Психолог;
Психотерапевт;


Поделится:

Шугай Марія

Психолог; Психотерапевт;

Поделится:

О себе

Психолог, психотерапевт.Психолог, психотерапевт, кандидат психологічних наук, доцент, сертифікований та акредитований гештальт-терапевт, керівник навчальних та терапевтичних програм, директор 

Консультування та психотерапія:

Індивідуальна та сімейна психологічна та психотерапевтична допомога — труднощі в стосунках у сім’ї, в парі, на роботі, між дітьми та батьками; проблеми із самооцінкою, самореалізацією, депресія, різні фобії, панічні атаки, психосоматичні симптоми, втрати, дитячий травматичний досвід та інше.

Робота із дітьми— психологічне консультування, психотерапія та психологічна діагностика при психосоматичних (часто хворіє…), поведінкових (агресивна поведінка, некомунікабельність, невпевненість, проблеми в стосунках із іншими дітьми, в навчанні…) та травматичних (смерть близьких, аварія, розлучення батьків…) симптомах.

Групова терапія — проведення терапевтичних та навчальних груп в гештальт-підході, організація тематичних практичних семінарів; ведучий тренер сертифікатних навчальних та терапевтичних програм «Практична психологія», «Дитяча психологія для дорослих»,  терапевтичної групи «Психологія & життя».

Тренер терапевтичних груп та сертифікований психотерапевт, для учасників навчальних програм з підготовки гештальт—терапевтів/ гештальт—консультантів,  ведуча груп I ступеню Гештальт терапії.   

Психотерапевтична освіта:

  • Завершила програму професійної підготовки гештальт-терапевтів та гештальт- консультантів (31.10. 2007 р.- 30.09.2012 р. Київський Гештальт Університет Університет I, II ступінь.Тренери: Г.Смолін, І.Дідковська, Г. Кушнір, І.Погодін), сертифікований та акредитований  гештальт-терапевт.
  • Авторська програма І.Дідковської по вдосконаленню практики гештальт-терапевтів, підготовці супервізорів і викладачів ГТ (III-я ступінь) Київський Гештальт Університет, тренери: Лінда Осборн, Даан ван Баален, Маргарита Спаньолло Лобб, Пітер Філліпсон.

Спеціалізації:

«Психодіагностика та психокорекція життєвих сценаріїв методом казкотерапії» (Авторська програма А.Колобовнікової).

«Групова психотерапія в рамках гештальт-підходу» (тренери : І.Дідковська, І.Погодін)

«Психологічне консультування та психокорекційна робота з дітьми та батькам в гуманістичному підході» (тренери : О.Ратинська, О.Возіянова, К.Бабенко)

Участь і завершення навчальної програми  «Психодрама  в груповій та індивідуальній роботі» (ведуча М. Левандовська)

Теми з якими працюю: 
стосунки в сім’ї, парі, на роботі, між дітьми та батьками; про близькість в стосунках і про їх завершення, самоцінність та самооцінка, депресія, панічні атаки, психосоматичні симптоми, страхи. втрати, дитячий травматичний досвід, особистісний розвиток та інше.

Попередній запис обов’язковий.

Вартість консультації 500 грн.

Email: 

Адреса:  м. Рівне, вул. Короленка 5, оф. 216. (2й поверх).

Образование

  • КГУ (Київський гештальт університет)
  • кандидат психологічних наук, доцент, практикуючий психолог, гештальт-терапевт

Специализация

Психолог; Психотерапевт

Стоимость сеанса

Цена консультации: 500
Цена онлайн консультации: 500

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации