Публикации , страница 13

Психическое здоровье 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Гармонійна особистість vs Людина, якій потрібен психолог!

Чому гармонійна особистість та людина, якій потрібен психолог розмовляють різними мовами? Наочний приклад спілкування. Як зрозуміти один одного? Відповіді на ці та інші запитання знайдете в статті.

Читать

Работа и общество 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Моралізаторство ЗМІ. Подвійна система цінностей

Чому засоби масової інформації читають людям мораль? Що не так із сучасною системою розповсюдження інформації? Як потрапити у висвітлений медіа скандал на рівному місці? Читайте в статті...

Читать

На приеме 19 Февраля 2022 Рудий Іван

Війни психологів! Як прихильники різних шкіл знецінюють одне одного?

Якщо вас тривожать питання: який напрямок психології найкращий, до психотерапевта якого напрямку піти, а кого оминати десятою дорогою, то рекомендую до прочитання саме цю статтю.

Читать

Психология отношений 18 Февраля 2022 Зберовский Андрей

Насилие в семье.

Как бы не была тяжела данная тема разговора, не сказать о ней мы не можем: в некоторых молодых семьях размолвки супругов нередко заканчиваются не только руганью и скандалами, но и оскорблениями и избиениями супругов.

Читать

Травмы 18 Февраля 2022 Филимошкина Наталия

У всех у нас свой путь

У всех у нас свой путь. И травма, часть этого пути. Травма, это всегда про опыт потерь. В болезни, предательстве, одиночестве, насилии, мы всегда что-то теряем. Часто безвозвратно. И тут важна компенсация.

Читать

Психология отношений 18 Февраля 2022 Москалева Наталья

Как влюбить в себя мужа?

А может, пусть сам лучше влюбится? А ты вообще о нем забудешь. Ты как бы даже и не очень-то хотела этого…
А мужчины, ох, как не любят, когда о них забывают или «не очень-то хотят»! Они сразу же принимаются за женщинами ухаживать, всячески их добиваться и даже любить.
Нравится? – То-то же.

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Бандура Лариса

Нет таланта. Меня осудят за посредственность? | Обесценивание себя | Дело жизни | Хобби | Работа

«Продолжать ли заниматься тем, что нравится, если нет таланта? Боюсь, что меня осудят за посредственность. Можно ли это сделать делом жизни или оставить в качестве хобби?»

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Самооцінка! Звідки береться і як на неї впливати?

Що не так із сучасними уявленнями самооцінки? Як формується бачення себе, який законам підкорюється цей процес і чому адекватність вашого оточення важлива для цього формування? Про самооцінку без води читайте у статті.

Читать

Прочее 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Ми-це наш мозок? Короткий відгук про книгу, яку вам рекомендуватимуть психіатри

Чим настільки крута книга Діка Свааба? Що не так з його аргументами стосовно самосвідомості? Чи знали ви про існування інституту мозку, де мізки буквально зберігаються та активно досліджуються? Про це все, а також багато іншого разом із критикою популярної книги прочитаєте у статті.

Читать

Психическое здоровье 17 Февраля 2022 Рудий Іван

Установки повинності

Чи помічали ви в себе характерну особливість поведінки, коли за будь-яких умов щось необхідно зробити, чи можливо, кров з носа, придбати, або ж всупереч власному бажанню задовільнити прагнення інших? Що не так із цим відчуттям? Відповідь у статті.

Читать

Психология отношений 17 Февраля 2022 Зберовский Андрей

Чтобы рядом с тобой была твоя прежняя кошечка – просто кликни мышью!

Согласно опросам (в странах с европейским типом культуры), мужчины, до создания ими брака в возрасте до 30 лет, в среднем, могут иметь до десяти половых партнерш и/или попыток создания серьезных любовных отношений.

Читать