Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься -10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
Присоединяйтесь к нам
Авторизация Регистрация
Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?

Подписаться на автора Цільова аудиторія - чому одні «так», а інші «ні»?
13 Июля 2017 14:54:51
825

Для успішного бізнесу важливо знати в лице свою цільову аудиторію, розуміти її та спілкуватися з нею на «ти» -  тому,  давайте разом помислимо про  деякі висновки психологічних експериментів, для того, щоб використати їх з користю для себе.
Ряд психологічних експериментів показують, що як не крути,  людина залежить напряму від соціального оточення.  Які б не були особистісні якості, фізичні задатки. Та одночано ми всі унікальні)), але по сукупності певних явищ можна структуризувати для зручноті і практичності аж на цілих три групи (не завжди, залежить від багатьох чинників та явищ, але мова зараз не про це). Це стихійне явище описане в соціальних експериментах Курта Левіна (та інших психологів), який брав за основу закони фізики, а саме поняття валентності та точок напружень та вивів таким чином свою теорію поля.
Конкретно всі ми поділяємося на 20 % людей, назвемо їх припустимо,  «Особистісна еліта», 20 %  «Поважні класичні бізнесмени» і  60 % «Такі як всі».  При бажання ми можемо себе розвивати, і зайняти будь-яку нішу, але стаття зараз про інше. 
«Особистісна еліта» - це категорія людей, яких можна описати так:  Приймають рішення швидко, можуть ризикувати, витримую тиск невідомості майбутнього. Для них важливо через тривогу знайти свій власний смисл. По особистісним параметрам,  в них добре розвинуті  слідуючі якості – автономія, оптимізм, осмисленість власного життя, толерантність до невизначеності, самоефективність, життєстійкість… Переважаюча емоція у них тривога, з якою справляються за допомогою короткочасного планування і прогнозування, а ще в них хороший контакт з «тут-і-зараз». Це пов’язано з сильним розвитком копінг-стратегій (не керуються на автоматі своїми захистами, а пробують досліджувати кожен випадок, як унікальний, відточують більш зрілі захисти).
«Поважні класичні» - спостережливі, поступові і виважені у рішеннях, послідовники традицій .. тощо, орієнтуються на думку вчителів, ідеалів, прибічники певних течій та соціальних груп, важлива репутація та кар’єра …  Переважаюча емоція у них вина та сором – за нереалізовані ризики. Планують вони довготривало, детально вивчаючи минуле, класично аналізують, прогнозують далеко вперед. Як правило, оперують психологічними захистами зрілого порядку (зв’язок з реальністю - це було, але краще забути, витіснення, інтелектуалізація, раціоналізація, моралізація, зміщення, від реагування, сексуалізація….).
«Такі як всі» - обережні, орієнтуються на готові схеми та алгоритми, прийнятні у соціальному оточенні, мало рефлексують власних унікальних думок, їхні стратегії «уникання небезпек».  Переважаюча емоція – страх, вина.  Живуть без планування, випадково, їхні захисти, як правило, нижчого незрілого порядку (втрата зв’язку з реальністю – цього не було, немає, магічне мислення (віра в манну небесну), ізоляція,  всемогутній контроль, ідеалізація, знецінювання, проективна і інтроективна ідентифікації, розщеплення Его..).
Звичайно, якщо Ви хочете зрозуміти свою аудиторію ще глибше, -  цей матеріал не вміститься в такій короткій статті. І ще подумайте про планування – тоді варто розділити його на три ніші, - планування коротке, прогнозування (як  спроба надихнутися чудовим майбутнім ;)  та  щоденне реальне планування  з врахуванням змін «тут-і-зараз».


Теги: маркетинг, целевая аудитория, групповая динамика
Понравилась статья? Расскажите друзьям:


Другие публикации автора:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавленТоп публикаций
Когда твой ребенок — психопат Когда твой ребенок — психопат Психопаты всегда были среди нас. На самом деле опр...
Как быть успешным в любви Как быть успешным в любви В детстве кажется, что найти настоящую любовь сов...
О панцирях, открытости и целостности О панцирях, открытости и целостности Встречаются два типа животных: у одних скелет снар...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice