Психологический порлат Psy-practice

Тато і малюк!

Поява малюка в сімґї змінює стиль життя подружжя, світосприйняття та внутрішній світ кожного з них. Світ мами та її організм на протязі 9-ти місяців налагоджує стосунок з малечою. Татові в цьому плані складніше. Адже він відчуває малюка тоді, коли візьме перший раз на руки (бувають, звичайно ж і виключення). Мами, не забувайте, що почуття тата до вашого малюка інакші ніж у вас! Тому вимагати такої ж віддачі (як це роблять мами) до дитини не потрібно, природа наділила чоловіків відчуттями, почуттями, які різняться від материнських. Спробуємо зануритися в світ тат та разом з ними спробувати відчути. Думки, переживання татусів та практичні поради для гармонізації їх внутрішнього світу.  
Переживання: «Караул! Воно таке крихітне, безпорадне, що з ним робити????» 
Порада: Візьміть малюка на руки, притуліть до себе, відчуйте його серцебиття, дихання. Дихайте рівно, глибоко. Відпустіть думки і просто побудьте з ним разом.  

Переживання: «Що можна робити з новонародженим, адже воно нічого не розуміє?» 
Порада: Змісту ваших слів малюк дійсно не розуміє. Але інтонації з якими Ви говорите, міміку, тембр голосу, все це дитинка сприймає. Тепло вашого тіла, міцні та надійні руки це те, що принесе малюку відчуття безпеки. Беріть на руки своє маля, розмовляйте з ним, танцюєте, читайте казочки, віршики. Сумісна прогулянка принесе задоволення як Вам, так і малюку. Все це допоможе  налагодити стосунок із малям.   

Переживання: «На мені велика відповідальність! Чи зможу я забезпечити сімґю? Чи справлюсь я з новими обовґязками?»
Порада: Для того, щоб легше було справлятися, спробуйте спланувати свій день. Скільки часу відведено на роботу, ввечері на домашні справи? Обговоріть з дружиною, яку частину хатньої роботи ви могли б взяти на себе, як обовґязок? Можливо тимчасово прийдеться відмовитися від тих речей, які приносили задоволення (приклад: спільне проведення часу з друзями, похід на більярд та інш.)  

Переживання: «Можливо я зайвий, поки дитина маленька, їй потрібна лише мама?»
Порада: Насправді, малюк дійсно дуже потребує маму, її тепло, турботу, емоційну близькість. Але, чим швидше Ви приєднаєтеся до виховання малюка, тим краще і для нього, і для Вас. Малюк буде відчувати силу і спокій тата (якщо тато тривожиться, беручи малюка на руки,то вірогідніше всього, що малюк відчує його тривогу і почне плакати). Плач немовля не означає, що тато щось не так зробив, він може мати безліч причин, адже це єдина мова, якою маля може спілкуватися з батьками. Чим швидше Ви почнете спілкуватися зі своєю дитиною, тим міцніше будуть ваші стосунки   

Переживання: «Чи не забере малюк повністю маму?» 
Порада: Так, ваша дитина потребує багато уваги і часу до себе. Але не забувайте, що багато залежить саме від Вас. Ваша підтримка, допомога зіграють велику роль. Якщо дружина фізично виснажена, вряд чи вона зможе приділити достатньо уваги своєму чоловікові. А Ваші компліменти, увага, виявлені почуття не пройдуть безслідно. 

Післяпологовий період один з найважчих. Не відокремлюйтесь від своїх жінки та малюка. І тоді Ви завжди будете почувати себе близьким, потрібним та важливим у своїй сімґї.    
Понравилась публикация? Поделись с друзьями!







Переклад назви:




Текст анонса:




Детальний текст:



Написать комментарий

Возврат к списку