Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.

Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

«ГОСТРІ» ЗАПИТАННЯ

Подписаться на автора «ГОСТРІ» ЗАПИТАННЯ
12 Июля 2017 21:07:10
1025

В основі потреби дітей дізнаватися про статеві відмінності, про появу дітей на світ тощо лежать насамперед пізнавальні процеси, включені як у загальний психічний розвиток, так і у фізичну аутоідентифікацію та пов'язане з нею формування ста­тевих ролей.
Діти не вкладають у «гострі запитання» непристойного змісту. Ставлячи запитання дорослим, малюк проявляє безмежну дові­ру. Якщо ми не виправдовуємо її, відмахуємося, соромимо тощо, то запитання не зникають, просто дитина вчиться не ставити їх батькам, одержуючи відповіді на вулиці.
Діти починають запитувати приблизно у віці 3 років. У 2,5—3,5 роки виникають запитання на тему «Чому хлопчики не такі, як дівчатка?».
Важливо:
•  Ставитися до таких запитань серйозно, не просити замовк­нути.
•  Ні в якому випадку не лаяти, не бентежитися, не червоніти.
•  Не перетворювати розмову в серйозну лекцію, дитина ще за­надто мала.
•  Скажіть, що вам зрозумілі її страхи, потім постарайтеся по­яснити, що дівчатка народжуються не такими, як хлопчики, і так має бути.
•  Поясніть на прикладах, що Сергійко влаштований так само, як тато, дядько, дідусь, а Катя — як мама, тітка і т.д., так дитині буде легше зрозуміти.
З 3 років виникають перші запитання «Звідки беруться діти?».
Важливо:
1. Краще одразу сказати правду, ніж потім придумувати різні версії.
2.Дитині 3 років намагайтеся дати просту відповідь: «Дитина росте у спеціальному місці всередині мами (у животі мами)».
3.У 3,5—4 роки дитині не обов'язково знати про фізичні сторо­ни статевих стосунків, необхідно задовольнити цікавість на рівні її розуміння. Можна відповісти так: «Коли хлопчики виростуть і стануть чоловіками, а дівчатка виростуть і стануть жінками, вони можуть стати мамами й татами. У жінок у животику є спеціальне насіннячко-клітинки, що схожі на маленькі жовточки. Називають­ся вони яйцеклітинами. А в чоловіків — інше насіннячко-клітинки — сперматозоїди. Щоб з'явилася дитинка, мамині й таткові насіннячка-клітинки повинні з'єднатися разом. Це може відбутися тільки тоді, коли хлопчики виростуть і стануть чоловіками, а дівчатка — жінками. Щоб у чоловіка й жінки з'явилася дитина, вони повинні бути дорослими».
•   Після 3—4 років можна використовувати дитячі енцикло­педії, видання («Мамо й тату — звідки я взявся?» В. Соколюк, 3. Бобровский), що дають вичерпні відповіді на всі дитячі за­питання.
 
•   Правдиві відповіді гарні тим, що створюють у дітей імунітет проти споганених «вуличних» відомостей.
 
 


Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Якщо дитина стала свідком фізичної близькості батьків?...
Міра труднощів багатьох несподіваних ситуацій знайомства дітей зі статевими стосунками багато в чому визначається готов­ністю дорослих до таких ситуацій і вмінням попередити небажані наслідки.
РЕКОМЕНДАЦІЇ З РОЗВИТКУ ЕМОЦІЙНОЇ СФЕРИ
Емоційний розвиток не менш важливий, ніж розвиток когнітивний чи фізичний, соціальний або мовленнєвий, і вимагає від дорослих уваги та підтримки. Поведінка дорослого може як підтримати, так і загальмувати емоційний розвиток дитини.
ДІАГНОСТИКА ПОРУШЕННЯ ЕМОЦІЙНОЇ СФЕРИ
Хочете оцінити емоційний стан своєї дитини та його зв'язок із поведінковими реакціями?
«ГОСТРІ» ЗАПИТАННЯ
Мамо й тату - звідки я взявся?
ПРИЧИНИ НЕРВОВО-ПСИХІЧНИХ ПОРУШЕНЬ У ДІТЕЙ
Коли у вашого малюка тикозні посмикування обличчя, кінцівок або тулуба; різкість у поведінці, грубість, схильність до сліз, упертість та негативізм; постійна роздратованість, агресивність, ревнощі; або він має нічні страхи, страх темряви, самотності чи іншої істоти...
ПРИЧИНИ ЕМОЦІЙНИХ ПРОБЛЕМ ДИТИНИ
Всі ми, батьки, завжди хочемо знати: Чому наше чадо не таке як у інших? Чому воно протирічить всім нашим вимогам? Чому воно намагається робити все навпаки, не так як треба? "Я так стараюся бути ідеальним батьком чи мамою, а дитя знецінює чи нівелює всі мої намагання"...
Обговоримо ці питання в різні періоди розвитку дитини.


Топ публикаций
Самые главные мои враги — внутри меня. Гордыня и Самоуничижение Самые главные мои враги — внутри меня. Гордыня и Самоуничижение "Величайший враг прячется там, где вы будете ...
БОЛЬШОЙ РЕБЕНОК: КАК ВЫЖИВАТЬ С ПОГРАНИЧНЫМ? БОЛЬШОЙ РЕБЕНОК: КАК ВЫЖИВАТЬ С ПОГРАНИЧНЫМ? Почему «Большой ребенок?». В данном случае мы имее...
Эффект «родственных душ» или быть равным самому себе Эффект «родственных душ» или быть равным самому себе Когда мы всё глубже и глубже открываем свою внутре...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice