Психолог;
Психотерапевт;
Консультант;


Поделится:

Рудий Іван Романович

Психолог; Психотерапевт; Консультант;

Поделится:

О себе

Психологія-наука, яка змінює життя і найперше вона змінила моє.

1992 року народження в смт.Воловець, Закарпатської області.


Відвідував різні психологічні тренінги, семінари та інтенсиви, продовжуватиму завжди це робити. 

Мав досвід спілкування із представниками багатьох світоглядних вірувань та абсолютно протилежних релігійних переконань. Завжди готовий відкривати нових для себе людей. Не маю упереджень по відношенню до жодних соціальних категорій громадян.


Автор двох віршованих та однієї прозової книги: «Прилетіли журавлі» 2007р., «Святе зло» 2012р., «Незаймане місто» 2014р.
Практикую в галузі клієнт-центрованої терапії.


Працюю індивідуально, з групами та з сім'ями із проблемами комунікації, депресивними станами та апатією, почуттями провини та сорому, проблемами з адаптацією внутрішньопереселених осіб та під час міграції, способами уникнення маніпулятивних впливів, тематикою жіночності та мужності, проблемами міжособистісних та сімейних стосунків, сепараціями, самооцінкою та впевненістю, проблемою у пошуках партнерів, синдромом самозванця, генералізованою та соціальною тривожністю.


За тимчасової відсутності компетенції не працюю з людьми з ПТСР, залежностями, розладами харчової поведінки, людьми з патологічними розладами психіки та в межових станах.


Пишіть, щоб домовитись про консультацію: побалакаємо, повідчуваємо, проживемо.

Образование

  • 2010-2014 р. — з відзнакою закінчив навчання в Ужгородському національному університеті за спеціальністю «бакалавр психології»;
  • 2014-2015 р. — з відзнакою закінчив навчання в Східноєвропейському національному університеті, отримавши професію «спеціаліст психології»;
  • 2014-2019 р. — завершив курс навчальної програми по психотерапії Всеукраїнського інституту клієнт-центрованої і експірієнтальної психотерапії (під керівництвом доктора психологічних наук, професора Кочаряна О.С.)
  • 2022 р. — завершив курс навчальної програми "Сімейне консультування" у напрямку системної сімейної психотерапії під керівницивом практикуючого психолога, супервізора та гештальт-терапевта Ігоря Огданського.
  • 2022 р. — завершив курс навчальної програми "Основи нейропсихології для психологів та психотерапевтів" під керівництвом клінічного психолога, президента Української асоціації нейропсихології Владислава Князєва.
  • 2022 — пройшов курс підвищення кваліфікації у проєкті “Psychologists. Support. Coeducation”, який націлений на підтримку практикуючих психологів України від провідних міжнародних фахівців з Ізраїлю, Польщі, Великобританії, Руанди та України. Проєкт організований фондом "Професійний розвиток Харкова" за всебічної підтримки "Міжнародної агенції британського єврейства з гуманітарної допомоги та розвитку" (Всесвітня єврейська допомога). Курс містив напрями: «Навички роботи з травматичним досвідом», «Кризове психологічне консультування», «Психосоматичний аспект», «Відновлення особистих ресурсів».

Специализация

Психолог; Психотерапевт; Консультант

Стоимость сеанса

Цена консультации: 800
Цена онлайн консультации: 800

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации