Психологический порлат Psy-practice

Самопізнання - що ж це?

Кожен розуміє по своєму. Саморозвиток, самосвідомість, самовиховання, самовираження, самоаналіз, самооцінка... Список можна продовжувати до нескінченності.

Це тому, що всі процеси, все, що відбувається в нас у свідомості, поза нею та навколо нас і те, як ми до цього ставимося - це і є процес самопізнання. Це безкрайній світ, який цікавить і водночас лякає багатьох людей. Тому що процес самопізнання завжди означає кардинальні зміни у житті людини. Чому? Тому що, дійсно, як писали ще давньогрецькі мудреці, "Пізнай себе - пізнаєш світ". Це є істина. 

В процесі самопізнання ми починаємо розшифровувати свою свідомість, своє світосприйняття. Починаємо розуміти, як працює наша підсвідомість. А це вже, як відкрити велику таємницю всесвіту. Звідси міняється наше відношення до всього, що відбувається з нами та навколо нас, а, отже, і взагалі все міняється. Ми ніби відкриваємо зовсім іншу паралель нашого життя. Тому, це дуже важкий, тривалий, але дуже цікавий шлях. Шлях змін, і завжди до кращого. Ми виходимо на нові рівні життя. Успішного, щасливого життя.

Бажаєте змін у своєму житті, приєднуйтесь, звертайтесь.) 

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!

Написать комментарий

Возврат к списку