Психолог;
Психотерапевт;
Консультант;


Поделится:

Балан Юлия Викторовна

Психолог; Психотерапевт; Консультант;

Поделится:

О себе

Емпатійність, зацікавленість та адаптивність. Відкрита до будь-яких емоцій та ситуацій. Маючи особистий досвід тривалої терапії, я дуже добре розумію, як це бути клієнтом, і як не зрозуміло з чого почати, як розплутати клубок проблем і складнощів. Тому, у своїй роботі я допомагаю розібратися в тому, що турбує більше, розробити стратегію вирішення проблем, м'яко і делікатно вибудувати терапевтичні зустрічі, я розумію, як складно говорити про те, що болить, тому ми разом шукатимемо той підхід, в якому Вам буде комфортно та легко. Я буду вашим помічником. Вірю у своїх клієнтів і зі мною у Вас вийде вибудувати нове життя.

Своїм клієнтам я допомагаю розібратися в тому, що їх турбує, яка сфера життя зараз потребує вирішення: сфера партнерських відносин, дитячо-батьківські відносини, страхи, пошук партнера, проблеми комунікації, проблеми у сфері роботи, втрата сенсу життя та мотивації, бажання щось змінити у житті, визначити основні ресурси та точки опори у житті, вирішити внутрішньоособистісні конфлікти, визначити і вирішити життєві сценарії, що повторюються, підвищити свою самооцінку, опрацювати травматичний досвід, вибудувати нові стосунки з оточуючими, також поліпшити якість життя. У роботі зі мною клієнти знову починають любити життя, радіти, знаходять смисли та опори у житті. Їхнє життя знову стає барвистим і щасливим.

У своїй роботі я найчастіше використовую методики : *Символдрама (кататимне переживання образів)- це одним із видів психотерапій, що базується на принципах глибинної психології, в якому використовується особливий метод роботи з воображенням, для того, щоб зробити наглядними безпосередні бажання людини, його фантазії, конфлікти та механізми захисту, а також відносини переносу та протидії.
*Ініціаційна терапія (поєднання символдрами, психодрами та архетипічного аналізу особистості ) цей напрямок дає можливість розібратись у відносинах, опрацювати та зрозуміти сценарії, та вибудувати здорові відносини
*арт-терапія- напрямок, який я застосовую як із дітьми так із дорослими, арт-терапія заглиболює через творчість у несвідомі, витіснені процеси.
*"Робота з травмами та ПТСР за методом Пітера Левіна Somatic Experiencing®"

*Робота з травмою методом конфронтації за допомогою Символдрами.
* Робота із травмою по Беата Штайнер, У. Заксе- вважаю дуже важливим напрямком, бо частіше клієнти навіть не розуміють, що мають травматичний досвід, нажаль травму відтерапевтувати неможливо, але я точно знаю, що травматичний досвід можна змінити, напрацювати ресурс, прожити агресію, інтегрувати відщепелний досвід, і життя буде набувати зовсім інший сенс- де є можливість радіти, відчувати, бути у контакті із самим собою.

Про себе- маю вищу психологічну освіту. Я є членом Інституту Розвитку Символдрами та Глибинної Психології. Постійно проходжу супервізії, беру участь у конференціях, підвищую свою кваліфікацію, маю свою теріпію.
У своїй роботі я створюю безпечний та відкритий простір.
Гарантую конфіденційність.
Розмовляю українською та російською мовами.

Образование

  • Национальный аэрокосмический университет им. Н.Е. Жуковского «Харьковский авиационный институт», специальность "Психолог"
  • Основная ступень символдрамы А1-2. Углубленное прорабатывание основной ступени символдрамы В1-2
  • Вирішення екзистенційних проблем та питань пов язаних з відношенням до смерті в психотерапії та практиці психологічного консультування методом симводрами.
  • Т0- введение в психотерпевтическую практическую диагностику и практику. Основы психотерапевтического процесса. Т1-Основы глубинно-психологической символики и методологии символдрамы. Т7- Психологические механизмы защиты
  • "Работа с травмами и ПТСР по методу Питера Левина Somatic Experiencing®".

Специализация

Психолог; Психотерапевт; Консультант

Стоимость сеанса

Цена онлайн консультации: 1000

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации