Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.

Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Шукаємо ресурс (Декілька вправ, які можна виконати самостійно)

Подписаться на автора Шукаємо ресурс (Декілька вправ, які можна виконати самостійно)
15 Мая 2019 01:15:19
223

Психологічний ресурс – це внутрішня сила людини, те, на що можна опертися, коли складно, те, що допомагає давати раду з життєвими негараздами. Кожному з нас украй потрібний психологічний ресурс, адже це те джерело, де можна брати сили, щоб не перевтомлюватися, не вигоряти і залишати енергію не лише для роботи, а й для власного життя. Сьогодні пропоную пошукати нові способи поповнити свій ресурс за допомогою методів щоденникової терапії та одного невеличкого практичного завдання.
Для виконання цього завдання вам буде потрібен тоненький зошит у клітинку (18 арк.), ручка, аркуш А4.
 
Завдання № 1. Ранкові сторінки
У зошиті впродовж тижня ведіть імпровізований щоденник. Створіть сприятливі умови: бажано щоб ви були в тиші й на самоті. Спробуйте прокинутись на десять хвилин раніше за своїх домочадців або прийти трішки раніше на роботу… Зручно сядьте і дайте відповідь (письмово) на такі запитання (кожна відповідь – принаймні сторінка зошита).
День 1-й. Які об’єкти/предмети в моєму житті роблять мене щасливим/ою? Що я відчуваю під час цього?
День 2-й. Хто або що надихає мене в житті? Що я відчуваю?
День 3-й. Якими речами в житті я пишаюся? Чим я можу гордитися? У чому я кращий/а за інших? А за себе декілька років тому?
День 4-й. За що чи за кого в моєму житті я вдячний/а? Хто може бути вдячний мені?
День 5-й. Кого я люблю?
День 6-й. Хто любить мене?
День 7-й. Що таке щастя (особисто для мене)? Коли я востаннє переживав/ла відчуття щастя.
 
Завдання № 2. Вечірні сторінки
Перекиньте зошит догори дригом і почніть писати з останньої сторінки так, ніби вона перша. Увечері, перед тим як лягати спати, упродовж тижня заповнюйте вечірні сторінки. Щоразу давайте відповіді на такі запитання:
  • Що доброго я зробив/ла сьогодні для інших людей?
  • Кому, як і чим я допоміг/огла сьогодні?
  • Яких важливих речей я навчився/лась сьогодні?
  • Які уроки я вивчив/ла?
  • Як цей день поліпшить якість мого життя? Як я можу використовувати цей день як інвестицію у своє майбутнє?
 
Завдання № 3. Практичне
 
Частина 1-ша.
На одному боці аркуша А4 напишіть список справ (щонайменше 25 пунктів), які дарують вам радість, але для цього потрібно витратити гроші. Такими, наприклад, можуть бути купівля книг, похід у кіно чи масаж (важливо підібрати свої; якщо відчуваєте, що щось робити «треба», але радості воно не подарує, у список не заносимо).
Написали?
Тепер зверху на цій сторінці напишіть бюджет – суму у гривнях, яку ви готові витратити на себе впродовж тижня, щоб виконати принаймні один, а краще декілька пунктів зі списку.
Ваше завдання цього тижня – подарувати собі радісні моменти. І якщо ваш бюджет мінімальний, це не страшно. Адже внутрішня дитина» однаково радіє дорогому ламборгіні та крихітній цукерці. Їй справді важливо отримувати подарунки, важливо, щоб хтось про неї попіклувався…
 
Частина 2-га.
На іншому боці аркуша напишіть список справ (не менше, ніж 25), які приносять вам радість і на які не потрібно витрачати грошей. Тут є обмеження – тривалість кожної справи не має перевищувати 30 хвилин. Кожен пункт має відповідати на запитання: що я люблю робити, бо це приносить мені відчуття радості й задоволення? Наприклад, у моєму списку маленьких радощів є такі пункти: встати вранці на півгодини раніше і пити каву в кухні, читаючи улюблену книгу; в обідню перерву вийти погуляти в парк, посидіти трішки на лавці наодинці зі своїми думками; прийняти ванну після важкого дня…
Написали?
Тепер дійте. Завдання цього тижня – виконувати пункти з цього списку, щойно випаде нагода. Любите прогулянки? Сміливо запрошуйте коханого в парк! Любите усамітнення? Попередьте домочадців, щоб півгодини не турбували вас, і насолоджуйтеся тишею. Обожнюєте карооке? Знайдіть свої улюблені композиції в Інтернеті і співайте. Давно мрієте трішки помалювати? Беріть до рук пензлик і акварелі й уперед, до творчості!
Пам’ятайте: ви це робите не задля оцінки і не для того, щоб комусь щось довести, стати в чомусь найкращими. Ви це робите для себе. Адже тільки ви у змозі подарувати собі ресурсний стан, силу й енергію для подолання життєвих викликів.
 
Щиро ваша Ольга-Варвара ВІДЄЄВА
Психолог, що практикує гештальт-підхід


Теги: ресурс, щоденникова терапія,
Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

О выборе
Считают, что свобода выбирать - это одна из самых больших ценностей. И я, делая выбор, реализую свою волю, и получу, конечно же, желаемый результат.
Но мало кто говорит, что сделать выбор - это не только выбрать что-то или кого-то. Сделать выбор - это отказаться от множества всего, что не попадает в точку моего выбора.

Ok, Google… Робота в «трійках»!
Початок роботи у малих групах "трійках" іноді викликає страх, тривогу та невпевненість. Спробуємо зробити цей процес трохи яснішим і зрозумілішим. Про психотерапевтичний практикум у запитаннях і відповідях. Корисно буде учасникам програми підготовки гештальт-терапевтів УОППГП.
Шукаємо ресурс (Декілька вправ, які можна виконати самостійно)
Психологічний ресурс – це внутрішня сила людини, те, на що можна опертися, коли складно, те, що допомагає давати раду з життєвими негараздами. Сьогодні пропоную пошукати нові способи поповнити свій ресурс за допомогою методів щоденникової терапії та одного невеличкого практичного завдання.
Первая...
Первым всегда сложно... Их руки в мозолях от лопаты, которой сами себе прокапывали жизненные окопы, у них поцарапано лицо, потому что пришлось продираться сквозь заросли. На первых может упасть глыба, напасть саблезубый тигр, они могут погрузнуть в болоте, которое вкусно причмокивая засасывает... И в этом есть некая обреченность. Но есть и обратная сторона этой обреченности – свобода.
Счастье не за деньги
Реклама, социальные сети, книги об успешных людях пропагандируют идею счастья как некой цели, состояния, к которому можно прийти и надолго или даже навсегда в нем остаться. Но так ли это на самом деле? Рефлексии о счастье и один маленький лайфхак)
Гоп-стоп комунікація
Гопники посеред нас, але тепер вони не носять спортивні штанці і кепочки, можуть мати вищу освіту і їздити на део-ланосі чи навіть Бе-еМ-Ве (на жаль мої знання марок машин дуже обмежені:)
Про комунікацію в стилі "гоп-стоп". Злобно. Стьобно. Нетолерантно.


Топ публикаций
Как пережить горе Как пережить горе Любое горе, сильные эмоциональные переживания, ост...
СЕКРЕТЫ ОБЩЕНИЯ СО СТАТУСНЫМИ ЛЮДЬМИ СЕКРЕТЫ ОБЩЕНИЯ СО СТАТУСНЫМИ ЛЮДЬМИ В данной статье мы опишем особенности этого психот...
Депрессия - сложное психосоматическое расстройство Депрессия - сложное психосоматическое расстройство Депрессия – это не проблема настроения, а нарушени...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice