Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься от 10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
К оплате: 0.00$


Наша цель - создать конкурентные условия при поиске психолога. Обеспечить приток новых психологов на сайт и поощрять активность пользователей.

Как будут списываться балы:
Если у вас до 2000 баллов то списываться будет 10 баллов в день.
Если больше 2000 то будет работать правило "делителя на 100" *
Но при этом остается несгораемая сумма баллов за предыдущую активность на сайте.
Каждая опубликованная статья +5 баллов плюс +10 стартовых баллов.

* правило "делителя на 100" будет рассчитываться следующим образом:
количество баллов / 100 = целый остаток округлен в меньшую сторону до десятых.

например:
2550 / 100 = 20
18700 / 100 = 180

НОВЫЕ ПРАВИЛА ПО СПИСАНИЮ БАЛЛОВ ВСТУПИЛИ В СИЛУ С 01.01.2019г.

Как заработать балы бесплатно:

За оригинальную статью (ранее не публикуемую в Интернете) будет начислено +200 баллов. Если на момент проверки уникальности статьи, она опубликована на других ресурсах, то Вы получите +60 баллов. Проверка на уникальность и начисление баллов будет проведена на протяжении 48 часов после публикации на портале.
За 500 просмотров статьи Вам насчитывается +50 баллов;
За 1000 просмотров +50 баллов;
За 5000 просмотров +100 баллов.

Присоединяйтесь к нам

Чтобы быть в курсе всех интересных новостей, оставьте свою почту

Также следите за нами в соцсетях

Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Уважаемый коллега!

Все поля анкеты должны быть заполнены. Если Вы не будете соблюдать правила нашего портала, мы будем вынуждены удалять ваши анкеты.

С уважением администрация.
Тютюнник Галина Андріївна

Тютюнник Галина Андріївна

О себе

Що шукає людина в описі фахівця? Що хоче вона там побачити? Якісь регалії, рівень освіти? Де вчився? Що вміє і з чим працює? Все це ви знайдете на сторінці будь-якого психолога. І на моїй теж.

Я ж хочу розповісти тут трохи про себе і про те, навіщо мені те, чим я займаюся. Так ми з вами познайомимося ближче і вам буде не так страшно постукати до мене, що б змінити своє життя.
Що ж, почнемо. Мене звати Галина. Я - Жінка, Дружина і Мати двох синів. Моя сім'я, так само як і здоров'я, як і для багатьох інших, є  цінністю і пріоритетом в житті. І все ж я не забуваю про себе. Я люблю Життя і поважаю людей, які вміють жити. Життя прекрасне і воно гідне того, щоб прожити його із захопленням та із задоволенням. Адже після ночі, якою б довгою вона не була, завжди приходить світанок, я це точно знаю. А ще знаю, що більше життєтворчого у всесвіті нічого немає, ніж Любов. Тому любіть, живіть і будьте щасливі. Щастя – це так просто. Кожна людина має все для щастя, але не всі вміють цим користуватися, щоб бути щасливими. Я займаюся тим, що допомагаю різним людям знайти шлях до невичерпних можливостей життя. Адже все найцінніше заховано всередині нас. Пешекіан Н. писав, що людина – шахта, повна дорогоцінних каменів. Тому одне з моїх завдань разом з клієнтом не тільки знайти і підняти з надр людської душі прихований цінний скарб, але і навчити ним користуватися, навчити бачити і розрізняти різні грані кожного дорогоцінного камінчика, який опинився у ваших руках.

Навіщо мені все це?
Коли мене в черговий раз запитали "Навіщо?», мені пригадалася оповідка однієї моєї знайомої про людські стосунки, яка розповідається від імені Білої Ворони. Так от, коли людина запитала ворону, чому вона біла та відповіла: «Чому біла? Тому що я –Чудо. Що ж тут ненормального? »
Я не претендую на звання дива, просто так відбувається і зі мною. Просто така я є і не можу бути іншою. Пробувала, не виходить. Розвивалася в суміжній галузі. Досягала успіху, заробляла гроші. Отримувала задоволення після чергового вдалого контракту. Все було чудово. Тільки хотілося трохи іншого.
Я отримую задоволення, коли ділюся своїми знаннями і досвідом та коли після моїх запитань, після розмови зі мною людина щось розуміє, світлішає, змінюється і стає іншою. Хтось щасливішим, хтось сумнішим, хтось ніжнішим. Але найголовніше – усвідомленішим. Починає себе усвідомлювати в світі і світ у собі. І все навколо змінюється. Ось це справжнє задоволення!


Ось трохи познайомилися.

Якщо говорити про теми які мені цікаві або з якими я працювала, то це:
• Жіноче здоров'я.
• Внутрісімейні комунікації.
• Відповідальне батьківство.
• Психологія автомобіліста.
• Страхи і втрати.

Образование

  • высшее психологическое, НПУ имени Драгоманова
  • повышение квалификации, Украинский институт позитивной психотерапии

Специализация

Психолог; Консультант

Стоимость сеанса

Цена консультации: 250
Цена онлайн консультации: 250

Стоимость указана за 1 час консультации


Топ публикаций
О шизоидном характере (ребенок, которого нет) О шизоидном характере (ребенок, которого нет) Шизоидные личности, как правило, обладают развитым...
 Одиночество рядом с мамой Одиночество рядом с мамой В популярной психологии много пишут, что человеку ...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice