Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
К оплате: 0.00$


Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?

Подписаться на автора Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?
13 Июля 2017 14:54:51
1285

Для успішного бізнесу важливо знати в лице свою цільову аудиторію, розуміти її та спілкуватися з нею на «ти» -  тому,  давайте разом помислимо про  деякі висновки психологічних експериментів, для того, щоб використати їх з користю для себе.
Ряд психологічних експериментів показують, що як не крути,  людина залежить напряму від соціального оточення.  Які б не були особистісні якості, фізичні задатки. Та одночано ми всі унікальні)), але по сукупності певних явищ можна структуризувати для зручноті і практичності аж на цілих три групи (не завжди, залежить від багатьох чинників та явищ, але мова зараз не про це). Це стихійне явище описане в соціальних експериментах Курта Левіна (та інших психологів), який брав за основу закони фізики, а саме поняття валентності та точок напружень та вивів таким чином свою теорію поля.
Конкретно всі ми поділяємося на 20 % людей, назвемо їх припустимо,  «Особистісна еліта», 20 %  «Поважні класичні бізнесмени» і  60 % «Такі як всі».  При бажання ми можемо себе розвивати, і зайняти будь-яку нішу, але стаття зараз про інше. 
«Особистісна еліта» - це категорія людей, яких можна описати так:  Приймають рішення швидко, можуть ризикувати, витримую тиск невідомості майбутнього. Для них важливо через тривогу знайти свій власний смисл. По особистісним параметрам,  в них добре розвинуті  слідуючі якості – автономія, оптимізм, осмисленість власного життя, толерантність до невизначеності, самоефективність, життєстійкість… Переважаюча емоція у них тривога, з якою справляються за допомогою короткочасного планування і прогнозування, а ще в них хороший контакт з «тут-і-зараз». Це пов’язано з сильним розвитком копінг-стратегій (не керуються на автоматі своїми захистами, а пробують досліджувати кожен випадок, як унікальний, відточують більш зрілі захисти).
«Поважні класичні» - спостережливі, поступові і виважені у рішеннях, послідовники традицій .. тощо, орієнтуються на думку вчителів, ідеалів, прибічники певних течій та соціальних груп, важлива репутація та кар’єра …  Переважаюча емоція у них вина та сором – за нереалізовані ризики. Планують вони довготривало, детально вивчаючи минуле, класично аналізують, прогнозують далеко вперед. Як правило, оперують психологічними захистами зрілого порядку (зв’язок з реальністю - це було, але краще забути, витіснення, інтелектуалізація, раціоналізація, моралізація, зміщення, від реагування, сексуалізація….).
«Такі як всі» - обережні, орієнтуються на готові схеми та алгоритми, прийнятні у соціальному оточенні, мало рефлексують власних унікальних думок, їхні стратегії «уникання небезпек».  Переважаюча емоція – страх, вина.  Живуть без планування, випадково, їхні захисти, як правило, нижчого незрілого порядку (втрата зв’язку з реальністю – цього не було, немає, магічне мислення (віра в манну небесну), ізоляція,  всемогутній контроль, ідеалізація, знецінювання, проективна і інтроективна ідентифікації, розщеплення Его..).
Звичайно, якщо Ви хочете зрозуміти свою аудиторію ще глибше, -  цей матеріал не вміститься в такій короткій статті. І ще подумайте про планування – тоді варто розділити його на три ніші, - планування коротке, прогнозування (як  спроба надихнутися чудовим майбутнім ;)  та  щоденне реальне планування  з врахуванням змін «тут-і-зараз».


Теги: маркетинг, целевая аудитория, групповая динамика
Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Про любов і бізнес
Любов і бізнес. Які сильні якості можуть бути спільними у цих двох зовсім несхожих сферах?
Мужність, постійність, дисципліна

Выйти сухим из конфликта всегда – возможно ли это?
Кто не хочет  выйти из конфликта  как «сухим из воды»?  Давайте посмотрим на практике простые инструкции.  Это позволит осознанно двигаться по собственному алгоритму, который станет помощником и предотвратит от лишней  траты  сил и эмоций. На тренинге по конфликтам часто спрашивают об инструментах и  алгоритмах  действий, когда надвигается «гроза» - таких инструментов много. Поэтому в статье разберем только часть, посвященную эмоциям.
Чи можна навчитися бути лідером, читаючи книги?
«начитка» лекцій, теоретичний матеріал нічого не вартує без практичного наповнення.   Лідерство потрібно досліджувати і розвивати практично - як у груповому, так  індивідуальному форматі.
Той час, коли немає слів…
Що робити коли немає слів? Неможливо описати що почуваєш? Нездатність розуміти власні почуття та емоції - це серйозна перешкода до повноцінного життя. Говорити та описувати, що відчуваєш - практичні інструменти для освоєння. Ваш білет у світ радості, ніжності та багатовимірності.
Чому я фасилітатор?
Як вам здається що важливо процес чи результат? А що першочергово? Для мене зазвичай, спочатку процес і чим він кращий тим до якісніших результатів ми прийдемо. Фасилітація – це процес, і саме важке в ньому по власному досвіду – це привести команду, колектив, групу людей до одного спільного бачення.
Жорстока любов
ЖОРСТОКА ЛЮБОВ. Частина 1
Методика супроводу співзалежних, розроблена англійською організацією «БАТЬКИ НАРКОМАНІВ»

Близькі, що живуть поруч з людиною, які вживають наркотики, реагують на зміну його поведінки зазвичай однаково: образи, гнів, почуття винуватості, нервові зриви, відчуття марності і безсилля.


Топ публикаций
Сценарии жизни Сценарии жизни Причина алкоголизма и депрессий кроется в написанн...
Любовь и секс с "пограничником" Любовь и секс с "пограничником" Часто человек с пограничным расстройством...
Сказочный тест для самоанализа Сказочный тест для самоанализа Будучи ребенком, Вы мечтали стать невидимым или им...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice