведінка, сексуальна незадоволеність, короткострокові стосунки з партнером, сексуальні фобії, повторна віктимізація, проблемний статевий акт.

Читать

Травмы 18 Февраля 2023 Рудий Іван

Психіка: причини та наслідки

Важливо усвідомлювати причини того, що з людиною відбувається в житті. Іноді ми зупиняємось усвідомлюючи витоки нашого болю, а іноді не можемо їх виокремити. Стаття буде корисною для людей, які захочуть детальніше розібратися у проблемах причинності всередині психологічної науки.

Читать