Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.

Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Психосоматика. Що це таке та з чим її їдять

Подписаться на автора Психосоматика. Що це таке та з чим її їдять
28 Марта 2017 01:27:34
1525

                     Психосоматика що це таке , та з чим її їдять.
  Почну, мабуть, з того що таке психосоматика і який вплив вона має на організм людини. 
Отже , якщо простими словами психосоматика – це реакція нашого тіла, (організму) на наш психо-емоційний стан. Це можуть бути витіснені та не усвідомлені людиною такі переживання та емоції як внутрішні конфлікти, різні страхи, сором, не виражена агресія та багато інших які не проживаються , а залишаються в несвідомому. Можна сказати, що психосоматика іншими словами -це біль та страждання душі які не знайшли інакшому виходу як через тілесні прояви, це розповідь нашої душі, а може навіть і крик її про допомогу.
   Взагалі визначення здоров’я нам наче доступно, но не до кінця зрозуміло.  Я ще з малку чула вислів 《  В здоровому тілі – здоровий дух. 》 Наш організм це одна єдина субстанція яка тісно пов’язана з тілом та психікою.  Не може бути «здорова» психіка, якщо тіло хворіє, та навпаки. 
 Наше тіло розумніше за наше когнітивне. Воно реагує на будь-яку ситуацію в рази скоріше, ніж ми зрозуміємо , що з нами відбувається. Воно наче дає нам сигнали, про то , що щось відбувається з нашим несвідомим . Тіло -це маркер того, що потрібно звернути увагу на ту чи іншу сферу нашого життя. 
 Звичайно , є багато наслідків психосоматичних захворювань , та я хочу зробити акцент на декількох найбільш розповсюджених на мою думку .
  ● Однією з причин психосоматичних захворювань являються сильні внутрішні конфлікти. Це наче внутрішня боротьба двох частин між собою. Наприклад , одружена жінка чи чоловік закохуються в іншу людину та хочуть будувати своє майбутнє з ним/нею. Але не можуть розлучитися і піти на такий крок , бо зупиняє страх невідомого, страх осуду важливих фігур, невпевненість в майбутньому партнерові і.т.д. І тут получається прекрасний сильний внутрішній конфлікт. І якщо його не усвідомлювати , то тіло звичайно відреагує психосоматичними захворюваннями можуть бути мігрені, цистіт, проблеми ротової порожнини і купа купенна всього(в кого що). Оскільки всі люди ідивідуальні, то тілесні реакції на внутрішній конфлікт звичайно будуть різні.
І якщо його не усвідомлювати , то тіло звичайно відреагує психосоматичними захворюваннями 
 
●Це одна причина – «другорядна вигода» це складна складність. Але вона допомагає людині точно в якихось моментах. Тут було б добре запитати в себе ,
-а чим мені допомагає моя хвороба? Для чого вона мені? Що завдяки хворобі я можу отримати ? Яку потребу вона мені задовільняє ? Як я можу задовільнити потребу, яку задовільняє симптом без симптома ?
Наведу приклад ...наприклад проблеми з зором. Зір почав раптово та сильно падати. І тут цікаве місце...чого чи кого я не хочу чи не можу бачити, але легалізувати не можу настільки , що аж потрібно почати втрачати зір...? А що буде якщо я почну знов гарно бачити ? То що/кого я побачу, що таке неприємне чи не переносиме моїй психіці ? 
І якщо взяти (наприклад) що мама, яка приїхала до мене на день, а живе тиждень.. і я не можу їй сказати про своє невдоволення її довгому візиту (через страх образити її, стати не зручною ( поганою )) то за свій дискомфорт я заплачу ціною свого здоров’я. 
І якщо про цей випадок то , важливо подумати ( попрацювати з психотерапевтом) про то як виставити границі важливій материнській фігурі. І як без симптома попіклуватись про себе.
  ●Третій прояв психосоматики- ретрорефлексія . Це  а-ля  поворот на себе. Це наказання  себе (несвідоме звичайно) за якийсь поступок який суперечить внутрішнім цінностям , або «краще» наказати себе замість іншого. Наприклад пара розійшлась , бо чоловік був деспотичний та бив дружину. А вона замість  того , щоб це усвідомити і прийняти «повертає все на себе» . Бив- бо я була поганою дружиною та варила поганий борщ. І несвідомо наказує себе за те, що вона «погана» . Або інший приклад .. дитина розбила улюблену вазу мами , і не розуміє , що то випадковість ( бо їй не пояснили, що так буває, і нічого страшного в тому немає) аналогічно попадає в почуття провини , винить себе  що погано поступила. Тут звичайно тіло видає різні симптоми від болів в шлунку до поломаних кінцівок і.т.д.
●Ще один прояв – це інтроекти . Внушені речі з зовнішнього світу в внутрішній. Їх багато закладають з самого дитинства. Наприклад ...дитина хоче піти зимою покататися на санках , а батьки постійно повторяюсь «ти простудишся, довго не катайся» , «ти так часто хворієш , куда тобі на двір» і щось ще накшталт цього. Тоді дитина (її тіло) починає поводити себе відповідним зручним для батьків образом. Починає хворіти...і переносить цей «любимый симптом» в доросле життя. 
●Опишу ще один також з важливих причин психосоматичних проявів -це бажання турботи , піклування та тепла. Деколи ми втомлюємося від важких буденного справ і так хочеться відпочити , отримати турботу близьких , їх любов та підтримку. Все би добре , якби це завжди можна було б робити легально.
  Але нажаль, так не завжди виходить. І єдиний вихід , що ми обираємо щоб задовільнити потребу в турботі-це захворіти. Всі напевно пригадають  що коли були маленькими , коли хворіли, то можна було просачкувати школу. Мама та тато бігали, переживали , давали ліки , закутували в плед та робили теплий чай. Так ми отримували більше піклування , ніж зазвичай. І тому, нажаль , таким чином і працюють наші патерни поведінки й надалі. Щоб отримати любов – грипуємо. Але як на мене , якщо це розуміти – то з цим можна щось робити. Наприклад попросити про тепло , любов та підтримку в потрібного адресата. Та отримувати це більш легальний способом. Не заставляючи наш організм просити про це такою формою.
    Хочу підкреслити , що важливо піклуватися про себе та слухати  що нам підказує наше тіло. Воно постійно дає нам сигнали. І пробувати задовільнити потребу раніше, ніж воно почне про неї кричати. А краще робити це з особистим психотерапевтом. Оскільки , лікування душі самому діється так само як і лікування зубів самому. Боляче , не всі канали видно , не зручно , і як на мене – неможливо !   Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Как мы выбираем мужчин
Как мы притягиваем в нашу жизнь определенный тип мужчин.
Психосоматика. Що це таке та з чим її їдять
Просто про психосоматику. Що це таке та основні причини виникнення психосоматичних симптомів.
Любовь. Что это такое.
Етапи построения отношений.

Топ публикаций
Фигура Отца и Отцовская позиция. Фигура Отца и Отцовская позиция. Фигура отца очень важна в жизни ребенка независимо...
Границы личности и обволакивающая агрессия. Границы личности и обволакивающая агрессия. Известно, что агрессия чувствуется людьми, как угр...
Неотразимый Гога, он же Жора Неотразимый Гога, он же Жора Не было печали у красивой и успешной Катерины, гер...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice