Перешкоди для отримання результатів у психотерапії. Топ 5 у моїй практиці.
Які перешкоди для отримання результатів у психотерапії зустрічаються найчастіше? Приклади з моєї практики читайте у статті...
Які перешкоди для отримання результатів у психотерапії зустрічаються найчастіше? Приклади з моєї практики читайте у статті...
Чим настільки крута книга Діка Свааба? Що не так з його аргументами стосовно самосвідомості? Чи знали ви про існування інституту мозку, де мізки буквально зберігаються та активно досліджуються? Про це все, а також багато іншого разом із критикою популярної книги прочитаєте у статті.
Чому важливо бачити більше і дивитися далі? Чи допомагає нам усвідомлення причин вчинку іншої людини? В чому сходяться думки Фромма та Ніцше?
Чи помічали ви в себе характерну особливість поведінки, коли за будь-яких умов щось необхідно зробити, чи можливо, кров з носа, придбати, або ж всупереч власному бажанню задовільнити прагнення інших? Що не так із цим відчуттям? Відповідь у статті.
Согласно опросам (в странах с европейским типом культуры), мужчины, до создания ими брака в возрасте до 30 лет, в среднем, могут иметь до десяти половых партнерш и/или попыток создания серьезных любовных отношений.
Що насправді означає любити себе? В епоху коли процвітає неясність та підміна понять - як розібратись, що насправді означає любов до себе, а що виглядає як любов до себе однак насправді є чимось геть іншим? Давайте розбиратись!
Любовь с научной точки зрения – это очеловеченный, обработанный нашим разумом инстинкт продолжения рода.
Легко жить в мире с собой, когда ты себе нравишься. Но, часто человек сталкивается с разочарованием в себе - его придуманный образ не соответствует реальности, а тот, кто он есть на самом деле не такой красивый, умный, успешный, смелый, любимый и так далее.
У вас часто з'являються претензії до поведінки та зовнішності інших людей? Вас дратують у громадському транспорті, на вулиці та роботі? Вважаєте інших, мя'ко кажучи, дурними? Можливо книга Гарріса пролиє світло на темні моменти прихованих від вас причин загального невдоволення. Огляд книги внизу...
Ви вважаєте себе добрим хлопцем, який завжди відгукнеться на прохання інших, проведе привабливу дівчину додому без жодного сексуального натяку, переведе стареньку бабцю через дорогу і без жодної винагороди допоможе сусідові з ремонтом? Якщо ні-радію за вас, якщо так-відкривайте статтю...
Чи справді хороша стратегія поводитись з іншими людьми так як вони на це заслуговують? Мою точку зору знайдете у статті...
Часто нам представляються експертами у галузі психологічної науки люди, які не мають жодного відношення до психології. Що з ними не так і як не попасти на гачок непрофесіонала читайте у статті...
Женщина с депрессией ненависти к себе после критики на работе. Мужчина, боящийся отношений из-за страха потерять свою индивидуальность.
Подросток, думающий о пустоте и бессмысленности жизни. Девушка, уставшая от качелей самооценки. Что общего у этих разных историй?
На протяжении многих тысячелетий у мужчин и женщин существовали четко определенные гендерные роли. Мужчина был направлен вовне семьи, взаимодействовал с внешним контуром своего мира, обычно – недружелюбным.
Очень мне нравится, когда везде пишут о том, что не талантливых людей не бывает! - А как же тогда я? - У меня нет талантов! И более того, я с полной уверенностью могу заявить, что у подавляющего большинства людей их тоже нет!
Доброй ночи, уважаемые друзья! Сегодня я научу вас (в русле процессуально-ориентированной концепции Арнольда Минделла) исследовать, постигать и принимать в своём партнёре (а в конечном итоге в самом себе) самые раздражающие (невыносимые для Вас) стороны его личности. Интересно! Попробуем?
Краткое объяснение в нескольких абзацах что такое нарциссизм и как он работает.
Однажды в Америке два школьника зашли в свой класс и расстреляли 13 одноклассников. На основании этой жуткой истории создан фильм «Класс» (Эстония, 2007 год), рекомендованный к просмотру только людям с устойчивой психикой.
Социальная роль: обусловленность или сознательный выбор…