Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.

Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?

Подписаться на автора Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?
13 Июля 2017 14:54:51
1055

Для успішного бізнесу важливо знати в лице свою цільову аудиторію, розуміти її та спілкуватися з нею на «ти» -  тому,  давайте разом помислимо про  деякі висновки психологічних експериментів, для того, щоб використати їх з користю для себе.
Ряд психологічних експериментів показують, що як не крути,  людина залежить напряму від соціального оточення.  Які б не були особистісні якості, фізичні задатки. Та одночано ми всі унікальні)), але по сукупності певних явищ можна структуризувати для зручноті і практичності аж на цілих три групи (не завжди, залежить від багатьох чинників та явищ, але мова зараз не про це). Це стихійне явище описане в соціальних експериментах Курта Левіна (та інших психологів), який брав за основу закони фізики, а саме поняття валентності та точок напружень та вивів таким чином свою теорію поля.
Конкретно всі ми поділяємося на 20 % людей, назвемо їх припустимо,  «Особистісна еліта», 20 %  «Поважні класичні бізнесмени» і  60 % «Такі як всі».  При бажання ми можемо себе розвивати, і зайняти будь-яку нішу, але стаття зараз про інше. 
«Особистісна еліта» - це категорія людей, яких можна описати так:  Приймають рішення швидко, можуть ризикувати, витримую тиск невідомості майбутнього. Для них важливо через тривогу знайти свій власний смисл. По особистісним параметрам,  в них добре розвинуті  слідуючі якості – автономія, оптимізм, осмисленість власного життя, толерантність до невизначеності, самоефективність, життєстійкість… Переважаюча емоція у них тривога, з якою справляються за допомогою короткочасного планування і прогнозування, а ще в них хороший контакт з «тут-і-зараз». Це пов’язано з сильним розвитком копінг-стратегій (не керуються на автоматі своїми захистами, а пробують досліджувати кожен випадок, як унікальний, відточують більш зрілі захисти).
«Поважні класичні» - спостережливі, поступові і виважені у рішеннях, послідовники традицій .. тощо, орієнтуються на думку вчителів, ідеалів, прибічники певних течій та соціальних груп, важлива репутація та кар’єра …  Переважаюча емоція у них вина та сором – за нереалізовані ризики. Планують вони довготривало, детально вивчаючи минуле, класично аналізують, прогнозують далеко вперед. Як правило, оперують психологічними захистами зрілого порядку (зв’язок з реальністю - це було, але краще забути, витіснення, інтелектуалізація, раціоналізація, моралізація, зміщення, від реагування, сексуалізація….).
«Такі як всі» - обережні, орієнтуються на готові схеми та алгоритми, прийнятні у соціальному оточенні, мало рефлексують власних унікальних думок, їхні стратегії «уникання небезпек».  Переважаюча емоція – страх, вина.  Живуть без планування, випадково, їхні захисти, як правило, нижчого незрілого порядку (втрата зв’язку з реальністю – цього не було, немає, магічне мислення (віра в манну небесну), ізоляція,  всемогутній контроль, ідеалізація, знецінювання, проективна і інтроективна ідентифікації, розщеплення Его..).
Звичайно, якщо Ви хочете зрозуміти свою аудиторію ще глибше, -  цей матеріал не вміститься в такій короткій статті. І ще подумайте про планування – тоді варто розділити його на три ніші, - планування коротке, прогнозування (як  спроба надихнутися чудовим майбутнім ;)  та  щоденне реальне планування  з врахуванням змін «тут-і-зараз».


Теги: маркетинг, целевая аудитория, групповая динамика
Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?
Маленькі психологічні секрети, які дозволять зекономити на рекламі та маркетингу. Чому класичне планування і «так» і ні»? Як використати знання групової динаміки для дослідження своєї цільової аудиторії.  
МІЙ ІДЕАЛЬНИЙ ДЕНЬ!
Запитайте себе, чи багато потрібно змінити в сьогоденні, щоб настав ідеальний день?  Практична вправа зі зручними підказками-гідом, яка дозволить зробити власне майбутнє кращим
Чому я фасилітатор?
Як вам здається що важливо процес чи результат? А що першочергово? Для мене зазвичай, спочатку процес і чим він кращий тим до якісніших результатів ми прийдемо. Фасилітація – це процес, і саме важке в ньому по власному досвіду – це привести команду, колектив, групу людей до одного спільного бачення.
Когда опустишь руки – лучше не станет
Снова ночь и снова приходит это - я не могу жить, но не могу и расслабится. Жизнь окрасилась в темные сгустки вязкого серого тумана безысходности и отчаянья, из которого нет выхода, но и нет тупика. Нет времени и нет ощущения тела, кроме вязкой колючей смолы в груди, которая не дает вдыхать на полную грудь, заполняя все больше и больше сознание… Но я смогу! Ведь когда опустишь руки - лучше не станет?
Коли біль важливіша за життя. Багатовимірна модель BASIC Ph. Практична інструкція використання.
Багатовимірна модель  BASIC Ph. - швидкий шлях виходу з кризи  по системі BASIC Ph та за допомогою метафоричних асоціативних карт СОРЕ.  Я хочу поділитися  власним практичним досвідом і пояснити, як саме практикую цю модель в психотерапевтичній роботі та коучингу.
Жорстока любов
ЖОРСТОКА ЛЮБОВ. Частина 1
Методика супроводу співзалежних, розроблена англійською організацією «БАТЬКИ НАРКОМАНІВ»

Близькі, що живуть поруч з людиною, які вживають наркотики, реагують на зміну його поведінки зазвичай однаково: образи, гнів, почуття винуватості, нервові зриви, відчуття марності і безсилля.


Топ публикаций
11 простых приемов пассивно-агрессивного поведения: руководство для начинающих 11 простых приемов пассивно-агрессивного поведения: руководство для начинающих Думаю, многие сталкивались с такой странной ситуац...
Полезные советы от врача сексолога Полезные советы от врача сексолога Многие обращающиеся к врачу сексологу мужчины гов...
Почему от любви до ненависти – один шаг? Почему от любви до ненависти – один шаг? Интересная все-таки вещь, эта любовь. Большое и св...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice