Психологический порлат Psy-practice

Полювання жінок на чоловіків! В чому помилка?

Одразу ж попереджаю вас, дорогі читачі, що я не буду писати про те, що мисливцем повинен бути чоловік, а жінка повинна бути берегинею сімейного вогнища. Не буду говорити про зміщення соціальних ролей і тому подібне, оскільки все давно обговорено і перебільшено.

Такий текст міг би бути зведеним до примітивного висновку "Всі мужики козли", або "Зараз хорошу жінку вдень з вогнем не знайдеш". Поговоримо не про це, оскільки, на мою думку, неважливо чоловік знайшов собі партнерку чи жінка партнера, або як прийнято описувати в модних журналах "вполювала". Хочу звернути вашу увагу на дійсно важливий аспект помилок такого "полювання".

Почнемо з того, що цілком нормальним процесом вважається пошук сексуального партнера для продовження роду або спільного проведення дозвілля. Тут хто чого хоче і власне хто кого шукає. Проте найважливіший аспект на якому, повторюю, на мою суб'єктивну думку, зосереджені деякі жінки та в чому полягає їх відмінність від чоловічого пошуку-це надмірне бажання сподобатись.

Звісно чоловіки також хочуть сподобатись жінкам під час зустрічі, тому вважаю, що  варто пояснити, що я розумію під словами "надмірне бажання сподобатись".
Кожен може відчувати себе самотнім в той чи інший момент життя і це нормально. Питання що ми робимо із цими відчуттями потім.

Дехто, розчаровується у власному житті та кидається на пошук, або модним словом "полювання" будь-якої персони, якій ця людина могла б сподобатися. А це, на мою думку і є найбільшою помилкою так званого полювання.

Пошук партнера для створення стосунків (неважливо якими мотивами ви керуєтесь та на яку тривалість стосунків розраховуєте), якщо ви вже здійснюєте такий, повинен керуватися критерієм "шукаю того, хто сподобається мені", а не панічним "шукаю того, кому я сподобаюсь".

Як ви вже розумієте стосунки із людиною, яку ви вибрали, бо ви сподобались їй в майбутньому часто заходять в глухий кут. З часом ви починаєте згадувати про свої очікування від стосунків та бажання, які не були реалізованими.

Збираючись на побачення жінка думає про те як вона виглядає, чи гарний макіяж, чи підходящий одяг вона обрала, чи мелодійний в неї голос, тобто чи сподобається вона цій людині загалом.

Чоловіки можуть думати про те чи вони сподобаються під час зустрічі, але жінки не дадуть збрехати, зважаючи на те як часто виглядають чоловіки на першому побаченні, ці думки у них явно не в пріоритеті.

Звісно це банальне узагальнення, все не так однозначно і ситуація може бути перекручена в іншому напрямку. Єдине, що я хотів сказати цим постом- вам потрібно більше дивитися на те чи подобається вам людина, а вже в подальшому думайте чи сподобаєтесь ви їй.

Неважливо хто на кого "полює". Пошук партнера-це один з найважливіших аспектів життя. Якщо хочете мислити стереотипами, то мисліть. Щось на зразок "чоловіки полюють на дичину, а жінки збирають ягоди, підтримують вогонь та няньчать дітей.

Що ж, піду вполюю мамонта. Його ще в печеру тягнути до настання холодів пізньої осені.

А тим часом ви можете відірватись від збирання ягід та викинути свого списа і якщо інформація була вам корисною-ставте лайки, коментуйте та поширюйте її в соцмережах. Для вас це питання однієї хвилини, а для мене-можливість просунути свій канал та бути почутим тим, кому це важливо. Будьте щасливими!

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!

Написать комментарий

Возврат к списку