Психологический порлат Psy-practice

Ефективність онлайн консультацій

Одна з найпоширеніших пересторог серед людей, які починають цікавитись власним внутрішнім світом-це те, що онлайн-консультація може бути неефективною.

Можна було б сперечатися з приводу цієї теми, ставити її під сумнів та заперечувати ефективність як таку, якби не існувало практичних досліджень стосовно цього питання.

Практичні дослідження нам говорять наступне - онлайн-консультації не просто ефективні, а в роботі з деякими проблемами, як наприклад депресивні прояви, вони показують кращу динаміку вирішення проблеми, аніж очні зустрічі.
....
📣Особисто я знайшов цікаві дослідження, з якими і ви можете ознайомитись виділивши декілька хвилин вільного часу. (Я не перераховуватиму їх тут через обмежену кількість знаків. Я просто закликаю вас поцікавитись. Знаю, що мої підписники найрозумніші і запросто знайдуть будь-яку інформацію.)
...
😏Чим пояснюється хороша динаміка взаємодії психолога із клієнтом через онлайн-це вже інше питання. Можливо це пов'язано із тим, що клієнт необмежений у своєму виборі психолога тільки за місцем проживання.
...
🤨Клієнт обирає саме того психолога, чия особистість йому близька та приємна, саме ту людину, чиї людські якості можуть збагатити особистість клієнта.
....
🤨Інша справа полягає в тому, що деяким людям важко переключитися від живого спілкування до комунікації через електронного посередника (це стосується не тільки спілкування в режимі відео, а й онлайн-переписки та в деяких випадках навіть телефонних дзвінків.
....
💣Такий етап переходу завжди свідчить про розвиток цивілізації. Світ навколо оцифровується і багато послуг, які раніше були доступні тільки з безпосереднім контактом тепер доступні і онлайн.
....
🤯Давайте будемо йти в ногу з викликами часу та перестанемо боятися взаємодії через інтернет. Звісно можна сходити до психолога, який працює у вашому регіоні. Це робити потрібно і корисно.
Проте вибирайте того спеціаліста, який імпонує саме вам та має відповідну освіту. І не розчаровуйтесь в психології, якщо працювали з психологом, який вам не підійшов.
....
😁Пам'ятайте, що це зовсім не означає, що спеціаліст поганий чи ваш запит занадто складний. Вибір-це можливість, яка вам надана по праву, а сучасний інтернет значно розширює такі можливості.
....
😃Більше того, як правило онлайн-консультації значно дешевші, аніж зустрічі в кабінеті. По статистиці вартість роботи онлайн менша на 10 %, а в багатьох спеціалістів - вартість оплати консультацій в мережі є ще меншою.
....
👍Якщо інформація була вам корисною-ставте лайки, коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Маєте змогу написати який у вас був досвід взаємодії в онлайні (позитив, або негатив). Для мене це - чудова можливість збагатитись вашим життєвим досвідом.

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!

Написать комментарий

Возврат к списку