Психолог;
Сексолог;
Консультант;


Поделится:

Кононенко Дарина Сергіївна

Психолог; Сексолог; Консультант;

Поделится:

О себе

Привіт, вітаю на своїй сторінці. Якщо ви тут, то я можу припустити, що ви переживаєте почуття, від яких би з радістю відбулися. Є ситуації, коли б хотілося переносити їх краще і не реагувати так сильно, як зараз. Або можливо ви просто шукаєте спокій та гармонію в самому собі.


Мене звуть Дарина, мені 25 років, і я отримала освіту психолога/сексолога в Україні та за кордоном, щоб мати знання і навички, щоб вам допомогти вирішити питання, які вас турбують.


Я працюю з такими кейсами, як тривога, панічні атаки, депресія, сімейні конфлікти/проблеми в стосунках, негативне відношення до себе, катастрофізація, адаптація до нових реалій, ПТСР, проблеми в сексуальному житті, складнощі у прийнятті своєї сексуальної орієнтації, подолання травм, спричинених гомофобією, стан вигорання, труднощі у соціалізації.


Це лише деякі з основних тем, над якими я працюю. Якщо ваша ситуація не відповідає жодній із перерахованих, будь ласка, зв'яжіться зі мною особисто, і ми обговоримо ваше питання.


Пам'ятайте, ви є найважливішою людиною для себе, і ви не зможете допомогти іншим, якщо не допоможете собі в першу чергу. Любіть і дбайте про себе.

Образование

  • Національний університет "Києво - Могилянська академія". Психологія і педагогіка 2016 - 2020.
  • Національний уніревситет "La Sapienza" Рим, Італія. Клінічна психосексологія. 2020 - 2023.

Специализация

Психолог; Сексолог; Консультант

Стоимость сеанса

Цена онлайн консультации: 1500

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации