Психологический порлат Psy-practice

Мама і жадність

Мама і жадність


Уявіть, стоїть собі мама з дитиною... Те мале чимось грається, і тут підходить стороння тітка і каже, поділись. Мама як справжня тигриця обороння малого і його майно, а підла тітка тікає. Дойшовши до дитячого майданчика, та сама мама каже, йди гратись, але іграшками ти маєш ділитись...


Уявіть що відбувається з дитиною Щойно чужа тітка, яка для нього нічого не значить, буаа за такі слова послана, а тут мама, яка ж тебе захищає і має тебе оберігати каже, віддай комусь те що ти маєш.


Чужу тітку малий би забув з часом, а от маму ні. Він за все життя запамятає, як то воно, коли рідна людина має право порушувати твоє право на власність, особисті границі, простір. Все його опора рухнула.


Дивуюсь коли батьки кажуть, та хто та чужа тітка, щоб мені щось таке казати, але самі ж робблять те саме, під ідеєю "моя дитина, я краще знаю". Батьки, памятайте, що дитині важливі саме ваші слова. Не залежно від того, як сильно ви любите свою дитину і бажаєте їй добра, вона має право на своє.


І уже в дорослому житті, ми бачимо наслідки отого ділитись, коли собі можна залишити тільки під час хвороби, або апокаліпсису. От живеш ти все життя "як не срачка, то болячка", щоб хоч трохи мати чогось свого.


Впізнали себе і хочете пропрацювати цю тему? Запрошую на навчання по Позитивній психотерапії, 10-11 грудня, де окрім цінних знать і диплому, ви отримаєте глибоку роботу над собою.


А хто вже зараз хоче пізнати тему глибше, пишіть під постом, я надішлю вам відео "Робота з грошами в Позитивнй Психотерапії"


З любовю до ваших болячок, Тетяна Павленко

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!Переклад назви:
Текст анонса:
Детальний текст:Написать комментарий

Возврат к списку