Публикации на тему: "Травмы", страница 4

Травмы 05 Мая 2022 Тренкеншу Павел

Время не лечит

Сильные переживания и эмоции меняют ход течения субъективного времени - это давно и широко известно.
Инструмент для того, чтобы справиться - линия времени.

Читать

Травмы 04 Мая 2022 Макаренко Амалия

ТРИ ЕТАПИ ШЛЯХУ ДО ВИДУЖАННЯ ПІСЛЯ ТРАВМИ

На першому етапі основна увага приділяється забезпеченню безпеки та стабілізації клієнта. Коли це завдання розв'язане робота переходить до наступної стадії – «Пам'ять та оплакування». Третій та останній етап зцілення описується як етап «Відновлення зв'язку».

Читать

Травмы 02 Мая 2022 Щербакова Наталья

Про изнасилование

Тема изнасилования очень болезненная и та, которую стараются избежать. Стараются ее не касаться, потому что не знают что с этим делать.

Читать

Травмы 01 Мая 2022 Макаренко Амалия

ПТСР та КПТСР: Подібності та відмінності

В 11-му перегляді Міжнародної класифікації хвороб Всесвітньої організації охорони здоров'я (МКХ-11) (опублікованому у 2018 році) визначено два різні «споріднені» стани - посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) та комплексний посттравматичний стресовий розлад (КПТСР)

Читать

Травмы 27 Апреля 2022 Макаренко Амалия

ПРОВИНА ВЦІЛІЛОГО

«Провина вцілілого» широко зустрічається у цілого ряду груп населення, які зазнали травми, і часто пов'язана з більш важкими післятравматичними наслідками. Почуття провини того, хто вижив, зазвичай виникає у людей, які зазнали загрози смерті або стали її свідками та залишилися живі, що призводить до

Читать

Травмы 26 Апреля 2022 Тотоонова Карина

Сексуальное насилие - Исцеление

Чувство вины жертвы сексуального насилия это не просто индивидуальный симптом - это основополагающая характеристика эмоционального состояния человека пережившего сексуальное насилие (СН).

Читать

Травмы 26 Апреля 2022 Макаренко Амалия

УПРАВЛІННЯ ВІКНОМ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Вікно толерантності - це термін, який використовується для опису зони збудження, в якій людина здатна функціонувати найефективніше. Коли люди знаходяться в цій зоні, вони зазвичай здатні легко отримувати, обробляти та інтегрувати інформацію, а також без особливих проблем реагувати на вимоги повсякде

Читать

Травмы 20 Апреля 2022 Макаренко Амалия

ТРАВМАОРІЄНТОВАНА ПСИХОЕДУКАЦІЯ

Психоедукація є важливим і ефективним інструментом відновлення після травми. У найширшому сенсі психоедукація  - це надання інформації про процеси та послуги у сфері психічного здоров'я. Коли йдеться про травму, психоедукація має інформувати про емоційні, когнітивні, фізичні, духовні та соціальні на

Читать

Травмы 14 Апреля 2022 Тренкеншу Павел

Для переселенцев, тех, кто вдалеке от войны. Но в травме.

Психотравма - это невозможность справиться с ситуацией и одиночество.
Событие не ушло в прошлое. Оно осталось "вне времени".
Если его коснуться, то у человека возникает сопротивление, а если сопротивление пройти - те же эмоции, чувства, состояние, что и во время травматизации.

Читать

Травмы 05 Апреля 2022 Тренкеншу Павел

Линия времени и травма.

Хочу поделиться работой с травмой через символьное в психическом пространстве. Линия времени - это символ, набор образов, который бессознательно создается о прошлом, настоящем и будущем. В ней есть закономерности и есть индивидуальные особенности.

Читать

Травмы 01 Марта 2022 Малейчук Геннадий

ДАР ОТЦА

Непростая история жизни клиентки стала закономерным итогом и объяснением ее симптома, с которым она обратилась на психотерапию. За ее симптомом – сексуальной холодностью, отчетливо нависала тень близкого человека – ее отца.

Читать

Травмы 18 Февраля 2022 Филимошкина Наталия

У всех у нас свой путь

У всех у нас свой путь. И травма, часть этого пути. Травма, это всегда про опыт потерь. В болезни, предательстве, одиночестве, насилии, мы всегда что-то теряем. Часто безвозвратно. И тут важна компенсация.

Читать