Публикации , страница 8

Работа и общество 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Моралізаторство ЗМІ. Подвійна система цінностей

Чому засоби масової інформації читають людям мораль? Що не так із сучасною системою розповсюдження інформації? Як потрапити у висвітлений медіа скандал на рівному місці? Читайте в статті...

Читать

На приеме 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Війни психологів! Як прихильники різних шкіл знецінюють одне одного?

Якщо вас тривожать питання: який напрямок психології найкращий, до психотерапевта якого напрямку піти, а кого оминати десятою дорогою, то рекомендую до прочитання саме цю статтю.

Читать

Психология отношений 18 Февраля 2022 Зберовский Андрей

Насилие в семье.

Как бы не была тяжела данная тема разговора, не сказать о ней мы не можем: в некоторых молодых семьях размолвки супругов нередко заканчиваются не только руганью и скандалами, но и оскорблениями и избиениями супругов.

Читать

Травмы 18 Февраля 2022 Филимошкина Наталия

У всех у нас свой путь

У всех у нас свой путь. И травма, часть этого пути. Травма, это всегда про опыт потерь. В болезни, предательстве, одиночестве, насилии, мы всегда что-то теряем. Часто безвозвратно. И тут важна компенсация.

Читать

Психология отношений 18 Февраля 2022 Москалева Наталья

Как влюбить в себя мужа?

А может, пусть сам лучше влюбится? А ты вообще о нем забудешь. Ты как бы даже и не очень-то хотела этого…
А мужчины, ох, как не любят, когда о них забывают или «не очень-то хотят»! Они сразу же принимаются за женщинами ухаживать, всячески их добиваться и даже любить.
Нравится? – То-то же.

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Бандура Лариса

Нет таланта. Меня осудят за посредственность? | Обесценивание себя | Дело жизни | Хобби | Работа

«Продолжать ли заниматься тем, что нравится, если нет таланта? Боюсь, что меня осудят за посредственность. Можно ли это сделать делом жизни или оставить в качестве хобби?»

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Самооцінка! Звідки береться і як на неї впливати?

Що не так із сучасними уявленнями самооцінки? Як формується бачення себе, який законам підкорюється цей процес і чому адекватність вашого оточення важлива для цього формування? Про самооцінку без води читайте у статті.

Читать

Прочее 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Ми-це наш мозок? Короткий відгук про книгу, яку вам рекомендуватимуть психіатри

Чим настільки крута книга Діка Свааба? Що не так з його аргументами стосовно самосвідомості? Чи знали ви про існування інституту мозку, де мізки буквально зберігаються та активно досліджуються? Про це все, а також багато іншого разом із критикою популярної книги прочитаєте у статті.

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Установки повинності

Чи помічали ви в себе характерну особливість поведінки, коли за будь-яких умов щось необхідно зробити, чи можливо, кров з носа, придбати, або ж всупереч власному бажанню задовільнити прагнення інших? Що не так із цим відчуттям? Відповідь у статті.

Читать

Психология отношений 17 Февраля 2022 Зберовский Андрей

Чтобы рядом с тобой была твоя прежняя кошечка – просто кликни мышью!

Согласно опросам (в странах с европейским типом культуры), мужчины, до создания ими брака в возрасте до 30 лет, в среднем, могут иметь до десяти половых партнерш и/или попыток создания серьезных любовных отношений.

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Овсієнко Катерина

Люблю чи думаю, що люблю?

Що насправді означає любити себе?  В епоху коли процвітає неясність та підміна понять - як розібратись, що насправді означає любов до себе, а що виглядає як любов до себе однак насправді є чимось геть іншим? Давайте розбиратись!

Читать