Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
К оплате: 0.00$


Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Шукаємо ресурс (Декілька вправ, які можна виконати самостійно)

Подписаться на автора Шукаємо ресурс (Декілька вправ, які можна виконати самостійно)
15 2019 01:15:19
991

Психологічний ресурс – це внутрішня сила людини, те, на що можна опертися, коли складно, те, що допомагає давати раду з життєвими негараздами. Кожному з нас украй потрібний психологічний ресурс, адже це те джерело, де можна брати сили, щоб не перевтомлюватися, не вигоряти і залишати енергію не лише для роботи, а й для власного життя. Сьогодні пропоную пошукати нові способи поповнити свій ресурс за допомогою методів щоденникової терапії та одного невеличкого практичного завдання.
Для виконання цього завдання вам буде потрібен тоненький зошит у клітинку (18 арк.), ручка, аркуш А4.
 
Завдання № 1. Ранкові сторінки
У зошиті впродовж тижня ведіть імпровізований щоденник. Створіть сприятливі умови: бажано щоб ви були в тиші й на самоті. Спробуйте прокинутись на десять хвилин раніше за своїх домочадців або прийти трішки раніше на роботу… Зручно сядьте і дайте відповідь (письмово) на такі запитання (кожна відповідь – принаймні сторінка зошита).
День 1-й. Які об’єкти/предмети в моєму житті роблять мене щасливим/ою? Що я відчуваю під час цього?
День 2-й. Хто або що надихає мене в житті? Що я відчуваю?
День 3-й. Якими речами в житті я пишаюся? Чим я можу гордитися? У чому я кращий/а за інших? А за себе декілька років тому?
День 4-й. За що чи за кого в моєму житті я вдячний/а? Хто може бути вдячний мені?
День 5-й. Кого я люблю?
День 6-й. Хто любить мене?
День 7-й. Що таке щастя (особисто для мене)? Коли я востаннє переживав/ла відчуття щастя.
 
Завдання № 2. Вечірні сторінки
Перекиньте зошит догори дригом і почніть писати з останньої сторінки так, ніби вона перша. Увечері, перед тим як лягати спати, упродовж тижня заповнюйте вечірні сторінки. Щоразу давайте відповіді на такі запитання:
  • Що доброго я зробив/ла сьогодні для інших людей?
  • Кому, як і чим я допоміг/огла сьогодні?
  • Яких важливих речей я навчився/лась сьогодні?
  • Які уроки я вивчив/ла?
  • Як цей день поліпшить якість мого життя? Як я можу використовувати цей день як інвестицію у своє майбутнє?
 
Завдання № 3. Практичне
 
Частина 1-ша.
На одному боці аркуша А4 напишіть список справ (щонайменше 25 пунктів), які дарують вам радість, але для цього потрібно витратити гроші. Такими, наприклад, можуть бути купівля книг, похід у кіно чи масаж (важливо підібрати свої; якщо відчуваєте, що щось робити «треба», але радості воно не подарує, у список не заносимо).
Написали?
Тепер зверху на цій сторінці напишіть бюджет – суму у гривнях, яку ви готові витратити на себе впродовж тижня, щоб виконати принаймні один, а краще декілька пунктів зі списку.
Ваше завдання цього тижня – подарувати собі радісні моменти. І якщо ваш бюджет мінімальний, це не страшно. Адже внутрішня дитина» однаково радіє дорогому ламборгіні та крихітній цукерці. Їй справді важливо отримувати подарунки, важливо, щоб хтось про неї попіклувався…
 
Частина 2-га.
На іншому боці аркуша напишіть список справ (не менше, ніж 25), які приносять вам радість і на які не потрібно витрачати грошей. Тут є обмеження – тривалість кожної справи не має перевищувати 30 хвилин. Кожен пункт має відповідати на запитання: що я люблю робити, бо це приносить мені відчуття радості й задоволення? Наприклад, у моєму списку маленьких радощів є такі пункти: встати вранці на півгодини раніше і пити каву в кухні, читаючи улюблену книгу; в обідню перерву вийти погуляти в парк, посидіти трішки на лавці наодинці зі своїми думками; прийняти ванну після важкого дня…
Написали?
Тепер дійте. Завдання цього тижня – виконувати пункти з цього списку, щойно випаде нагода. Любите прогулянки? Сміливо запрошуйте коханого в парк! Любите усамітнення? Попередьте домочадців, щоб півгодини не турбували вас, і насолоджуйтеся тишею. Обожнюєте карооке? Знайдіть свої улюблені композиції в Інтернеті і співайте. Давно мрієте трішки помалювати? Беріть до рук пензлик і акварелі й уперед, до творчості!
Пам’ятайте: ви це робите не задля оцінки і не для того, щоб комусь щось довести, стати в чомусь найкращими. Ви це робите для себе. Адже тільки ви у змозі подарувати собі ресурсний стан, силу й енергію для подолання життєвих викликів.
 
Щиро ваша Ольга-Варвара ВІДЄЄВА
Психолог, що практикує гештальт-підхід


Теги: ресурс, щоденникова терапія,
Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии (1)

Неавторизованный пользователь

14.10.2019

Перезвоните мне пожалуйста по номеру. 8 (499) 322-46-85 Евгений.

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Гоп-стоп комунікація
Гопники посеред нас, але тепер вони не носять спортивні штанці і кепочки, можуть мати вищу освіту і їздити на део-ланосі чи навіть Бе-еМ-Ве (на жаль мої знання марок машин дуже обмежені:)
Про комунікацію в стилі "гоп-стоп". Злобно. Стьобно. Нетолерантно.

Ok, Google… Робота в «трійках»!
Початок роботи у малих групах "трійках" іноді викликає страх, тривогу та невпевненість. Спробуємо зробити цей процес трохи яснішим і зрозумілішим. Про психотерапевтичний практикум у запитаннях і відповідях. Корисно буде учасникам програми підготовки гештальт-терапевтів УОППГП.
Шукаємо ресурс (Декілька вправ, які можна виконати самостійно)
Психологічний ресурс – це внутрішня сила людини, те, на що можна опертися, коли складно, те, що допомагає давати раду з життєвими негараздами. Сьогодні пропоную пошукати нові способи поповнити свій ресурс за допомогою методів щоденникової терапії та одного невеличкого практичного завдання.
О выборе
Считают, что свобода выбирать - это одна из самых больших ценностей. И я, делая выбор, реализую свою волю, и получу, конечно же, желаемый результат.
Но мало кто говорит, что сделать выбор - это не только выбрать что-то или кого-то. Сделать выбор - это отказаться от множества всего, что не попадает в точку моего выбора.

Счастье не за деньги
Реклама, социальные сети, книги об успешных людях пропагандируют идею счастья как некой цели, состояния, к которому можно прийти и надолго или даже навсегда в нем остаться. Но так ли это на самом деле? Рефлексии о счастье и один маленький лайфхак)
Почати не з понеділка…
Як часто ми обіцяємо собі розпочати нове життя? Запровадити важливі та корисні звички, завжди снідати, прочитати десять книг за літо… І так само часто нам не вдається здійснити обіцяне… 30 ідей для перезавантаження - нижче.

Топ публикаций
Развод. Оставаться живой Развод. Оставаться живой Глава из книги "Девочка и пустыня" Юлии ...
Как сделать партнера несчастным Как сделать партнера несчастным Этот пост не является заявлением, что все мужчины ...
Упражнение для завершения неразрешенной ситуации из прошлого Упражнение для завершения неразрешенной ситуации из прошлого Данное упражнение не требует помощи терапевта — он...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice