Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься -10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
Присоединяйтесь к нам
Авторизация Регистрация
Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Авторська методика "Ковчег мого життя"

Подписаться на автора Авторська методика "Ковчег мого життя"
13 Августа 2016 22:22:42
2913

 

Пропоную методику, вона є моєю авторською, її можна використовувати в індивідуальній роботі чи на тренінгах, яка складена на основі розповіді про «7 чудес світу», завдяки якій кожен з Вас зможе зараз пригадати що було чудесним в його житті і ще раз це пережити. Іноді даю цю методику на своїх тренінгах, для того, щоб віднайти додатковий ресурс. Ресурсів не буває забагато ніколи.

Отже, спочатку оповідання про 7 чудес:

Одного разу в школі проходив урок на тему «Сім чудес світу»…Завдання  полягало в тому, щоб кожен учень написав сім чудес світу на свій погляд... Коли  вчитель збирав зошити він помітив, що одна дівчинка ще не закінчила… Вчитель запитав, чи не потрібна їй допомога. Учениця відповіла:
«Так… Я довго сумнівалася, які саме чудеса вибрати… На світі так багато чудес…«.           Тоді вчитель запропонував зачитати, що вона вибрала. Дівчинка деякий час вагалася,… але зважилася прочитати.
«Для мене сім чудес світу - це:
1. Бачити
2. Чути
3. Рухатись
4. Відчувати
5. Тактильні відчуття, дотики 
6. Сміятися
7.  Любити»
В класі запанувала тиша…

А тепер пригадайте, запишіть, а тоді спробуйте відчути це ще раз. Пригадайте для себе 7 чудес зі своєї особистої життєвої історії, які Ви коли-небудь переживали:

Бачити  Будь- який стан в Вашому житті, коли Ви щось бачили і це Вам подобалось. Це може бути погляд зверху, який дозволяв осягнути великий простір. (просто відчуйте це, як ви себе почували, хто був біля вас, колір, запах, краєвид, емоції, відчуття…)

Чути  Ви чули щось приємне, Вам говорили щось  і це було для Вас цінним, значущим і важливим .( щось цінне, важливе, що Вам казали, як Вам було з цим, що Ви відчували в цей момент.. )

Рухатись  Ситуація з Вашої особистої історії, коли Ви кудись йшли, або їхали і це було цікавим для Вас.(яка пора доби, пора року, що бачите цікавого кругом, пригадайте це… )

Відчувати  Стан Вашої особистої значущості. Коли Ви себе відчували цінним.(коли Вас визнали, похвалили — навіть в 3-4 рочки і це Вам подобалось….)

 Дотик  Дотик, який був важливим і необхідним для Вас.(згадайте важливий дотик в Вашому житті, може Ви ще були немовлятком або вже підлітком, а може це дотик в дорослому жітті…)

Сміятись  Стан радості і веселості, безпосередності і безтурботності.(згадайте і відчуйте цей стан, коли Вам було весело, Ви раділи як дитина, хтось чи щось Вас розвеселило. Відчуйте це…)

Любити  Почуття Любові, які були, чи є особливо цінними для Вас( люди, які Вас люблять, або люди, яких любите Ви — і подякуйте їм, що вони є, чи були у Вашому житті…)

Тепер постарайтесь дати собі час для того, щоб пригадати і записати свої спогади…Хто біля Вас, як Ви виглядали, що Ви робили, які відчуття були…все, до найменших дрібниць. Це Ваші спогади. Це Ваше життя і особиста історія, яка є і може бути для Вас міцним фундаментом, щоб жити, радіти, приймати себе різним, з будь-якими емоціями і рухатись далі. Різних і приємних Вам чудес!


Теги: інструментарій психолога, ресурси
Понравилась статья? Расскажите друзьям:


Другие публикации автора:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавленТоп публикаций
Когда психолог тебя понимает Когда психолог тебя понимает Ощущение того, что я не понят не покидало меня на ...
Разблокировать творчество Разблокировать творчество Состояние творческого анабиоза не отличается от со...
Предразвод Предразвод Отношения в паре – это та питательная среда, где ч...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice