Психолог;
Психотерапевт;


Поделится:

Гнатюк Ольга Васильевна

Психолог; Психотерапевт;

Поделится:

О себе

Практикуючий фахівець в області психологічного консультування. Займаюся психологією вже більше 9 років. Приватна практика. 

◾Працюю в напрямку тілесно-орієнтованого та клієнт-центрованого підходу. Використовую аналітичну, а також екзистенціальну, трансперсональну психотерапію та психоаналіз. Все ж пріоритетним вважаю психосоматику та когнітивно-поведінкову терапію.

◾Залучена в центр реабілітації бійців, учасників АТО і членів їх сімей, учасників Афганської війни. Практика роботи з дітьми, які мають особливі потреби і іншими категоріями населення. А також з центрами реабілітації залежностей (нарко, алко, ігро і шопо).

◾Реабілітація тяжко-хворих під час лікування і ремісії. Відновлення осіб зі схильністю до суїцидів. Взаємини в конфліктах між дітьми-батьками і однолітками.

◾Адикції - залежності від руйнуючої закоханості, відчай, віра у себе і життя, фобії, самотність.
Витягую зі стану депресії та апатії, пияцтва чи інших залежностей.

◾Психосоматика, нав'язливі стани, панічні атаки, неврастенії, зверхемоційність, стрес і психологічні травми, стан втрати себе і своєї ідентичності, психози та інші травматичні аспекти.
Відчуття "кома" у горлі чи грудях. Вегетативні дисфункції ВСД, НЦД. Синдром хронічної втоми. Генералізований тривожний розлад.

◾Диктаторські відносини в робочій сфері, проф-орієнтація, погана адаптація в колективі, вигоряння. Депресивні стани після пологів.
Правильне розташування "границь" у взаємодії їз токсичними людьми.

◾Проблеми у внутрішніх відносинах сім'ї, негаразди між парами, в інтимній сфері, комплекси і фригідності, чоловічі проблеми.

◾Жіночі захворювання та безпліддя. Порушення сприйняття свого тіла та їжі, такі як заїдання (булімія, анорексія).

◾Сором і труднощі у вільному спілкуванні, знайомствах і відносинах.

◾Проводжу тренінги для саморозкриття і перемоги над страхом публічних виступів.

Образование

  • Волынский государственный университет им. Леси Украинки, специальность «психология»
  • Восточноевропейский национальный университет им. Леси Украинки, факультет психологии,медицинская и медико-диагностическая кафедра,за квалификацией психолог, преподаватель психологии
  • PCA Всеукраинский институт Клиент-Центрированной и Экспириентальной Психотерапии, изучала психиатрия, психотерапия. Харьков, 2011 год
  • Сертификаты по «Практическая психология»
  • Международные научно-практические конференции «Психологические основы здоровья, образования, науки и самореализации личности» 2016, Франция

Специализация

Психолог; Психотерапевт

Стоимость сеанса

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации