10 заповідей спілкування зі Своїми
Коротка інструкція з конструктивного спілкування зі Своїми.
Коротка інструкція з конструктивного спілкування зі Своїми.
На першому етапі основна увага приділяється забезпеченню безпеки та стабілізації клієнта. Коли це завдання розв'язане робота переходить до наступної стадії – «Пам'ять та оплакування». Третій та останній етап зцілення описується як етап «Відновлення зв'язку».
У статті наведено погляд психолога на захисні механізми психіки, емпатію та описано механізм виникнення когнітивного дисонансу у росіян, які підтримують війну з Україною, таких за останніми опитуваннями Левада-центру 74%.
Тема изнасилования очень болезненная и та, которую стараются избежать. Стараются ее не касаться, потому что не знают что с этим делать.
Методи самодопомоги в важких життєвих обсавинах
Действительно, как продолжать свою жизнь во время войны?
Остановиться, замереть, спрятаться, бежать, каждый день ждать наихудшего…
Как быть женщине, маме, жене, чтобы не растратить свое жизненное время на панику, ожидания, страхи и продолжать заботиться о себе и близких?
В 11-му перегляді Міжнародної класифікації хвороб Всесвітньої організації охорони здоров'я (МКХ-11) (опублікованому у 2018 році) визначено два різні «споріднені» стани - посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) та комплексний посттравматичний стресовий розлад (КПТСР)
К общим характеристикам личностных расстройств относятся следующие симптомы: состояние неудовлетворенности, неуверенности в себе, эмоциональный дискомфорт, постоянные сомнения в принятии даже самых простых решений.
«Провина вцілілого» широко зустрічається у цілого ряду груп населення, які зазнали травми, і часто пов'язана з більш важкими післятравматичними наслідками. Почуття провини того, хто вижив, зазвичай виникає у людей, які зазнали загрози смерті або стали її свідками та залишилися живі, що призводить до
Чувство вины жертвы сексуального насилия это не просто индивидуальный симптом - это основополагающая характеристика эмоционального состояния человека пережившего сексуальное насилие (СН).
А ведь он мог обвинять Родителей – носителей генетического заболевания, как они посмели родить его и обречь на тяжелую судьбу!
А ведь он мог обвинять Судьбу за жестокость и несправедливость!
А ведь он мог обвинять Жизнь за безжалостность и предвзятость!
Вікно толерантності - це термін, який використовується для опису зони збудження, в якій людина здатна функціонувати найефективніше. Коли люди знаходяться в цій зоні, вони зазвичай здатні легко отримувати, обробляти та інтегрувати інформацію, а також без особливих проблем реагувати на вимоги повсякде
До всеукраїнського дня психолога публікую допис про типове звернення до психолога під час звичної для нас раніше мирної буденності.
У людей існують побоювання стосовно того чи буде онлайн-консультація ефективною. Відповідь у дописі.
Якщо немає іншого варіанту спілкування, то переписка із психологом - непоганий варіант.
Втім які причини того, що переписка із психологом не може замінити психотерапію, або ж консультацію?
Яким чином робота може впливати на домашнє життя?
«Залипла» на мужчину, на свидании даже целовались, но внезапно он прекратил общение, отписался из подписчиков, но сторис просматривает. Хожу на свидания пока с другими. Как себя вести, если он объявится? Тянет именно к нему…»
Психоедукація є важливим і ефективним інструментом відновлення після травми. У найширшому сенсі психоедукація - це надання інформації про процеси та послуги у сфері психічного здоров'я. Коли йдеться про травму, психоедукація має інформувати про емоційні, когнітивні, фізичні, духовні та соціальні на