Чому я поважаю всі школи практичної психології?
Як відбувався розвиток психології? Чи існують хороші та погані психотерапевтичні школи? Якого психолога краще обрати?
Як відбувався розвиток психології? Чи існують хороші та погані психотерапевтичні школи? Якого психолога краще обрати?
Чи можливо вирішити психологічні проблеми за допомою дописів та відео? Як ми інформаційно оточуємо себе експертами і чому жоден із них не говорить про нашу конкретну проблему? Відповідь у статті.
В афірмаціях немає нічого поганого. Але чи є в них користь? Відповідь знайдете у статті.
Чи готові ви до створення сім'ї? В статті наведено ряд запитань, на які потрібно дати відповідь, вступаючи в партнерські стосунки. Також тут ви знайдете практичні рекомендації для створення гармонійного середовища всередині сім'ї.
Відчуваєте впевненість в собі спостерігаючи за тим, хто працює чи живе важче? Якщо навчаєтесь, то у блогера-мільйонника, або у доларового міонера? Яким чином ми дивимось на іншу людину? Чи здатна незнайома людина навчити нас чомусь новому? Відповідь на ці запитання знайдете у статті.
- На сколько Вы интересны партнеру, который Вас унижает?
- Ни на сколько! Или только только для того, что бы Вас унижать.
У нас, у музыкантов, есть такая фраза - сказала она, - Сцена свободна! Если ты критикуешь кого то, кто добился успеха, то почему бы тебе самому не встать, не выйти на сцену и не сыграть виртуознее? Что мешает? Сцена – свободна!
Психотерапия - это очень полезная штука, с моей точки зрения. Я верю в ее "магию" и не один десяток раз видела какие она творит "чудеса". Тем не менее, у нее есть свои ограничения и правила, вне которых она немедленно теряет свою "силу" и перестает быть полезной.
Почему скелеты в шкафу? – Да потому что подавляющее большинство наших чувств – скрытые в недрах психики – в подсознании. Получается, мы сами не знаем, что в нас есть. Разумеется, что-то видим, чувствуем, но все-таки заталкиваем, куда глубже – в старые «бабушкины» сундуки и закрываем семью замками.
Яким чином у нашому житті проявляється повага до себе і як відображається її відсутність? Структурні компоненти самоповаги та огляд думок дослідника даного явища.
Звідки береться агресія в соцмережах? Явище тролінгу та тренд культури відміни. Що відбувається з простором інтернету? Хто за цим стоїть і яка наша роль у програшній грі? Відповіді знайдете тут.
Чому гармонійна особистість та людина, якій потрібен психолог розмовляють різними мовами? Наочний приклад спілкування. Як зрозуміти один одного? Відповіді на ці та інші запитання знайдете в статті.
Навіщо нам вирішувати власні проблеми? Яким чином вони впливають на якість нашого життя? Неабстрактні наслідки невирішених проблем. Читайте у статті...
Чому засоби масової інформації читають людям мораль? Що не так із сучасною системою розповсюдження інформації? Як потрапити у висвітлений медіа скандал на рівному місці? Читайте в статті...
Короткий огляд книги нобелівського лауреата Деніела Канемана. Що таке автоматична система прийняття рішень та її роль у нашому житті.
Якщо вас тривожать питання: який напрямок психології найкращий, до психотерапевта якого напрямку піти, а кого оминати десятою дорогою, то рекомендую до прочитання саме цю статтю.
Как бы не была тяжела данная тема разговора, не сказать о ней мы не можем: в некоторых молодых семьях размолвки супругов нередко заканчиваются не только руганью и скандалами, но и оскорблениями и избиениями супругов.
У всех у нас свой путь. И травма, часть этого пути. Травма, это всегда про опыт потерь. В болезни, предательстве, одиночестве, насилии, мы всегда что-то теряем. Часто безвозвратно. И тут важна компенсация.
Принятие себя - это фундамент спокойной и счастливой жизни, основа психологического здоровья человека.
Если вы прочитали прошлую статью и определили, на какой стадии выгорания находитесь, это уже полдела: теперь можно подумать, как из этого состояния выбираться.