Психологический порлат Psy-practice

Як розпізнати добрих та товариських людей?

Сьогодні хочу поділитися з вами чудовим лайфхаком, який допомагає мені знайомитись із приємними, добрими та товариськими людьми. В основі цього методу полягає психотерапевтична аксіома "Людина людині-дзеркало!"

Почну здалеку, а саме із повчальної історії, яку іноді розповідають психологи своїм клієнтам.
Якось одна людина в пошуках нового життя вирішила змінити місце свого проживання. Вона покинула рідне містечко і прийшла під браму воріт нового міста.

Старенький мудрець сидів поблизу брами і мовчки спостерігав новий день.
-Скажіть, чоловіче!,-промовив незнайомець до старця,-Які люди живуть в цьому місці:добрі, щедрі, або ж злі і мстиві?
-А які люди жили в тому місті, яке ти залишив? Тобі було важко покидати тих людей?-запитав у відповідь старець.
-Місто, в якому я жив було огидним, люди були злі, заздрісні і мстиві. Я дуже легко покинув своє місто і ніколи не забажаю повертатися туди.
-Що ж, хлопче, в цьому місті ти знайдеш таких самих людей.
-Дякую, що попередили. Я не хочу жити в такому поганому місці,- сказав чоловік і повернувшись спиною до брами пішов назад до дороги.
Старець залишився сидіти біля брами.

Якогось іншого дня до брами підійшов інший молодий чоловік. Він привітався і звернувся до старця.
-Скажіть мені, будь ласка, які люди живуть в цьому місті:хороші чи погані?
-А які люди жили в тому місті, яке ти залишив? Тобі важко було його покидати?
-Там жили чудові люди, вони були доброзичливими, товариськими та щирими. Мені дуже не хотілося їх покидати, але жага пригод взяла своє.
-Що ж, хлопче, в цьому місті ти знайдеш таких же людей як і в тих краях, де ти проживав до цього,-відповів старець.

Задоволений хлопець, пройшовши браму, зайшов до міста і знайшов там своє щастя. "Людина людині-дзеркало,"-скаже кожен практикуючий психолог, почувши цю історію, або ж переповідаючи її комусь.

Ми отримуємо з зовнішнього світу те, що транслюємо йому, так само і бачимо в інших людях ми те, що знаходиться в нас самих.

Тут ми приходимо до лайфхаку, яким я постійно користуюся під час знайомства із новими людьми і він мене ще жодного разу не підводив. Я намагаюсь зрозуміти чи варто довіряти людині і чи добра вона на основі багатьох факторів, проте один із них відіграє для мене вирішальну роль-"що ця людина говорить про інших людей, своє оточення, друзів, колег, сім'ю?"

"Людина людині-дзеркало". Завжди пам'ятайте про це, коли чуєте, як щойнознайома людина говорить вам, які погані всі навколо, проте при цьому дуже приязно відноситься саме до вас, можливо навіть щоразу посміхається.

Звісно є люди, які можуть причинити неприємність цій людині, звісно вона може пожалітись вам з цього приводу, проте якщо таких "поганих людей" в її уявленні переважна більшість вам варто бути обережними.

А ще цікаво те, що добрі люди також потребують певного часу для того, щоб зрозуміти чи варті ви довіри. Поспішати в плані нових знайомств потрібно не завжди.

Я починав свої знайомства із людьми, які називали інших тупими, дурнями, огидними, наркоманами, алкоголіками, а через деякий час і я опинявся серед списку цих поганих персон. Не забудьте, що "людина людині-дзеркало" і знайомтесь з хорошими людьми! Розширюйте коло спілкування, бо це дуже приємний процес, особливо, якщо зважати на добрих людей цього світу. 

Якщо інформація була вам корисною-ставте лайки, коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Запис на онлайн-консультацію в приватні повідомлення. І будьте щасливими, з допомогою психолога, або без)

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!Переклад назви:
Текст анонса:
Детальний текст:Написать комментарий

Возврат к списку