Психолог;
Консультант;


Поделится:

Тютюнник Галина Андріївна

Психолог; Консультант;

Поделится:

О себе

Що шукає людина в описі фахівця? Що хоче вона там побачити? Якісь регалії, рівень освіти? Де вчився? Що вміє і з чим працює? Все це ви знайдете на сторінці будь-якого психолога. І на моїй теж.

Я ж хочу розповісти тут трохи про себе і про те, навіщо мені те, чим я займаюся. Так ми з вами познайомимося ближче і вам буде не так страшно постукати до мене, що б змінити своє життя.
Що ж, почнемо. Мене звати Галина. Я - Жінка, Дружина і Мати двох синів. Моя сім'я, так само як і здоров'я, як і для багатьох інших, є  цінністю і пріоритетом в житті. І все ж я не забуваю про себе. Я люблю Життя і поважаю людей, які вміють жити. Життя прекрасне і воно гідне того, щоб прожити його із захопленням та із задоволенням. Адже після ночі, якою б довгою вона не була, завжди приходить світанок, я це точно знаю. А ще знаю, що більше життєтворчого у всесвіті нічого немає, ніж Любов. Тому любіть, живіть і будьте щасливі. Щастя – це так просто. Кожна людина має все для щастя, але не всі вміють цим користуватися, щоб бути щасливими. Я займаюся тим, що допомагаю різним людям знайти шлях до невичерпних можливостей життя. Адже все найцінніше заховано всередині нас. Пешекіан Н. писав, що людина – шахта, повна дорогоцінних каменів. Тому одне з моїх завдань разом з клієнтом не тільки знайти і підняти з надр людської душі прихований цінний скарб, але і навчити ним користуватися, навчити бачити і розрізняти різні грані кожного дорогоцінного камінчика, який опинився у ваших руках.

Навіщо мені все це?
Коли мене в черговий раз запитали "Навіщо?», мені пригадалася оповідка однієї моєї знайомої про людські стосунки, яка розповідається від імені Білої Ворони. Так от, коли людина запитала ворону, чому вона біла та відповіла: «Чому біла? Тому що я –Чудо. Що ж тут ненормального? »
Я не претендую на звання дива, просто так відбувається і зі мною. Просто така я є і не можу бути іншою. Пробувала, не виходить. Розвивалася в суміжній галузі. Досягала успіху, заробляла гроші. Отримувала задоволення після чергового вдалого контракту. Все було чудово. Тільки хотілося трохи іншого.
Я отримую задоволення, коли ділюся своїми знаннями і досвідом та коли після моїх запитань, після розмови зі мною людина щось розуміє, світлішає, змінюється і стає іншою. Хтось щасливішим, хтось сумнішим, хтось ніжнішим. Але найголовніше – усвідомленішим. Починає себе усвідомлювати в світі і світ у собі. І все навколо змінюється. Ось це справжнє задоволення!


Ось трохи познайомилися.

Якщо говорити про теми які мені цікаві або з якими я працювала, то це:
• Жіноче здоров'я.
• Внутрісімейні комунікації.
• Відповідальне батьківство.
• Психологія автомобіліста.
• Страхи і втрати.

Образование

  • высшее психологическое, НПУ имени Драгоманова
  • повышение квалификации, Украинский институт позитивной психотерапии

Специализация

Психолог; Консультант

Стоимость сеанса

Цена консультации: 250
Цена онлайн консультации: 250

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации