Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.
Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.
* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.
например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180
НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.
Как заработать балы бесплатно:
За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.
Назад к разделу: Прочее
У мене часто бувало таке, що, прокинувшись серед ночі, чи під ранок, я до найдрібніших деталей пам’ятала свій сон. Я, вражена ним, обіцяла собі що от прокинуся/поснідаю/вип’ю кави і обов’язково запишу! І не записувала… Вранці чи після сніданку від сну залишався тільки неясний спогад, розмитий, не деталізований, блідий… Я, зазвичай відчуваю в таких випадках злість, роздратування і смуток. Бо упустила щось дуже цінне, а найгірше, що й не зовсім пам’ятаю, що саме.
Довго шукала для себе спосіб, за допомогою якого можна напевне, стовідсотково (так, я не дуже люблю напівтони) запам’ятати будь-який сон після того як прокинулася. Спосіб знайшла, але як то часто буває у моєму житті, він не завжди спрацьовує, бо не враховано людський фактор, а саме лінь і бажання довше поспати :)
Якось я бачила сон-триллер. З вампірами, переслідуванням, втечею, темрявою, страхом і повним набором декорацій, що присутні у будь-якому більш-менш популярному голлівудському жахливчику-блокбастері. Сюжету, як такого, не передбачалося. Я втікала, за мною гналися, «біжи, Форесте, біжи!». Що можна зробити з цією на перший погляд нісенітницею?
Можна згадати дядька Перлза, його любов до театру, і спробувати отримати приз глядацьких симпатій, зігравши в монодрамі єдину і головну роль.
Потім потрібно виділити декілька (наприклад - три) найбільш емоційно заряджених елементів. Це ті моменти сну, на яких починає тремтіти голос, зволожуються очі, стає важко дихати, відчувається тепло в грудях (або інші, питомо ваші способи виявляти емоції). Потім варто спробувати надати їм визначення, назвати їх. Це ті феномени, з якими ми надалі працюватимемо. У моєму сні феноменами є вампір, темрява, страх.
Окрім описаного методу я працювала іще за двома-трьома методами, декілька зустрічала в літературі, існують і інші, про які мені наразі нічого не відомо. Проте всіх випадках йшлося про роботу в контакті, обов’язковій присутності терапевта, іноді – групи.
Гештальт називають мистецтвом контакту, і лікує не метод, абстрактний напрямок психотерапії, а стосунки, що виникають між клієнтом і терапевтом. То чи завжди справедливо це щодо роботи зі снами?
Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.
Присоединяйтесь к нам в телеграм
Комментарии
Оставьте первый комментарий
Добавить комментарий