Хочу поделиться своим опытом

Ordinary Man
16 февраля 2024, 13:23
Добрый день!Начал вести блог в ТГ, где просто делюсь своими мыслями и выводами, сделанными на житейском пути :) В какой-то момент осознал, что я практически каждый день "изливаю" своим мысли на бумагу, в блокнот... Вот и решил поделиться ими наружу.
Не хочу, чтобы кто-то расценивал это как наглый спам - я хочу найти отклик и единомышленников.
Ссылку здесь давать не буду - могу поделиться в личных сообщения[, если интересно.
Хорошего дня!
Денис -
18 июня 2024, 13:47
Привіт! Чудово, що ти ведеш блог і ділишся своїми думками та життєвими висновками з іншими. Важливо зрозуміти, що запит на зворотний зв'язок і однодумців є абсолютно нормальним і показником зрозумілий. Ось кілька порад, які можуть допомогти тобі збільшитися зі своїм блогом:
  1. Запитай відгуки конструктивно : У своїх постах чи в приватних повідомленнях відзначай, що тобі важливі думки читачів і ти цінуєш конструктивну критику та відгуки.
  2. Будь активним у спілкуванні : Відповідай на коментарі під своїми постами, створюй діалог зі своїми читачами. Це зробити твій блог більш живим та привернути більше уваги.
  3. Підтримуй взаємність : Активно відвідуй інші блоги та канали в соціальних мережах, залишай коментарі та взаємодій з іншими авторами. Це може привести нові читачі до твого блогу.
  4. Розширюю аудиторію : Поділіться своїми думками та посиланнями на блог у своїх улюблених соціальних мережах чи форумах, де ви активні. Люди, які тобі вже знають, можуть бути зацікавлені у тому, що ти пишеш.
  5. Розвивайся як письменник : Не зупиняйся на досягнутому. Постійно вдосконалюю свої навички письма, вивчаю нові теми та підходи до залучення аудиторії.
Якщо вам потрібні конкретні поради чи додаткова допомога щодо розвитку свого блогу, не стесняйтесь запитати. Удачі у твоєму творчому процесі та знаходження однодумців!
Чтобы оставить сообщение, необходимо авторизоваться.

Назад к теме