Психологический порлат Psy-practice

Секс такий як хочеш ти


Памятаєте оці пости про те, що чоловік дивитись порно, то варто це забороняти чи ні. А якщо анальний секс? Треба віддатись чи якщо відмовити то він піде до іншої жінки?

Вище ми бачимо такі собі акти самонасилля (не кажучи вже про деструктивне уявлення про секс і чоловіків), де жінки, піддаючись якимось стереотипам, згоджуються на секс, який не подобається. Або ж навпаки, відмовляють собі в задоволенні, бо так порядній пані не годиться.

А чи ви питали себе ви "А як хочу я?" без сорому, чи думок що вас зрозуміють? ЧИ не ставали вам в горлі слова як камінь, коли ви хотіли щось прояснити?

Ота тема сексу, де піська об піську треться ради задоволення, достобіса болюча, насичена соромом. І якщо її не пропрацювати, навряд чи можна відчутти щастя від фізичних стосунків, та і стосунків взагалі. Бо якто бути щасливих, коли сам собі боїшся правда сказати.

До чого все я?
У нас 24 вересня стартує курс по сексології на тримодулі. 70% курса засновано на пропрацюванні своїх проблем. Приємний бонус - то щей документи про освіту сексолога.

Якщо вам хочеться торкнутись цієї теми, в груповому форматі і під моїм керівництвом, запрошую на програму.

Питання можна задати під постом чи в ЛС.

З любовю до ваших болячок, Тетяна Павленко .

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!Переклад назви:
Текст анонса:
Детальний текст:Написать комментарий

Возврат к списку