Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
К оплате: 0.00$


Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?

Подписаться на автора Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?
13 2017 14:54:51
1899

Для успішного бізнесу важливо знати в лице свою цільову аудиторію, розуміти її та спілкуватися з нею на «ти» -  тому,  давайте разом помислимо про  деякі висновки психологічних експериментів, для того, щоб використати їх з користю для себе.
Ряд психологічних експериментів показують, що як не крути,  людина залежить напряму від соціального оточення.  Які б не були особистісні якості, фізичні задатки. Та одночано ми всі унікальні)), але по сукупності певних явищ можна структуризувати для зручноті і практичності аж на цілих три групи (не завжди, залежить від багатьох чинників та явищ, але мова зараз не про це). Це стихійне явище описане в соціальних експериментах Курта Левіна (та інших психологів), який брав за основу закони фізики, а саме поняття валентності та точок напружень та вивів таким чином свою теорію поля.
Конкретно всі ми поділяємося на 20 % людей, назвемо їх припустимо,  «Особистісна еліта», 20 %  «Поважні класичні бізнесмени» і  60 % «Такі як всі».  При бажання ми можемо себе розвивати, і зайняти будь-яку нішу, але стаття зараз про інше. 
«Особистісна еліта» - це категорія людей, яких можна описати так:  Приймають рішення швидко, можуть ризикувати, витримую тиск невідомості майбутнього. Для них важливо через тривогу знайти свій власний смисл. По особистісним параметрам,  в них добре розвинуті  слідуючі якості – автономія, оптимізм, осмисленість власного життя, толерантність до невизначеності, самоефективність, життєстійкість… Переважаюча емоція у них тривога, з якою справляються за допомогою короткочасного планування і прогнозування, а ще в них хороший контакт з «тут-і-зараз». Це пов’язано з сильним розвитком копінг-стратегій (не керуються на автоматі своїми захистами, а пробують досліджувати кожен випадок, як унікальний, відточують більш зрілі захисти).
«Поважні класичні» - спостережливі, поступові і виважені у рішеннях, послідовники традицій .. тощо, орієнтуються на думку вчителів, ідеалів, прибічники певних течій та соціальних груп, важлива репутація та кар’єра …  Переважаюча емоція у них вина та сором – за нереалізовані ризики. Планують вони довготривало, детально вивчаючи минуле, класично аналізують, прогнозують далеко вперед. Як правило, оперують психологічними захистами зрілого порядку (зв’язок з реальністю - це було, але краще забути, витіснення, інтелектуалізація, раціоналізація, моралізація, зміщення, від реагування, сексуалізація….).
«Такі як всі» - обережні, орієнтуються на готові схеми та алгоритми, прийнятні у соціальному оточенні, мало рефлексують власних унікальних думок, їхні стратегії «уникання небезпек».  Переважаюча емоція – страх, вина.  Живуть без планування, випадково, їхні захисти, як правило, нижчого незрілого порядку (втрата зв’язку з реальністю – цього не було, немає, магічне мислення (віра в манну небесну), ізоляція,  всемогутній контроль, ідеалізація, знецінювання, проективна і інтроективна ідентифікації, розщеплення Его..).
Звичайно, якщо Ви хочете зрозуміти свою аудиторію ще глибше, -  цей матеріал не вміститься в такій короткій статті. І ще подумайте про планування – тоді варто розділити його на три ніші, - планування коротке, прогнозування (як  спроба надихнутися чудовим майбутнім ;)  та  щоденне реальне планування  з врахуванням змін «тут-і-зараз».


Теги: маркетинг, целевая аудитория, групповая динамика
Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Коли біль важливіша за життя. Багатовимірна модель BASIC Ph. Практична інструкція використання.
Багатовимірна модель  BASIC Ph. - швидкий шлях виходу з кризи  по системі BASIC Ph та за допомогою метафоричних асоціативних карт СОРЕ.  Я хочу поділитися  власним практичним досвідом і пояснити, як саме практикую цю модель в психотерапевтичній роботі та коучингу.
Про любов і бізнес
Любов і бізнес. Які сильні якості можуть бути спільними у цих двох зовсім несхожих сферах?
Мужність, постійність, дисципліна

Выйти сухим из конфликта всегда – возможно ли это?
Кто не хочет  выйти из конфликта  как «сухим из воды»?  Давайте посмотрим на практике простые инструкции.  Это позволит осознанно двигаться по собственному алгоритму, который станет помощником и предотвратит от лишней  траты  сил и эмоций. На тренинге по конфликтам часто спрашивают об инструментах и  алгоритмах  действий, когда надвигается «гроза» - таких инструментов много. Поэтому в статье разберем только часть, посвященную эмоциям.
Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?
Маленькі психологічні секрети, які дозволять зекономити на рекламі та маркетингу. Чому класичне планування і «так» і ні»? Як використати знання групової динаміки для дослідження своєї цільової аудиторії.  
МІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ДЕНЬ!
Запитайте себе, чи багато потрібно змінити в сьогоденні, щоб настав ідеальний день?  Практична вправа зі зручними підказками-гідом, яка дозволить зробити власне майбутнє кращим
Як завжди бути у виграші при конфліктах?
конфлікт  становить дуже великий інтерес для будь-якої людини, яка займається особистісним розвитком. Наші емоції несуть  нашій свідомості важливі повідомлення, розшифрувавши які,  ми можемо не тільки зняти напругу, але і побачити приховані аспекти ситуації. В цій статті розкриємо секрети виходу з конфлікту з максимальною користю та виграшем, використовуючи на практиці прості  інструкції. Ця проста шпаргалка  дозволить  Вам усвідомлено рухатися по власному алгоритму, який буде найефективнішим помічником  саме для вас і він же буде запобігати розпорошуванню вашої енергії та трати зайвих сил та емоцій.  На тренінгу по конфліктам мене часто питають про інструменти та чіткий алгоритм дій, коли насувається «гроза» - таких інструментів є багато,  сама тема теж є надзвичайно глибокою. Тому в статті розберемо лише частину, яка надіюся буде корисною і практичною.

Топ публикаций
Психологические механизмы переедания Психологические механизмы переедания Чтобы иметь стройную фигуру и поддерживать стабиль...
Мать и дочь. Противоречивый диалог длиною в жизнь Мать и дочь. Противоречивый диалог длиною в жизнь Тема "дочки-матери" - одна из важнейших ...
Быть сильной. Путь жертвы – плата за «силу». Быть сильной. Путь жертвы – плата за «силу». «Я делаю всё сама. Могу, делаю, тяну. Никого ни о ...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice