Психологический порлат Psy-practice

Біль і сепарація


Те, що вже доросла людина сприймає як любов, є як раз тим що її травмує (памятайте, там де любов, вини не має) . Діти які росли з батьками про які вказано вище, мають схильність до депресії, тому що не можуть витримати той біль, який їм транслюють.
І так, в методі Я-реконструкція основними структурними елементами особистості є бажання, володіння та задоволення. І саме на ці конструкти легше всього тиснути.
Повернемось до сепарації...
Як зрозуміти що цей етап ви ще не пройшли (навіть якщо ви працювали з цим і дуже старались, є моменти, якій все ж можуть бути актуальні):
- Невміння взаємодіяти з тим, що батьки дають: вас взагалі не хочеться від них нічого брати, бо будете винні, або ви щиро впевнені, що ВОНИ винні вам. Як бачите, ваші бажання, володіння та задоволення залежать від даріння батьків, ваших пучуттів під час цього даріння.
- Час від часу у вас виникають стани, які дуже схожі на дитячі і ви не знаєте що з цим робити.
- Відчуття провини, сором, тривоги після спілкування з батьками.
- Ваші особисті границі порушуються. Це можуть бути якісь дрібниці, на які вам скажуть що ви себе накручуюте, чи у інших гірше, ви злитесь, проте ваші почуття знецінюють.
В такому випадку ми працюємо з умінням особистості приймати свої підсвідомі бажання, ставлення до володіння та задовелення. Серед який наприклад, щоб батьки хоча б на якийсь час десь поділись і дали вам спокою (бажання смерті батькам є у всіх, то природньо, не лякаємось). І це нормальне бажання особистості на яку тиснуть. Проте поки це бажання не визнано, ви будете робити все щоб його сховати і це ж буде доводити вас до виснаження через вину.
Мало хто пише що процес сепарації проживається людиною як власна смерть, і тому варто ставитись до такого свого бажання максимально бережно, пітримувати себе. Ключовим є аналіз фантазії особистості.
Саме з цим чудово прауює метод психотерапії Я-реконструкція".
Маєте питання або хоете поділитись своєю думкою про написане, буду дуже вдячна за ваші коментарі.
З любовью до ваших болячок, Тетяна Павленко.

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!







Переклад назви:




Текст анонса:




Детальний текст:



Написать комментарий

Возврат к списку