Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься -10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Уважаемый коллега!

Все поля анкеты должны быть заполнены. Если Вы не будете соблюдать правила нашего портала, мы будем вынуждены удалять ваши анкеты.

С уважением администрация.
Марта Приріз

Марта Приріз

О себе

Коли нас болить зуб, ми йдемо до стоматолога, а коли горло - до отоларинголога. Розібратися зі стосунками чи труднощами та зрозуміти, як збудувати адекватну самооцінку, змінити способи поведінки – в цьому допомагають психологи. 
Консультую онлайн, тому ви можете почати працю над собою чи своїми труднощами у затишній атмосфері вже зараз. Працюю з дорослими та підлітками.


Найчастіше до мене звертаються з питаннями: самооцінки та сприйняття себе, криз, стосунків, прийняття рішень, нерозуміння ситуації, яка склалася, незадоволення (собою, життям, кимось). 


На першій зустрічі ми познайомимося та детально обговоримо ваші труднощі чи ситуацію, яка привела вас до мене, а тоді – поясню, як ми будемо працювати на консультаціях, узгодимо час зустрічей, домашні завдання та інші організаційні моменти. 
Мені імпонує думка, що психологія - це шлях до себе. Буде гарно проходити цей шлях змін разом з вами: підтримувати, розділяти емоції та відкривати неочікувані грані. 

Про мене:

Пишу про улюблену психологію в онлайн-виданнях: "Українська правда", "Освіторія", "Гендер в деталях". 

Навчаюся на 4-річній програмі з підготовки психотерапевток/психотерапевтів (когнітивно-біхевіоральна терапія, Львів) та на річній програмі для психологинь, що працюють з жінками, ВПО, ЛГБТ та ін. 


Нема кращого часу, ніж сьогодні, аби змінити своє життя. 
До зустрічі на консультаціях онлайн.Образование

  • Варшавський університет, Польща, психологія (річна програма обміну "Еразмус")
  • Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, магістр практичної психології

Специализация

Психолог; Консультант; Коуч

Стоимость сеанса

Цена онлайн консультации: 400 грн. (Україна); 30 дол. - для тих, хто мешкає в інших країнах.

Стоимость указана за 1 час консультации


Топ публикаций
КАК мать превращает СЫНА в «психологического мужа» КАК мать превращает СЫНА в «психологического мужа» Каждому практикующему психологу приходилось иметь ...
РИСУНОЧНЫЕ ПРАКТИКИ ПСИХОТЕРАПИИ И САМОПОМОЩИ. ЧАСТЬ 1 РИСУНОЧНЫЕ ПРАКТИКИ ПСИХОТЕРАПИИ И САМОПОМОЩИ. ЧАСТЬ 1 Практики рисования – инструментарий, позволяющий п...
Здоровый человек не хочет выйти замуж Здоровый человек не хочет выйти замуж Тема отношений мужчин и женщин в нашей стране стан...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice