Публикации , страница 19

Психология отношений 18 Февраля 2022 Москалева Наталья

Как влюбить в себя мужа?

А может, пусть сам лучше влюбится? А ты вообще о нем забудешь. Ты как бы даже и не очень-то хотела этого…
А мужчины, ох, как не любят, когда о них забывают или «не очень-то хотят»! Они сразу же принимаются за женщинами ухаживать, всячески их добиваться и даже любить.
Нравится? – То-то же.

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Бандура Лариса

Нет таланта. Меня осудят за посредственность? | Обесценивание себя | Дело жизни | Хобби | Работа

«Продолжать ли заниматься тем, что нравится, если нет таланта? Боюсь, что меня осудят за посредственность. Можно ли это сделать делом жизни или оставить в качестве хобби?»

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Самооцінка! Звідки береться і як на неї впливати?

Що не так із сучасними уявленнями самооцінки? Як формується бачення себе, який законам підкорюється цей процес і чому адекватність вашого оточення важлива для цього формування? Про самооцінку без води читайте у статті.

Читать

Прочее 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Ми-це наш мозок? Короткий відгук про книгу, яку вам рекомендуватимуть психіатри

Чим настільки крута книга Діка Свааба? Що не так з його аргументами стосовно самосвідомості? Чи знали ви про існування інституту мозку, де мізки буквально зберігаються та активно досліджуються? Про це все, а також багато іншого разом із критикою популярної книги прочитаєте у статті.

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Установки повинності

Чи помічали ви в себе характерну особливість поведінки, коли за будь-яких умов щось необхідно зробити, чи можливо, кров з носа, придбати, або ж всупереч власному бажанню задовільнити прагнення інших? Що не так із цим відчуттям? Відповідь у статті.

Читать

Психология отношений 17 Февраля 2022 Зберовский Андрей

Чтобы рядом с тобой была твоя прежняя кошечка – просто кликни мышью!

Согласно опросам (в странах с европейским типом культуры), мужчины, до создания ими брака в возрасте до 30 лет, в среднем, могут иметь до десяти половых партнерш и/или попыток создания серьезных любовных отношений.

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Овсієнко Катерина

Люблю чи думаю, що люблю?

Що насправді означає любити себе?  В епоху коли процвітає неясність та підміна понять - як розібратись, що насправді означає любов до себе, а що виглядає як любов до себе однак насправді є чимось геть іншим? Давайте розбиратись!

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Москалева Наталья

Как принять себя

Легко жить в мире с собой, когда ты себе нравишься. Но, часто человек сталкивается с разочарованием в себе - его придуманный образ не соответствует реальности, а тот, кто он есть на самом деле не такой красивый, умный, успешный, смелый, любимый и так далее.

Читать

Психология отношений 16 Февраля 2022 Рудий Іван

Все добре зі мною і з тобою!

У вас часто з'являються претензії до поведінки та зовнішності інших людей? Вас дратують у громадському транспорті, на вулиці та роботі? Вважаєте інших, мя'ко кажучи, дурними? Можливо книга Гарріса пролиє світло на темні моменти прихованих від вас причин загального невдоволення. Огляд книги внизу...

Читать

Психология отношений 16 Февраля 2022 Рудий Іван

Досить бути хорошим хлопцем!

Ви вважаєте себе добрим хлопцем, який завжди відгукнеться на прохання інших, проведе привабливу дівчину додому без жодного сексуального натяку, переведе стареньку бабцю через дорогу і без жодної винагороди допоможе сусідові з ремонтом? Якщо ні-радію за вас, якщо так-відкривайте статтю...

Читать

На приеме 16 Февраля 2022 Рудий Іван

Як розпізнати псевдо-експерта? Здоровий процес психотерапії.

Часто нам представляються експертами у галузі психологічної науки люди, які не мають жодного відношення до психології. Що з ними не так і як не попасти на гачок непрофесіонала читайте у статті...

Читать