Причини підтримки агресії: страх, заперечення, нездоровий патріотизм…
У статі розглянуто слідуючи причини підтримки агресії: страх, заперечення, вплив пропаганди, байдужість, нездоровий патріотизм, бідність та заздрість.
У статі розглянуто слідуючи причини підтримки агресії: страх, заперечення, вплив пропаганди, байдужість, нездоровий патріотизм, бідність та заздрість.
До всеукраїнського дня психолога публікую допис про типове звернення до психолога під час звичної для нас раніше мирної буденності.
Яким чином робота може впливати на домашнє життя?
На що опиратися людям? Думки Віктора Франкла
Звідки з'являється звичка просити поради в інших людей та чому не варто нею зловживати?
У суспільства нема та не може бути якоїсь однієї сталої ідеї розвитку, якогось одного вектора руху.
Завжди є й будуть в подальшому коливання, притаманні як раз нормальному руху свідомості.
Сталість розвитку і заданий вектор підтримуються штучно, спираючись в своєму підгрунті на феномени, що мають с
«Я электромонтер, профессия нравится, интересная. Но не хватает сил, энергии, пунктуальности, самодисциплины… В процессе разбираюсь, но учусь мало».
«То, что я люблю делать, – это скорее, отдых, а не работа. Не вижу, как можно заработать на этом…»
Хто переможе у російсько-українській війні? Яким чином пропаганда впливає на розвиток суспільства?
«Работала на разных работах больше 10 лет. Раз в 7 лет увольняюсь, меняю сферу. Сейчас снова нужно устраиваться на работу. До этого была заместителем руководителя, но понять свою профессиональную ценность на данный момент не могу…
«Как только я берусь за любое дело, которое мне нравится, примерно через 2 месяца срабатывает какой-то блок, и сама начинаю себя тормозить. Можно ли преодолеть эту проблему?»
«Развиваюсь в карьере, нравится сфера деятельности – люди, команда, поддержка… Ставлю цели, действую, но результат не такой, как бы мне хотелось. Не могу подняться по статусу 4 месяца»
Що таке психологія мас у класичному значенні слова? Яким чином особистість розчиняється у соціумі? Про це та багато іншого читайте у статті.
Взяла сегодня в магазине три лампочки. Подошла к кассе. До меня в очереди мужчина с женщиной которые уже оплачивали товар и за ними женщина. Женщина стояла с пустыми руками.
Відчуваєте впевненість в собі спостерігаючи за тим, хто працює чи живе важче? Якщо навчаєтесь, то у блогера-мільйонника, або у доларового міонера? Яким чином ми дивимось на іншу людину? Чи здатна незнайома людина навчити нас чомусь новому? Відповідь на ці запитання знайдете у статті.
Звідки береться агресія в соцмережах? Явище тролінгу та тренд культури відміни. Що відбувається з простором інтернету? Хто за цим стоїть і яка наша роль у програшній грі? Відповіді знайдете тут.
Чому засоби масової інформації читають людям мораль? Що не так із сучасною системою розповсюдження інформації? Як потрапити у висвітлений медіа скандал на рівному місці? Читайте в статті...
Чому ми вигораємо? Що потрібно змінити, щоб покращити життєві ситуації? Як поновлювати запаси витраченої енергії? Про це та багато іншого читайте у статті.
Чому важливо бачити більше і дивитися далі? Чи допомагає нам усвідомлення причин вчинку іншої людини? В чому сходяться думки Фромма та Ніцше?