Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься -10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Як можна «якісно» любити себе, свою дитину, чоловіка?…

Подписаться на автора Як можна «якісно» любити себе, свою дитину, чоловіка?…
17 Июля 2017 14:22:49
873

Існує безліч теорій про прояви, форми любові. Вони всі різні за змістом, практичністю та значимістю. Але, як на мене і мій досвід, книга «5 языков любви» Г. є найпрактичнішою.
Адже, форми (мови) любові, які він описує, можна вже спостерігати  у дітей від 1 року. Я вперше помітила, що у моєї дочки основною мовою любові є тілесний контакт, приблизно з 9 міс. (хоча звісно можна сказати, що всі маленькі діти люблять, коли до них доторкаються, обіймають, цілують і т.д)але я спостерігала, що діти люблять по-різному. Хтось хоче більше часу проводити разом з мамою на кухні, а хтось створює подарунки своїми рученятами. З власного досвіду можу сказати, що якщо ви будете заявляти про свою домінуючу мову любові своєму партнеру – ваші стосунки будуть наповненні відчуттям ніжності, любові. А якщо, ви розмовляєте на мові любові дитини, підлітка, то з часом вони не скажуть: «Навіщо мені твої подарунки, я завжди мріяв більше часу проводити лише з тобою!» або «Мені не вистачало твоїх підтримуючих слів». Отже, знайомлю Вас з 5-ма мовами любові.
  1. Слова схвалення
«Ти класно виглядаєш в цьому костюмі».
«Ух ти!!Тобі в цьому платті краще всього»
Ти готуєш картошку краще всіх, мені вона дуже подобається….
Мені дуже приємно, що ти помив посуд після вечері. Сюди ми включаємо: похвалу, компліменти, подяку (коли ми говоримо «спасибі»), різні ласкаві, підбадьорливі слова, слова підтримки, прохання. Зараз ми маємо на увазі не «наказ», як часто трапляється, коли кажуть «зроби і все», а слова у вигляді прохання, тобто слова-заохочення.
Це умовна назва мови, яка включає в себе кілька діалектів. Ці діалекти: похвала, комплімент, подяка і так далі. Для тих людей, у яких на першому місці стоїть мова слів-заохочень, найбільш важливі слова. Дуже важливо те, що ви говорите. Навіть якщо у вас домінує інша мова любові, а у вашого партнера - мова слів-заохочень, то вам доведеться це зрозуміти, прийняти і робити так, як цього хоче ваш партнер, для того щоб підтримувати відносини в любові.
  1. Час.
 Що в нього входить? Це – будь-яке спільне проведення часу, надання знаків уваги, спільні заняття. Ви кудись ходите, разом щось робите, просто розмовляєте, дивитесь разом фільми, ходите в кінотеатр, театр тощо. Тобто, ви цілком віддаєте свою увагу партнеру. Тут головне – бути разом, спілкуватися, розмовляти.
  1. Допомога.
Що значить допомагати? Це значить – робити щось для вашого партнера, робити те, що для нього важливо. Комусь важливо, щоб для нього зробили щось по дому, і він це оцінить. Ви перете, прасуєте, готуєте. Для когось це зовсім не важливо, тому що ця мова йому не знайомий. Допомога може бути в роботі, виконання якихось прохань – він попросив вас щось зробити, і ви це робите, допомагаєте йому. Діти можуть часто просити, щоб мама щось смачненьке для них приготувала.
  1. Тілесний контакт.
 Через дотики ви звикли виражати свою любов. Звичайно, це не тільки секс. Це можуть бути просто обійми, масаж, поцілунки. Сюди входить все, що завгодно, пов'язане з тілом,  дотиками: просто рукостискання, поплескування по плечу, в тому числі доторкнутися, погладити по голові, будь-які інші дотики.
  1.  Подарунки.   
Це, так звані, відчутні символи любові. Для когось це дуже важливо і знаходиться на першому місці. Звичайно, подарунок для людини необов'язково повинен бути дорогим. Тут важливо інше. Можна навіть зробити його своїми руками, і необов'язково він повинен бути куплений. Головне – щоб це був подарунок.
 
П.С. Раджу, прочитати цю чудову книгу!
 


Теги: #стосунки#любов#мова любові
Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Пошук себе або «Хто Я?»
У кожного із нас наступає той день, коли з’являється запитання до себе та до світу «Хто Я?».
Переживання, що супроводжують нас під час наших роздумів є зазвичай досить емоційно насиченими. Особливо, коли виникають запитання, а відповіді не приходять.

Вибір професії - відповідальний крок у житті!
Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім. Ймовірно, лише одна людина з тисячі пристрасно поглинута своєю роботою як такою.
(Д. Сейерз)

Сповідь підлітків: «Підліткові сексуальні стосунки – модно чи згубно?»
Підлітковий вік – схожий на сплячий вулкан, що чекає свого часу для «яскравого» вибуху!
Як можна «якісно» любити себе, свою дитину, чоловіка?…
В любви надо объясняться на языке того, кого любишь.

Гэри Чепмен

Сім'я - у ХХІ ст., мої роздуми...
Сім'я - ось що найважливіше, ось що змушує битися моє серце.
Філіпп Грегорі

«Довіра підлітків»
Як можна мати справу з людиною, якій не можна довіряти? Якщо у візку немає осі, як можна в ньому їздити?
Конфуцій


Топ публикаций
Не виноватая Я!!! Не виноватая Я!!! Вина растет из внешнего принуждения и внутреннего ...
"Ведическая" женщина - или я все делаю "правильно", но до сих пор одна - почему? "Ведическая" женщина - или я все делаю "правильно", но до сих пор одна - почему? Сейчас довольно много различных курсов для женщин ...
"Мужчина, иди к своей маме". Мужская душа в поиске зрелости. "Мужчина, иди к своей маме". Мужская душа в поиске зрелости. Среднестатистический мужчина говорит: "Я хочу...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice