Думай повільно... Вирішуй швидко! Що означає життя на автоматі науковою мовою?
Короткий огляд книги нобелівського лауреата Деніела Канемана. Що таке автоматична система прийняття рішень та її роль у нашому житті.
Короткий огляд книги нобелівського лауреата Деніела Канемана. Що таке автоматична система прийняття рішень та її роль у нашому житті.
Якщо вас тривожать питання: який напрямок психології найкращий, до психотерапевта якого напрямку піти, а кого оминати десятою дорогою, то рекомендую до прочитання саме цю статтю.
Как бы не была тяжела данная тема разговора, не сказать о ней мы не можем: в некоторых молодых семьях размолвки супругов нередко заканчиваются не только руганью и скандалами, но и оскорблениями и избиениями супругов.
У всех у нас свой путь. И травма, часть этого пути. Травма, это всегда про опыт потерь. В болезни, предательстве, одиночестве, насилии, мы всегда что-то теряем. Часто безвозвратно. И тут важна компенсация.
Принятие себя - это фундамент спокойной и счастливой жизни, основа психологического здоровья человека.
Если вы прочитали прошлую статью и определили, на какой стадии выгорания находитесь, это уже полдела: теперь можно подумать, как из этого состояния выбираться.
А может, пусть сам лучше влюбится? А ты вообще о нем забудешь. Ты как бы даже и не очень-то хотела этого…
А мужчины, ох, как не любят, когда о них забывают или «не очень-то хотят»! Они сразу же принимаются за женщинами ухаживать, всячески их добиваться и даже любить.
Нравится? – То-то же.
«Продолжать ли заниматься тем, что нравится, если нет таланта? Боюсь, что меня осудят за посредственность. Можно ли это сделать делом жизни или оставить в качестве хобби?»
Боль,особенно душевная, переносится человеком весьма тяжело, однако это не повод,чтобы отказываться от жизни в целом.
Чому ми вигораємо? Що потрібно змінити, щоб покращити життєві ситуації? Як поновлювати запаси витраченої енергії? Про це та багато іншого читайте у статті.
Що не так із сучасними уявленнями самооцінки? Як формується бачення себе, який законам підкорюється цей процес і чому адекватність вашого оточення важлива для цього формування? Про самооцінку без води читайте у статті.
Чи є сенс у вашому житті? Чим особлива психотерапія у пошуках сенсу? Огляд книги одного з найвеличніших психологів XX ст. очікує на вас у статті
Які перешкоди для отримання результатів у психотерапії зустрічаються найчастіше? Приклади з моєї практики читайте у статті...
Чим настільки крута книга Діка Свааба? Що не так з його аргументами стосовно самосвідомості? Чи знали ви про існування інституту мозку, де мізки буквально зберігаються та активно досліджуються? Про це все, а також багато іншого разом із критикою популярної книги прочитаєте у статті.
Чому важливо бачити більше і дивитися далі? Чи допомагає нам усвідомлення причин вчинку іншої людини? В чому сходяться думки Фромма та Ніцше?
Чи помічали ви в себе характерну особливість поведінки, коли за будь-яких умов щось необхідно зробити, чи можливо, кров з носа, придбати, або ж всупереч власному бажанню задовільнити прагнення інших? Що не так із цим відчуттям? Відповідь у статті.
Согласно опросам (в странах с европейским типом культуры), мужчины, до создания ими брака в возрасте до 30 лет, в среднем, могут иметь до десяти половых партнерш и/или попыток создания серьезных любовных отношений.
Що насправді означає любити себе? В епоху коли процвітає неясність та підміна понять - як розібратись, що насправді означає любов до себе, а що виглядає як любов до себе однак насправді є чимось геть іншим? Давайте розбиратись!
Любовь с научной точки зрения – это очеловеченный, обработанный нашим разумом инстинкт продолжения рода.
Легко жить в мире с собой, когда ты себе нравишься. Но, часто человек сталкивается с разочарованием в себе - его придуманный образ не соответствует реальности, а тот, кто он есть на самом деле не такой красивый, умный, успешный, смелый, любимый и так далее.