Публикации , страница 20

Психическое здоровье 20 Февраля 2022 Рудий Іван

Чому підписка на сторінку психолога не допомагає вам вирішувати проблеми?

Чи можливо вирішити психологічні проблеми за допомою дописів та відео?  Як ми інформаційно оточуємо себе експертами і чому жоден із них не говорить про нашу конкретну проблему? Відповідь у статті.

Читать

Психология отношений 20 Февраля 2022 Рудий Іван

Що потрібно знати перед створенням сім'ї?

Чи готові ви до створення сім'ї? В статті наведено ряд запитань, на які потрібно дати відповідь, вступаючи в партнерські стосунки. Також тут ви знайдете практичні рекомендації для створення гармонійного середовища всередині сім'ї.

Читать

Работа и общество 20 Февраля 2022 Рудий Іван

Чому ми не бажаємо навчатись в інших людей?

Відчуваєте впевненість в собі спостерігаючи за тим, хто працює чи живе важче? Якщо навчаєтесь, то у блогера-мільйонника, або у доларового міонера? Яким чином ми дивимось на іншу людину? Чи здатна незнайома людина навчити нас чомусь новому? Відповідь на ці запитання знайдете у статті.

Читать

Прочее 20 Февраля 2022

Кризис среднего возраста - сцена свободна!

У нас,  у музыкантов, есть такая фраза  - сказала она,  - Сцена свободна! Если ты критикуешь кого то, кто добился успеха, то почему бы тебе самому не встать, не выйти на сцену и не сыграть виртуознее? Что мешает? Сцена – свободна!  

Читать

Психическое здоровье 19 Февраля 2022 Коган Евгения

Почему психотерапия не помогла? Часть 1: Ловушки восприятия

Психотерапия - это очень полезная штука, с моей точки зрения. Я верю в ее "магию" и не один десяток раз видела какие она творит "чудеса". Тем не менее, у нее есть свои ограничения и правила, вне которых она немедленно теряет свою "силу" и перестает быть полезной.

Читать

Психическое здоровье 19 Февраля 2022 Москалева Наталья

Скелеты в шкафу. Или немного о наших чувствах

Почему скелеты в шкафу? – Да потому что подавляющее большинство наших чувств – скрытые в недрах психики – в подсознании. Получается, мы сами не знаем, что в нас есть. Разумеется, что-то видим, чувствуем, но все-таки заталкиваем, куда глубже – в старые «бабушкины» сундуки и закрываем семью замками.

Читать

Работа и общество 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Хвилі агресії в соцмережах. До чого тут політика?

Звідки береться агресія в соцмережах? Явище тролінгу та тренд культури відміни. Що відбувається з простором інтернету? Хто за цим стоїть і яка наша роль у програшній грі? Відповіді знайдете тут.

Читать

Психическое здоровье 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Гармонійна особистість vs Людина, якій потрібен психолог!

Чому гармонійна особистість та людина, якій потрібен психолог розмовляють різними мовами? Наочний приклад спілкування. Як зрозуміти один одного? Відповіді на ці та інші запитання знайдете в статті.

Читать

Работа и общество 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Моралізаторство ЗМІ. Подвійна система цінностей

Чому засоби масової інформації читають людям мораль? Що не так із сучасною системою розповсюдження інформації? Як потрапити у висвітлений медіа скандал на рівному місці? Читайте в статті...

Читать

На приеме 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Війни психологів! Як прихильники різних шкіл знецінюють одне одного?

Якщо вас тривожать питання: який напрямок психології найкращий, до психотерапевта якого напрямку піти, а кого оминати десятою дорогою, то рекомендую до прочитання саме цю статтю.

Читать

Психология отношений 18 Февраля 2022 Зберовский Андрей

Насилие в семье.

Как бы не была тяжела данная тема разговора, не сказать о ней мы не можем: в некоторых молодых семьях размолвки супругов нередко заканчиваются не только руганью и скандалами, но и оскорблениями и избиениями супругов.

Читать

Травмы 18 Февраля 2022 Филимошкина Наталия

У всех у нас свой путь

У всех у нас свой путь. И травма, часть этого пути. Травма, это всегда про опыт потерь. В болезни, предательстве, одиночестве, насилии, мы всегда что-то теряем. Часто безвозвратно. И тут важна компенсация.

Читать