Психологический порлат Psy-practice

Навіщо потрібен психолог?

Проблеми, кризи, перехідні періоди, втома, втрата інтересу до життя все це трапляється з усіма нами час від часу. І в людей все так влаштовано, що справляємось з цим всім ми краще за допомогою інших людей. Недарма коли нам погано, ми набираємо номер близької людини і шукаємо в ній підтримку. Однак, часто трапляється так, що звернутись немає до кого або якщо і звертаєшся то не отримуєш того, що хотів. Лишаєшся наодинці зі своєю проблемою. Крутиш її в голові і думаєш, що виходу немає. Що проблему не вирішити і через це так гірко стає. Знайомо? Мені так.

Близькі та друзі чудові тим, що вони є в нас. Однак, інколи їхня допомога неефективна. Потрібно, щось більше ніж звичайне спілкування, щоб знайти рішення проблеми. І тоді можна звернутись за психологічною допомогою.

Психолог/психотерапевт володіє спеціальними навичками і вміннями, які можуть допомогти підійти до проблеми більш комплексно та подивитись на неї з іншої сторони. Деяким людям достатньо декількох візитів, деяким трохи більше, є і ті хто працює з психотерапевтом роками і має справу з більш глибокими проблемами, які стосуються особистості клієнта.

Чим же бесіда з терапевтом відрізняється від дружньої? В основному це:

- Відсутність порад. Порада - це частинка вашого особистого досвіду і вона немає нічого спільного з досвідом іншої людини. Вам це могло допомогти на певному етапі, однак далеко не факт, що допоможе й іншому.
- Відсутність упередженості. Ваш досвід приймається таким який він був і є. Ваші ідеї, думки, і почуття - це те, що робить вас вами і тут немає місця осуду.
- Терапевт фокусується на вас і допомагає саме вам. Маловірогідно, що він скаже: «А от у мене…» і перетягне ковдру на себе.
- Використовує різні техніки та методи націлені на те, щоб допомогти вам вирішити проблему.
- Всі почуття, які ви переживаєте на сеансі важливі і беруться в роботу.
- Конфіденціальність гарантована.

В результаті можна отримати новий досвід, по-іншому подивитись на проблему та на самого себе та й взагалі навчитись краще розуміти себе.

Можливо, вас щось давно цікавило в цій сфері, можете задати запитання в коментарях, буду рада відповісти.Понравилась публикация? Поделись с друзьями!Переклад назви:
Текст анонса:
Детальний текст:Написать комментарий

Возврат к списку