Психолог;
Консультант;


Поделится:

Куліченко Ольга Володимирівна

Психолог; Консультант;

Поделится:

О себе

Доброго часу доби!

Працюю у руслі психологічного консультування, напрямок-гуманістична психологія(В.Франкл,К.Роджерс,А.Адлер,А.Маслоу та ін.). Основний метод роботи-психологічна бесіда, можу застосовувати елементи психокорекції. Мій загальний досвід консультативної практики становить 23 роки. У минулому маю 20 років досвіду роботи практичним лікарем(терапія та сімейна медицина), зараз працюю практичним психологом. Відвідала багато різноманітних наукових медичних конференцій, медико-психологічних тренінгів. Регулярно відвідую психотерапевтичну групу. Багато читаю психологічної, філософської та медичної літератури як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Працюючи лікарем та спілкуючись з пацієнтами, зробила висновок що для хорошої якості життя медичних знань недостатньо,потрібна психологічна грамотність(тому і вирішила здобути другу, психологічну освіту). В практичній психології працюю три роки.
Базова освіта-Дніпропетровська державна медична академія, лікувальний факультет. Друга вища освіта-психологічний факультет Дніпровського національного університету ім.Олеся Гончара.
Надаю психологічну допомогу та підтримку у життєвих ситуаціях, при психологічних травмах, кризах та стресах, втратах, труднощах у спілкуванні. Допомагаю в усвідомленні проблем та шляхів їх подолання, корегую саморегуляцію та самооцінку.
Віддаю перевагу логотерапії(В.Франкл) та наративній психології (Брунер).
Вважаю що кожна людина сама відповідає за побудову свого життєвого шляху, проте все-таки не все залежить від людини. Існує фактор долі(або Божої волі), однак людина повинна максимально намагатися та докладати зусиль для досягнення результатів.
Мені дуже подобається думка про те, що консультування побудовано на принципі відображення: хороший психолог-це дзеркало, в якому клієнт бачить себе і свої проблеми як би збоку.  І одне із завдань психолога полягає в тому, щоб вийти за межі свого життєвого досвіду і побачити ситуацію очима клієнта. Які б методи або методики психолог не застосовував у своїй практиці-все це заломлюється через його особистість, як через призму(це описано в наукових статтях з психології). У широкому сенсі психологічне консультування - це зустріч та спілкування двох особистостей, обмін світоглядами, внаслідок чого кожна людина стає "трохи іншою", більш гнучкою і краще вирішує свої життєві завдання. А ще дуже важливою є зацікавленість клієнта в консультації, його бажання РОЗІБРАТИСЯ в ситуації(про це говорить мій досвід психологічної практики), отримати НОВІ знання та взагалі його щирий ІНТЕРЕС до психології. Це відіграє велику роль у вирішенні проблеми та сприяє успіху консультації.
Зі своїх
особистих якостей можу виділити такі як відповідальність та комунікабельність, здатність до аналізу ситуації, вміння шукати та застосовувати компроміси у вирішенні питань. У спілкуванні ціную доброзичливість, коректність, взаємоповагу та здатність пояснити свою позицію.
Дотримуюсь принципів психологічного консультування.
Зараз працюю тільки з дорослими.Рівень володіння українською мовою достатній, російською спілкуюся вільно. Форма роботи тут-індивідуальне онлайн консультування.
Консультую через відеодзвінок: Skype, Viber, Telegram, Google meet(маю додатковий номер).
Запрошую на консультацію!
Телефон для попередньої розмови та запису на консультацію: 0984491206.
Скайп: Olha Kulichenko
Телефонуйте або пишить у скайп. 

Образование

  • Дніпропетровська державна медична академія(лікувальний факультет,спеціальність-лікувальна справа)
  • Дніпровський національний університет ім.Олеся Гончара(психологічний факультет,спеціальність-психологія).

Специализация

Психолог; Консультант

Стоимость сеанса

Цена консультации: 400 гривен
Цена онлайн консультации: 400 гривен

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации