Психологический порлат Psy-practice

Чому жалітися шкідливо

Проблема породжує в людині психологічне напруження, яке за своєю суттю являється енергією. Жаліючись, людина знижує напруження, оскільки викидає енергію, яку могла б витратити на її подолання. Напруження знижується, але проблема не вирішується і продовжує породжувати напруження знову й знову. Саме тому жалітися на свої проблеми шкідливо.

Отже, коли вам в черговий раз захочеться пожалітися, поставте собі запитання, що конкретно ви зробили для подолання своїх проблем, витратьте свій час і енергію на їх вирішення, а не на безкінечне обговорення.

Окрім того, людей, які постійно жаліються, не люблять і стараються уникати, оскільки вони знижують настрій. А люди тягнуться до тих, хто позитивний, так як від них можна зарядитися цією енергією.

Якщо ви жалієтеся, бо хочете отримати допомогу, то й свою потребу слід висловлювати правильно. Наприклад: «У мене є проблема, яку я не можу вирішити. Допоможи мені». В такому разі люди розумітимуть, що ви просите про допомогу, а не просто хочете про неї поговорити.

Оверченко Аліна


Понравилась публикация? Поделись с друзьями!







Переклад назви:




Текст анонса:




Детальний текст:



Написать комментарий

Возврат к списку