Психологический порлат Psy-practice

Як я вчилась брати гроші у клієнтів

Як я вчилась брати гроші у клієнтів
Памятаю, коли 8 років тому, зявився перший клієнт, і в переписці спитав ціну. Я така з дрожащими руками пишу йому - 300 грн. В душі починаються скачки типу яка ти скотина, хіба так можна, а з іншого боку - за що ти жити збираєшся, це ж твоя робота. Побувши кілька днів в цих душевних метаннях, я таки пішла на ту консультацію. Зараз я розумію, що вона пройшла досить успішно. Але в той час моя ідея врятувати всіх за одну зустріч не нікуди не ділась.
А потім почалось, поки дійшла додому, перезвонила всім потругам пожалітись що не спасла клієнта і мені просто так дали оплату. Думала оформлять мені дозвіл, типу та все ок, так можна. Але подруги ще ті кадри, "не вмієш помагати, то поверни".
З часом я дізналась, що та ситуація була гарним випадком щоб проаналізувати відносини з клієнтом.
Виявляється, коли маєш такі відчуття, оця вина, огида до себе через жадність, то фантазія клієнта про себе і його оточуючих, підсвідомий спосіб сказати, що йому щось болить.
Уже через багато консультацій, ми вийшли на те, що клієнт боїться, щоб його фінансово не використовували. Але я маючи свої таракани, подумала що то про мене, я некваліфікований спеціаліст.
Після того, я довго вивчала тему роботи з переносами через гроші, і тепер маю інструмент, який допомагає мені працювати з будь -якими проблемами, адже сенсами грошей просочені всі сфери нашого життя.
І нарешті то все в мене сформувалось в інтернсив . П.с Кому цікаво, можна записатись.
А загалом цікаво, які ще переживання маєте ви колеги, коли отримуєте гроші від клієнтів, всіх чи деяких, як оплата змушує вас сумніватись в собі. Діліться своїми переживаннями, обговоримо.
З любовью до ваших болячок, Тетяна Павленко
П.С. А фоточки до поста то просто щоб похвастатись.

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!Переклад назви:
Текст анонса:
Детальний текст:Написать комментарий

Возврат к списку