Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
К оплате: 0.00$


Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Укажите ваш E-mail
Подписаться

Лист від підлітка який він вам не зможе написати...

Подписаться на автора Лист від підлітка який він вам не зможе написати...
28 Мая 2018 19:41:20
971

Люблю ці зустрічі з колегами де ми обговоюємо різні теми, одна з недавніх була про підлітковий період, вважається підліткова криза за тривалістю найдовша в житті людини в середьньому триває 5-7 років(!) Уявляєте!? Але це насправді один з дуже важливих періодів для формування власної ідентичності. 
"Лист, який підліток не може Вам написати:

Дорогі Батьки,мені хотілося б написати такий лист. Про цю боротьбу, яку ми ведемо. Вона мені потрібна. Мені потрібна ця битва. Я не можу про це сказати, тому що у мене немає відповідних слів та досвіду щоб це описати і все одно це буде безглуздо. Але мені потрібна ця битва. Дуже. Мені потрібно зараз тебе ненавидіти і потрібно, щоб ти це пережив. Потрібно, щоб ти пережив, що я тебе ненавиджу тебе і що ти ненавидиш мене. Я теж її ненавиджу цю війну між нами але вона тепер повинна бути. Неважливо, через що ми сваримося: час коли треба лягати спати, домашня робота, прання, моя брудна кімната, прогулянки, сидіння вдома, від'їзд, чи не від'їзд, хлопець, подружка, немає друзів, погані друзі. Неважливо. Мені потрібно з тобою лаятися про це і потрібно, щоб ти лаявся зі мною у відповідь.

Мені відчайдушно потрібно, щоб ти тримав один кінець мотузки. Тримав міцно, поки я кидаюсь на іншому кінці - поки я шукаю опори для рук і ніг, своєї власної внутрішньої опори в цьому новому світі, в який я потрапив.
Річ в тому що раніше я знав, хто я, хто ти, хто ми. Але зараз вже не знаю. Зараз я шукаю себе, свою межу і іноді я можу її відчути тільки в миті, коли я смикаю тебе за цю мотузку. Коли я доводжу все, що раніше знав, до межі. Тоді я відчуваю, що існую, і хоча б хвилину можу дихати. Я знаю, що ти сумуєш за тою милою дитиною, яким я колись був. Я знаю це, тому що теж за нею сумую, і ця туга додає мені зараз ще більше болю.

Мені потрібна ця боротьба, і мені потрібно знати: неважливо, наскільки погані або сильні мої почуття - вони не зруйнують тебе або мене. Вони не зруйнують ці близькі стосунки. Мені потрібно, щоб ти любив мене навіть в найгірших моїх проявах, навіть коли здається, що я тебе не люблю. Мені потрібно, щоб ти зараз любив себе і мене за нас обох.Насправді я знаю як тобі коли тебе називають поганою людиною, як хреново, коли ти комусь не подобаєшся. Всередині я себе також так відчуваю, але мені потрібно, щоб ти це витримав і звернувся за допомогою до інших дорослих. Тому, що я зараз не в змозі тобі допомогти. Якщо хочеш, поклич всіх своїх дорослих друзів і збери тусовку для випуску пара серед своєї групи підтримки назва якої «як вижити з підлітком», я згоден. Можеш говорити про мене за моєю спиною - мені пофіг. Тільки не кидай мене. Чи не кидай мене в цій боротьбі. Вона потрібна мені.

Ця битва в подальшому навчить мене, що моя тінь не більше мого світла. Ця битва навчить мене, що погані почуття не означають закінчення стосунків. Ця битва навчить мене слухати себе, розуміти свої потреби, навіть в ті моменти, коли це може розчарувати інших людей.

Конкретно ця битва закінчиться. Як будь-яка буря, вона вщухне. Я все забуду, і ти забудеш. А потім вона повернеться. І мені знову буде потрібно, щоб ти тримав мотузку. Мені знову і знову це буде потрібно протягом багатьох років.

Я знаю, що насправді це важке діло та зовсім не радує тебе. Я знаю, що, швидше за все, ніколи не подякую тобі за це і навіть не визнаю твою роль у всьому цьому. Знаєш, я, швидше за все, буду навіть критикувати тебе за всю цю складну роботу. Буде здаватися так, ніби, що б ти не робив, цього ніколи не достатньо. І все ж я цілком покладаюся на твою здатність залишатися в цій боротьбі в контакті зі мною. Неважливо, як багато я сперечаюся та сварюся. Неважливо, як багато я нудьгую та нічого не роблю. Неважливо, наскільки велике моє мовчання і замкнутість.

Будь ласка, тримай свій кінець мотузки. І знай, що ти виконуєш найважливішу роботу, яку тільки може хто-небудь робити для мене прямо зараз.

З любов'ю, твій Підліток.

Гретхен Шмельцер (Gretchen Schmelzer)
Переклад на російську Ірини Маценко
Переклад на українську Аніта СоскидаТеги: подростки кризис подросткового периода
Понравилась статья? Расскажите друзьям:

Подписаться на новые комментарии к этой статье:
Подписаться

Комментарии

Оставьте первый комментарий

Добавить комментарий

Ваш комментарий добавлен


Другие публикации автора:

Що заважає звертатися до психологів?
Що заважає звертатися до психологів?
Зовнішні бар'єри:
Відсутність реального уявлення про те, чим же дійсно може допомогти психолог "а що дають ці розмови? Або навіщо мені гіпноз?"

Лист від підлітка який він вам не зможе написати...
"Лист, який підліток не може Вам написати:

Дорогі Батьки,мені хотілося б написати такий лист. Про цю боротьбу, яку ми ведемо. Вона мені потрібна.....

На все свій час...
Етологічні теорії поведінки.
Згідно етологічної теорії, багато моделей поведінки не тільки тварин, а й людини є вродженими та адаптивними, тобто служать цілям виживання. Етологи вважають, що для людей, так само як і для тварин, характерні видоспецифічні моделі поведінки, однакові у всіх людей незалежно від культурних відмінностей. Такі дії, як, наприклад, чіпляння, хапання, плач, усмішка, смоктання і ін., Грають для немовлят адаптивну роль, оскільки вони стимулюють турботу з боку дорослих. Однак етологи визнають, що інстинкти відіграють адаптивну роль тільки в певних умовах середовища.Топ публикаций
Психологические границы: как не потерять себя в отношениях Психологические границы: как не потерять себя в отношениях «Не бывает неправильных людей, бывают неправильные...
Тематический апперцептивный тест Тематический апперцептивный тест ТАТ состоит из стандартного набора таблиц с изобра...
Миф про «отрицательные» эмоции. Миф про «отрицательные» эмоции. После - надцатого раза, когда я услышала фразу « ....

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice