Психолог;


Поделится:

Спивак Екатерина Николаевна

Психолог;

Поделится:

О себе

Мене звуть Катя і я тут, щоб запросити клієнтів на індивідуальні консультації психолога та терапію онлайн. Раптом десь тут є фрустрований клієнт з незавершеними гештальтами, великою кількістю заблокованих важких почуттів, питаннями, на які довгий час самостійно не може знайти відповіді, але дуже зацікавлений у цьому, то буду рада знайомству😊.


До мене можна прийти з такими запитами:

  • сумніви, внутрішні конфлікти, невпевненість, занижена самооцінка, страх бути помітним, пошук себе;
  • складність у розумінні та вираженні своїх почуттів, підвищена тривога, з якою важко впоратись, страхи, панічні атаки
  • важкі незрозумілі відносини з батьками, образи, злість, почуття провини, неможливість говорити «ні», маніпуляції;
  • складні відносини з партнером, емоційна залежність, страх самотності, страх близькості, сімейні кризи, болюче завершення стосунків або розлучення;
  • бажання розширити свої можливості, дозволити собі більше, знайти радість і творчість у своєму житті;
  • для того, щоб передивитися своє життя, відновити себе або наново зібрати, повернути радість і задоволення, навчитися вибирати для себе хороше та стати автором свого власного життя та ін.


Я не вірю в існування чарівної пігулки, яка вмить вирішить всі ваші проблеми, але з власного досвіду знаю, що саме регулярні маленькі кроки і тренування непомітно приносять ґрунтовні результати, допомагають наростити нові погляди, грані, способи реагування, відкрити потенціал. Після терапії з’являється цінність себе, чутливість до себе, прокачується вміння опиратися на самого себе та на значимих близьких, чесність з собою. А бути собою і жити своє життя, то справжнє задоволення ))

Вартість індивідуальних консультацій - 400 грн, тривалість ~ 1 година. Консультації проходять у форматі онлайн у будь-якому зручному месенджері по відеозв‘язку або у Skype👩💻. Для запису телефонуйте / пишіть в Viber +380993520009 або в особисті повідомлення у Facebook. Ближче познайомитися зі мною можна на моїх профілях у соцмережах👇

Instagram: spivak_therapy_

Образование

  • Киевский гештальт университет

Специализация

Психолог

Стоимость сеанса

Цена консультации: 400
Цена онлайн консультации: 400

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации