Психологический порлат Psy-practice

Пошук важливих потреб і бажань! Як вони витісняються в підсвідомість?

Пошук важливих потреб і бажань! Як вони витісняються в підсвідомість?
В кожної особистості існують потреби, які необхідно реалізовувати. Найпопулярніша група таких потреб була описана відомим психологом гуманістом Абрахамом Маслоу.

Проте час від часу в людини виникають бажання, які в силу певних обставин (соціальне становище, рівень матеріального забезпечення, осуд через правила та традиції певної соціальної групи) не можуть бути задоволеними та реалізовними в реальному житті. Що ж робити в такому випадку енергіям  виниклого бажання і куди їм рухатись далі?

Якщо бажання все таки виникло,то це означає, що воно скеровано певною групою потреб, тобто воно намагається бути реалізованим. А так як в реальному житті в силу певних обставин воно реалізованим бути не може,то бажання рухається до рівня уяви.

На цьому рівні можуть виникати яскраві фантазії та мрії, які наповнюють нас оптимізмом, вірою в майбутнє, радістю від уявного задоволення наших бажань і т.д.

В такому випадку енергія потреб виходить і певною мірою проявляє себе. Як говорять науковці мозок людини своєю активністю не відрізняє події, які трапляються насправді, в фантазіях, або в сновидіннях. 

Тут ми доходимо до сновидінь. А це черговий рівень, в якому можуть реалізовуватися наші бажання. Вони приходять сюди в тому випадку, коли насправді ми реалізувати їх не можемо в силу певних обставин, осуду суспільства, або власних заборон.

Ми можемо бачити яскраві сновидіння з неймовірними сюжетами та надзвичайними образами. Чим більше перевернені образи в сновидіннях тим більша заборона на реалізацію бажання може існувати в житті. Підсвідоме перекручує образи і перетворює їх на неіснуючих створінь, дивні предмети та ландшафти.

Проте через власні переконання, особливості виховання та традиції в соціумі заборона на задоволення потреб може бути настільки сильною, що людина підсвідомо забороняє собі реалізацію потреби навіть в сновидіннях.

В такому випадку енергія виниклого бажання блокується на всіх рівнях. Людина не пам'ятає власних сновидінь, не фантазує про реалізацію бажання, не мріє та не задовольняє потребу в реальному житті.

Тоді, заборонивши собі проявляти бажання на всіх рівнях та заблокувавши контакт зі своїм підсвідомим через сновидіння у людини може виникнути відчуття апатії. Воно супроводжується постійними думками "Я не знаю чого я хочу",  натомість виникає слабке уявлення "Чого в своєму житті я бачити не хочу". Інколи виникають думки "Я не хочу нічого".

Звісно ні про яку реалізацію бажань, а тим паче про енергійність людини мова йти не може. Тому дуже важливо відновити контакт зі своїм підсвідомим і впустити задоволення потреб через сновидіння, фантазії та мрії. Наповнення, яке прийде до апатичної персони може відкрити для неї нові можливості не тільки в реалізації саме цієї потреби, а й для пошуку власних відповідей на питання "Чого я хочу?". А згодом прийде енергія і шляхи для задоволення власних потреб.

Якщо інформація була вам корисною-підписуйтесь, ставте лайки, коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Для бажаючих працювати онлайн-запис на консультацію в приватні повідомлення. Будьте щасливі, любіть себе та контактуйте зі своїми потребами!

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!

Написать комментарий

Возврат к списку