Психологический порлат Psy-practice

Чому хороші хлопчики сидять на лаві для запасних?

Сьогодні поговоримо про делікатну та, на мій погляд, дуже важливу тему. Давайте пролиємо світло на проблематику "хорошості" чоловіків та які можливості у контакті з жінкою втрачає занадто хороший чоловік.

Коли я був ще малим і не мав влади над тим що і де буду дивитись по телевізору доводилось спостерігати за тим, що включають інші члени сім'ї(на той час я ще не був прокачаним психологією і не знав, що телевізор можна не дивитися взагалі).
Цей період співпав із розквітом різних талант шоу, де учасники чи то танцювали чи співали. Як ви вже зрозуміли на телебаченні навіть зараз це популярне явище.

Так от, коли жінки та дівчата в сім'ї або в школі (бо вони найчастіше дивились ці шоу та обговорювали їх) вирішували відправляти смс-ки за того чи іншого учасника вони часто опирались не на розумні критерії вибору: краса співу, майстерність виконання, а на особисту симпатію (як голосують на середньостатистичних виборах люди).

Критерії для симпатії переважно були відносними проте був один анти-критерій, опираючись на який прекрасна половина людства навідріз відмовлялась голосувати за того чи іншого учасника чоловічої статі. Дослівно цей анти-критерій жінки та дівчата озвучували як "смазливість", а ще точніше "надмірна смазливість". "Ваш образ настільки солодкий, що аж приторно!"-сказала членкиня журі одному з учасників, засуджуючи його ліричний імідж під час виконання пісні.

Що таке "смазливість", з чим його їдять і як це пов'язано з темою хорошості? Давайте розбиратись. На противагу "смазливості", яка проявляється як надмірна чутливість, романтичність, ніжність, емоційність виступає термін "брутальності", який часто тиражують мас-медіа, модні журнали і т.д. як зразковий у поведінці та іміджі чоловіка.

Брутальній поведінці приписують такі якості як природність, мужність, грубість, зокрема і жорстокість в легкій або грубій формі. В чистому прояві брутальність не зустрічається також, більше того у надмірному прояві вона також вважається небажаним явищем в суспільстві.

Чутливість і брутальність намагаються міксувати в образах крутого та бажаного чоловіка, проте як один так і інший прояв чоловічої поведінки-це тільки маленька частина багатогранності.

Чутливий чоловік може ставати заручником своєї емпатії у взаємовідносинах з протилежною статтю. Чутливий чоловік може чути в своєму напрямку: "Ось би мені такого хлопця як ти!" Проте навіть настільки оптимістична фраза може закидувати у глибоку френдзону, оскільки дівчина бажає не присутність поряд його особистості вцілому, а тільки його розуміння та підтримку як важливі і ключові фактори у побудові стосунків між ними.

Чому жінка не бажає присутності поряд хорошого чоловіка в його цілісності? Бо часто хороший чоловік не демонструє грані своєї особистості, побоюючись перестати бути хорошим в очах іншої людини. Детальніше цей аспект поведінки я описував у пості "Бути хорошим! В чому небезпека такого життя?"

Звісно такі стосунки не можуть мати іншого продовження, окрім дружби, оскільки хороші  чоловіки не можуть бути привабливі в еротичному плані, якщо вони не демонструють інші грані своєї особистості.

Те, чому хорошим хлопцям потрібно навчитися у брутальних чоловіків-це відстоювання власних інтересів та потреб, а також демонстрування інших граней  особистості, окрім емпатійності та розуміння (не потрібно відмовлятися від цього).

Бути чоловіком не допоможуть ані походи в барбершопи, ані крутий мотоцикл, чи шкіряна куртка зверху, якщо ви не демонструєте власні бажання та інтереси, якщо не відстоюєте власні потреби, тим паче якщо навіть не заявляєте про їхню наявність.

Пам'ятайте, що приваблює людей не брутальність, врода, чутливість чи емпатія. Приваблює особистість, над якою потрібно працювати, потрібно її пізнавати, а ще дуже важливо-демонструвати власну особистість світові. Маєте проблеми в якомусь  із цих аспектів-працюйте над цим.

Найбільш неправильне розуміння психології в стосунках полягає в хибному уявленні, що всі проблеми від того, що я самотній. Мовляв, в моє життя прийде якась людина і вирішить всі мої психологічні проблеми. Цього не буде.

Не вирішивши психологічні проблеми до стосунків, ви принесете їх в стосунки. До контакту з іншою людиною потрібно бути готовим. Для початку налагодьте контакт із собою.  Зрозумівши яка ви особистість ви зможете познайомитись зі своїми бажаннями, досягати власних цілей та демонструвати себе світові. Якщо з цим виникають проблеми-психотерапія працює в різних напрямках і велика кількість психологів допоможе вам в цьому онлайн або очно. 

Якщо інформація була вам корисною-ставте лайки, коментуйте та поширюйте її в соцмережах. 

Понравилась публикация? Поделись с друзьями!Переклад назви:
Текст анонса:
Детальний текст:Написать комментарий

Возврат к списку