Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
К оплате: 0.00$


Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Авторська методика "Ковчег мого життя"

Подписаться на автора Авторська методика "Ковчег мого життя"
13 Августа 2016 22:22:42
3699

 

Пропоную методику, вона є моєю авторською, її можна використовувати в індивідуальній роботі чи на тренінгах, яка складена на основі розповіді про «7 чудес світу», завдяки якій кожен з Вас зможе зараз пригадати що було чудесним в його житті і ще раз це пережити. Іноді даю цю методику на своїх тренінгах, для того, щоб віднайти додатковий ресурс. Ресурсів не буває забагато ніколи.

Отже, спочатку оповідання про 7 чудес:

Одного разу в школі проходив урок на тему «Сім чудес світу»…Завдання  полягало в тому, щоб кожен учень написав сім чудес світу на свій погляд... Коли  вчитель збирав зошити він помітив, що одна дівчинка ще не закінчила… Вчитель запитав, чи не потрібна їй допомога. Учениця відповіла:
«Так… Я довго сумнівалася, які саме чудеса вибрати… На світі так багато чудес…«.           Тоді вчитель запропонував зачитати, що вона вибрала. Дівчинка деякий час вагалася,… але зважилася прочитати.
«Для мене сім чудес світу - це:
1. Бачити
2. Чути
3. Рухатись
4. Відчувати
5. Тактильні відчуття, дотики 
6. Сміятися
7.  Любити»
В класі запанувала тиша…

А тепер пригадайте, запишіть, а тоді спробуйте відчути це ще раз. Пригадайте для себе 7 чудес зі своєї особистої життєвої історії, які Ви коли-небудь переживали:

Бачити  Будь- який стан в Вашому житті, коли Ви щось бачили і це Вам подобалось. Це може бути погляд зверху, який дозволяв осягнути великий простір. (просто відчуйте це, як ви себе почували, хто був біля вас, колір, запах, краєвид, емоції, відчуття…)

Чути  Ви чули щось приємне, Вам говорили щось  і це було для Вас цінним, значущим і важливим .( щось цінне, важливе, що Вам казали, як Вам було з цим, що Ви відчували в цей момент.. )

Рухатись  Ситуація з Вашої особистої історії, коли Ви кудись йшли, або їхали і це було цікавим для Вас.(яка пора доби, пора року, що бачите цікавого кругом, пригадайте це… )

Відчувати  Стан Вашої особистої значущості. Коли Ви себе відчували цінним.(коли Вас визнали, похвалили — навіть в 3-4 рочки і це Вам подобалось….)

 Дотик  Дотик, який був важливим і необхідним для Вас.(згадайте важливий дотик в Вашому житті, може Ви ще були немовлятком або вже підлітком, а може це дотик в дорослому жітті…)

Сміятись  Стан радості і веселості, безпосередності і безтурботності.(згадайте і відчуйте цей стан, коли Вам було весело, Ви раділи як дитина, хтось чи щось Вас розвеселило. Відчуйте це…)

Любити  Почуття Любові, які були, чи є особливо цінними для Вас( люди, які Вас люблять, або люди, яких любите Ви — і подякуйте їм, що вони є, чи були у Вашому житті…)

Тепер постарайтесь дати собі час для того, щоб пригадати і записати свої спогади…Хто біля Вас, як Ви виглядали, що Ви робили, які відчуття були…все, до найменших дрібниць. Це Ваші спогади. Це Ваше життя і особиста історія, яка є і може бути для Вас міцним фундаментом, щоб жити, радіти, приймати себе різним, з будь-якими емоціями і рухатись далі. Різних і приємних Вам чудес!


Теги: інструментарій психолога, ресурси
Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Синдром емоційного вигорання(СЕВ)
<b>Виснаження, відчуття зниження емоційних та фізичних ресурсів, відчуття втоми, яке не минає навіть після повноцінної відпустк, втома та небажання працювати</b> - все це, і не тільки, про синдром емоційного вигорання
Выход из травмы там, где и вход
Психотравмы - это не только то, о чем часто показывают в фильмах или новостях, по статистике до 18 лет не менее 30% людей испытывают какую-то травмирующую ситуацию. Здесь речь может идти и о потерях в возрасте до 17-18 лет ближайших членов семьи (из-за смерти или развода) - как правило, во взрослом возрасте такие люди склонны к депрессивным состояниям; и о стрессовых событиях, которые оставляют рану в психике - травма развития, повторяющиеся травмирующие события в детстве, эмоциональное отсутствие и отсутствие безопасной привязанности (большинство травм развития не из дома, а из социума); также, физическое и психическое насилие, дома и в школе (об этом не всегда рассказывают, иногда рассказывают много лет сидя в кабинете психолога, а иногда носят это бремя в себе, так и не находят смелости об этом рассказать, и часто такие травмы дают о себе знать в виде различных симптомов. Тело и психика находят способ как-то приспособиться к этому напряжению - возникают симптомы, которые содержат остатки травматической энергии (наличие физических симптомов свидетельствует о том, что тело ничего не забывает).
Как пережить потерю
Рано или поздно каждому человеку приходится утешать и поддерживать горюющих людей или горевать самому, теряя близких. В последнее время очень много разговоров о потерях, болезненных для целой страны. Но тяжелее всего нынешние события переживают люди, которые теряют самое дорогое – своих близких. Друзья и знакомые, отдав последний долг, расходятся по своим домам. Оставляя родных один на один с душевной болью, бесконечной пустотой и тревогой, часто настолько сильной, что человек не знает, куда себя деть.
Якщо не плачуть наші очі, плачуть внутрішні органи. Що таке психосоматика?
<span yle="text-align:right;display:block;" st=""><strong><i>«</i><i>Хвороба — це ідеальні умови для творчої роботи, свобода від вторгнення інших, свобода від звичайних побутових обов’язків».<br /> Джордж Пікерінг</i></strong></span>
Авторська методика "Ковчег мого життя"
Пропоную свою авторську методику, яку використовую в індивідуальній та груповій роботі, як додаткову можливість для пошуку та віднайдення ресурсів
Немає лихих людей… Є люди, яких не обіймають
<b><span lang="UK" st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;">21 січня</span><span lang="UK" st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;"> </span><span st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;">- </span><span lang="UK" st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;">Міжнародний день обіймів, і такий день існує не спроста, він нагадує нам про те, що обійми це ресурс, який потрібно використовувати щодня.</span></b><div><div><span lang="UK" st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;"><span class="MsoNormal" st="" yle="text-align:justify;display:block;">- Лисенятко, - сказало лисеня лисеняткові, - ти пам'ятай, будь ласка, що якщо тобі важко, погано, сумно, страшно, якщо ти втомився - ти просто простягни лапу. </span><span class="MsoNormal" st="" yle="text-align:justify;display:block;">І я протягну тобі свою, де б ти не був, навіть якщо там - інші зірки або всі ходять на головах. Тому що сум одного лисеняти, розділений на двох лисенят - це ж зовсім не страшно. А коли тебе тримає за лапу інша лапа - яка різниця, що там ще є у світі? </span><span class="MsoNormal" st="" yle="text-align:justify;display:block;"><span lang="UK">" Казки маленького лисеняти"<o:p></o:p></span></span></span></div>
<pre class="tw-data-text vk_txt tw-ta tw-text-small" data-placeholder="Переклад" id="tw-target-text" data-fulltext="" dir="ltr" st="" yle="unicode-bidi: -webkit-isolate; border: none; padding: 0px 0.14em 0px 0px; position: relative; margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; resize: none; font-family: inherit; overflow: hidden; width: 237.5px; white-space: pre-wrap; word-wrap: break-word; color: rgb(33, 33, 33); height: 360px; font-size: 16px !important; line-height: 24px !important; background-color: rgb(255, 255, 255);"><br /></pre>
<br /></div><br />Топ публикаций
Психосоматика болезней горла Психосоматика болезней горла Горло — это канал творчества и самовыражения. Сост...
РАБОТА МЕТОДОМ РАССТАНОВОК: ДЕНЬГИ (случай из практики) РАБОТА МЕТОДОМ РАССТАНОВОК: ДЕНЬГИ (случай из практики) «Я не могу заработать», «Я не умею зарабатывать», ...
Главный секрет  женской привлекательности. Главный секрет женской привлекательности. Есть специалисты по маникюру, по стилю, по фитнесу...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice