Особливості процесу психотерапії та його результатів під час війни!
Зміна процесу психологічної роботи у період війни
Зміна процесу психологічної роботи у період війни
У статті пояснюється, чому деяким людям складно відпочивати або відпочивати без почуття провини та гніву на себе, а також даються рекомендації, як це можна змінити.
Болезнь, как и война – экстремальная ситуация в жизни.
Війна, як глобальна і надпотужна подія, вплинула на багато сфер нашого життя. І зокрема на стосунки з партнером. Що робити щоб вберегти стосунки під час війни - читайте далі.
Как помочь отношениям справиться с вынужденной разлукой на длительное время
В реальной жизни выстраивать отношения близости довольно непросто. Чаще пары они образуют различные формы псевдоблизости. Комплементарный брак – одна из таких форм псевдоблизости у взрослых людей. Причем люди чаще всего ничего об этом не подозревают.
Сильные переживания и эмоции меняют ход течения субъективного времени - это давно и широко известно.
Инструмент для того, чтобы справиться - линия времени.
Модифікація техніки із кризової психології для реагування та травмівні новини
Коротка інструкція з конструктивного спілкування зі Своїми.
На першому етапі основна увага приділяється забезпеченню безпеки та стабілізації клієнта. Коли це завдання розв'язане робота переходить до наступної стадії – «Пам'ять та оплакування». Третій та останній етап зцілення описується як етап «Відновлення зв'язку».
У статті наведено погляд психолога на захисні механізми психіки, емпатію та описано механізм виникнення когнітивного дисонансу у росіян, які підтримують війну з Україною, таких за останніми опитуваннями Левада-центру 74%.
Тема изнасилования очень болезненная и та, которую стараются избежать. Стараются ее не касаться, потому что не знают что с этим делать.
Методи самодопомоги в важких життєвих обсавинах
Действительно, как продолжать свою жизнь во время войны?
Остановиться, замереть, спрятаться, бежать, каждый день ждать наихудшего…
Как быть женщине, маме, жене, чтобы не растратить свое жизненное время на панику, ожидания, страхи и продолжать заботиться о себе и близких?
В 11-му перегляді Міжнародної класифікації хвороб Всесвітньої організації охорони здоров'я (МКХ-11) (опублікованому у 2018 році) визначено два різні «споріднені» стани - посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) та комплексний посттравматичний стресовий розлад (КПТСР)
К общим характеристикам личностных расстройств относятся следующие симптомы: состояние неудовлетворенности, неуверенности в себе, эмоциональный дискомфорт, постоянные сомнения в принятии даже самых простых решений.
«Провина вцілілого» широко зустрічається у цілого ряду груп населення, які зазнали травми, і часто пов'язана з більш важкими післятравматичними наслідками. Почуття провини того, хто вижив, зазвичай виникає у людей, які зазнали загрози смерті або стали її свідками та залишилися живі, що призводить до