Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
К оплате: 0.00$


Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Немає лихих людей… Є люди, яких не обіймають

Подписаться на автора Немає лихих людей…  Є люди, яких не обіймають
17 Января 2015 06:29:27
7269


Обійми позитивно впливають на психоемоційний стан людини, на стан її здоровя в ціломуВплив на здоровя за допомогою обіймів з близькою людиною напряму пов’язаний з виробленням в організмі гормону окситоцину, це гормон привязаності та задоволення. При обіймах цей гормон дає людині відчуття захищеності, задоволення  від життя, та попереджає від появи поганого настрою, сприяє м’язовому розслабленню. Люди, в яких достатньо окситоцину більш схильні до емпатії та співпереживання, як правило, це люди з високою мораллю. Тому, чим частіше ви практикуєте обійми в своїй сімї, тим корисніше це для стану вашого здоровя. Більше того, регулярні обійми навіть мають здібність впливати на характер людини, та робити його мякшим. Також обійми підвищують самооцінку, оскільки кожен хоче, щоб до нього відносились з любовю, а асоціації безпеки з раннього дитинства, які пов’язані з відчуттям своєї цінності, коли вас обіймають, активуються завдяки обіймам.

Звичайно, такого терапевтичного ефекту досягається, якщо ви обіймаєтесь з приємними вам людьми. Обійми з людиною, яка є неприємною для вас, можуть викликати навпаки, погіршення настрою. В інтимній зоні, яка складає від 15 до 45 сантиметрів від вас, допустимо знаходитись тільки найближчим людям. 

Чи знаєте ви, як часто потрібно обійматися? Є такий «каліфорнійський стандарт», згідно якого вважається, що 4 обійми в день потрібно кожному для виживання. Для хорошого самопочуття, для того, щоб людина почувала себе гармонійно, комфортно, потрібно не менше 8 обіймів в день, це крім звичайних обіймів  при зустрічі, при прощанні, перед сном.  А дітям таких обіймів потрібно ще більше, щоб не було відчуття небажаності, самотності. 

Обійми потрібні людині з перших днів її появи на світ. Тому, відразу ж після пологів дитинці дають декілька хвилин полежати на грудях у мами -  це вже перші обійми в її житті. Хоча, перебуваючи в утробі матері, дитина теж перебуває в обіймах, і для того, щоб після народження сон був спокійний, радять обгортати ковдрою чи мяким рушником, ніби створюючи обійми, які повторюють обійми до народження. 

Сумно, але часто і в останні хвилини життя перебуваємо зі своїми рідними, особливо, коли знаємо, що смерть вже неминуча, і також даруємо їм свій останній дотик, останні обійми…

Якщо пригадаємо, то часто можна побачити ікони з зображенням Ісуса Христа, де до нього туляться діти – це теж тілесний дотик і обійми.

Навіть кажуть, для того, щоб припинити сварку з близькою людиною, сваритись потрібно міцно обіймаючись.

Буває так, що в родині нема такої звички - обійматися. Така звичка чи потреба може бути не у кожного і правдою є те, що фізичні дотики, обійми,  не були прийняті в сімї, як основна «мова любові». Тому, людина, для якої обійми не є чимось важливим, може не відчувати потреби в цьому, але для іншої людини відсутність обіймів може проявлятись роздратованістю, поганим настроєм, душевним дискомфортом, навіть, підвищеним артеріальним тиском. Тому, цінно розуміти, що обійми можуть бути потужним сигналом для передачі любові для іншого партнера. Про свої потреби важливо говорити в своїй сімї, щоб ваш партнер знав та розумів, що є важливим та цінним для вас. Доторкатись до тіла свого партнера – це доторкатись до нього самого. І навпаки, для багатьох, якщо їх не обіймати – це відчуття емоційної відстороненості, небажаності.  

Обійми це приємні асоціації з нашого дитинства.  Коли рідні проявляли любов - тоді обіймали, коли потрібно було втішити - тоді теж обіймали. Що відбувається, коли наприклад, дитина впаде і розіб’є колінко, вона відразу біжить за підтримкою до мами чи до тата. Вони її обіймають, і дитині відразу стає легше. Вона відчуває захист, підтримку і спокій. І тоді будь-яка рана швидше заживає. Всі ми в душі залишаємось дітьми, і хочемо, щоб нас любили. Людина потребує любові і душевного тепла, навіть тоді, коли вона вже доросла. 
Приведу такий приклад, про людей, які надмірно вживають алкоголь. Якщо дивитись на питання вживання алкоголю з психотерапевтичної точки зору, то часто це бажання зігріти себе з середини, коли нема тепла з зовні. От, і висновок можна зробити – обійми потрібні. Ні, вони необхідні.  Бо дорослі в своєму житті теж іноді "падають і розбивають коліна» і важливо відчути такий момент і дати підтримку. 

Під час життєвих криз чи стресових ситуацій, обійми можуть бути чи не найнеобхіднішим способом підтримки для людей, які перебувають в складній ситуації. Часто кризові періоди є унікальною можливістю для обіймів та обміну душевним теплом. Ваші обійми будуть пам’ятати ще довго після того, як пройде криза. Іноді достатньо просто обійняти і разом помовчати. І  це буде різновидом тілесної психотерапії і підтримки. Для того, щоб обійняти дорогу людину, багато часу не потрібно, іноді достатньо і миті, іноді достатньо дотику. Але такі моменти можуть багато значити для прояву любові та значущості до іншої людини.

Обійми корисні і приємні і для тих, хто їх приймає, і для тих, хто їх дарує. Адже відомо, чим більше ми віддаємо, тим більше – отримуємо взамін.  Обійми – це ресурс для нашого здоровя та гармонійного самопочуття, який ми часто недостатньо використовуємо. Пригадаймо, як при зустрічі чоловіки тиснуть один одному руки. Це теж є одним з проявів тілесного контакту, способом передачі відкритості та соціальної близькості до іншої людини.

Раджу при нагоді якось завітати на відкриття або закінчення психотерапевтичної конференції або семінару, і ви побачите, як вміло використовують цей ресурс психологи,  психотерапевти – вони добре знають ціну обіймів.   

І на закінчення згадалось оповідання про злого вовка: 
– Розкажи мені про злого вовка. 
– Немає злих вовків, є тільки вовки нещасливі. 
Немає лихих людей… 
Є люди, яких не обіймають.        

Якщо Вам сподобалась стаття, поділіться нею в соціальних мережах.
Більше статей на моєму сайті  rostislava.in.ua/Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Немає лихих людей… Є люди, яких не обіймають
<b><span lang="UK" st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;">21 січня</span><span lang="UK" st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;"> </span><span st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;">- </span><span lang="UK" st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;">Міжнародний день обіймів, і такий день існує не спроста, він нагадує нам про те, що обійми це ресурс, який потрібно використовувати щодня.</span></b><div><div><span lang="UK" st="" yle="font-size: 11pt; line-height: 115%; font-family: Calibri, sans-serif;"><span class="MsoNormal" st="" yle="text-align:justify;display:block;">- Лисенятко, - сказало лисеня лисеняткові, - ти пам'ятай, будь ласка, що якщо тобі важко, погано, сумно, страшно, якщо ти втомився - ти просто простягни лапу. </span><span class="MsoNormal" st="" yle="text-align:justify;display:block;">І я протягну тобі свою, де б ти не був, навіть якщо там - інші зірки або всі ходять на головах. Тому що сум одного лисеняти, розділений на двох лисенят - це ж зовсім не страшно. А коли тебе тримає за лапу інша лапа - яка різниця, що там ще є у світі? </span><span class="MsoNormal" st="" yle="text-align:justify;display:block;"><span lang="UK">" Казки маленького лисеняти"<o:p></o:p></span></span></span></div>
<pre class="tw-data-text vk_txt tw-ta tw-text-small" data-placeholder="Переклад" id="tw-target-text" data-fulltext="" dir="ltr" st="" yle="unicode-bidi: -webkit-isolate; border: none; padding: 0px 0.14em 0px 0px; position: relative; margin-top: 0px; margin-bottom: 0px; resize: none; font-family: inherit; overflow: hidden; width: 237.5px; white-space: pre-wrap; word-wrap: break-word; color: rgb(33, 33, 33); height: 360px; font-size: 16px !important; line-height: 24px !important; background-color: rgb(255, 255, 255);"><br /></pre>
<br /></div><br />

Авторська методика "Ковчег мого життя"
Пропоную свою авторську методику, яку використовую в індивідуальній та груповій роботі, як додаткову можливість для пошуку та віднайдення ресурсів
Синдром емоційного вигорання(СЕВ)
<b>Виснаження, відчуття зниження емоційних та фізичних ресурсів, відчуття втоми, яке не минає навіть після повноцінної відпустк, втома та небажання працювати</b> - все це, і не тільки, про синдром емоційного вигорання
Выход из травмы там, где и вход
Психотравмы - это не только то, о чем часто показывают в фильмах или новостях, по статистике до 18 лет не менее 30% людей испытывают какую-то травмирующую ситуацию. Здесь речь может идти и о потерях в возрасте до 17-18 лет ближайших членов семьи (из-за смерти или развода) - как правило, во взрослом возрасте такие люди склонны к депрессивным состояниям; и о стрессовых событиях, которые оставляют рану в психике - травма развития, повторяющиеся травмирующие события в детстве, эмоциональное отсутствие и отсутствие безопасной привязанности (большинство травм развития не из дома, а из социума); также, физическое и психическое насилие, дома и в школе (об этом не всегда рассказывают, иногда рассказывают много лет сидя в кабинете психолога, а иногда носят это бремя в себе, так и не находят смелости об этом рассказать, и часто такие травмы дают о себе знать в виде различных симптомов. Тело и психика находят способ как-то приспособиться к этому напряжению - возникают симптомы, которые содержат остатки травматической энергии (наличие физических симптомов свидетельствует о том, что тело ничего не забывает).
Как пережить потерю
Рано или поздно каждому человеку приходится утешать и поддерживать горюющих людей или горевать самому, теряя близких. В последнее время очень много разговоров о потерях, болезненных для целой страны. Но тяжелее всего нынешние события переживают люди, которые теряют самое дорогое – своих близких. Друзья и знакомые, отдав последний долг, расходятся по своим домам. Оставляя родных один на один с душевной болью, бесконечной пустотой и тревогой, часто настолько сильной, что человек не знает, куда себя деть.
Якщо не плачуть наші очі, плачуть внутрішні органи. Що таке психосоматика?
<span yle="text-align:right;display:block;" st=""><strong><i>«</i><i>Хвороба — це ідеальні умови для творчої роботи, свобода від вторгнення інших, свобода від звичайних побутових обов’язків».<br /> Джордж Пікерінг</i></strong></span>


Топ публикаций
Повезло тебе! Или как перестать отвечать за свою жизнь Повезло тебе! Или как перестать отвечать за свою жизнь - Ну конечно, легко тебе говорить, тебе вон как с ...
Одиночество в паре. Выйти из оцепенения. Одиночество в паре. Выйти из оцепенения. Когда-то, лет эдак 15-20  назад вы выбрали его. Ск...
6 причин, почему не исполняются мечты 6 причин, почему не исполняются мечты Каждая мечта тебе даётся вместе с силами, необходи...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice