Публикации , страница 13

Травмы 26 Апреля 2022 Макаренко Амалия

УПРАВЛІННЯ ВІКНОМ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Вікно толерантності - це термін, який використовується для опису зони збудження, в якій людина здатна функціонувати найефективніше. Коли люди знаходяться в цій зоні, вони зазвичай здатні легко отримувати, обробляти та інтегрувати інформацію, а також без особливих проблем реагувати на вимоги повсякде

Читать

Психическое здоровье 23 Апреля 2022 Рудий Іван

Вилікуйся сам! Чому я проти психологічних консультацій через переписки?

Якщо немає іншого варіанту спілкування, то переписка із психологом - непоганий варіант.
Втім які причини того, що переписка із психологом не може замінити психотерапію, або ж консультацію?

Читать

Психология отношений 21 Апреля 2022 Бандура Лариса

Залипла на мужчину, он пропал, как себя вести, если объявится? | Мужчина исчез | Мужчина исчезает

«Залипла» на мужчину, на свидании даже целовались, но внезапно он прекратил общение, отписался из подписчиков, но сторис просматривает. Хожу на свидания пока с другими. Как себя вести, если он объявится? Тянет именно к нему…»

Читать

Травмы 20 Апреля 2022 Макаренко Амалия

ТРАВМАОРІЄНТОВАНА ПСИХОЕДУКАЦІЯ

Психоедукація є важливим і ефективним інструментом відновлення після травми. У найширшому сенсі психоедукація  - це надання інформації про процеси та послуги у сфері психічного здоров'я. Коли йдеться про травму, психоедукація має інформувати про емоційні, когнітивні, фізичні, духовні та соціальні на

Читать

Психическое здоровье 18 Апреля 2022 Бандура Лариса

Я везде ощущаю себя чужой. Меня нигде не ждут. Почему вы чувствуете себя пустым? Одиночество. Тоска

«Я везде ощущаю себя чужой… И так было всю жизнь! В семье не о чем общаться, друзья шутят, что все время хочу куда-то сбежать от них, хоть это совсем не так. Иногда бывает так, что после общения с незнакомым человеком и обещания друг другу встретиться, мы не встречаемся.

Читать

Психология отношений 17 Апреля 2022 Стефаненко Максим

Ідеальна соцмережа.

Ідеальна соціальна мережа - це та, яка не має іншого, ніж ти сам, респондента. Ідея, що можна "злити" свої думки в соцмережах і отримати бажаний спокій, утопічна. Все відбувається як раз навпаки. Соцмережі запускають процес фактичної побудови того образу, який ми репрезентуємо в своїх посланнях.

Читать