Психолог;
Консультант;


Поделится:

Оксана Ратушна

Психолог; Консультант;

Поделится:

О себе

Базову психологічну освіту отримала у Львівському національному університеті імені Івана Франка; завершила 5-річний проект «Трускавецька школа психотерапії» за напрямком «Психоаналіз»; із 2017 року вивчаю психотерапію за методом «Символдрама»; із 2021 року навчаюся на 3-річному курсі спеціалізації "Аналітична психологія і основи сучасного психоаналізу" (юнгіанський підхід).

Від початку навчання на психолога у 2005 році періодично проходжу власну психотерапію. Від початку консультативної та психотерапевтичної практики у 2016 році регулярно супервізуюся. 

Є членом Української Спілки Психотерапевтів та Інституту розвитку символдрами та глибинної психології.


На сьогоднішній день очно та дистанційно консультую клієнтів, а також веду блог, у якому ділюся як власними роздумами, так і тим цікавим та корисним, що трапляється на моєму шляху.


Основні (але не єдині) запити, із якими працюю: горе, втрата значущої людини; депресія; стрес; складні життєві ситуації; почуття провини; занижена самооцінка; хронічна втома, виснажені ресурси особистості; проблеми адаптації; питання саморегуляції; труднощі із прийняттям рішення; труднощі у спілкуванні; труднощі у сімейних стосунках; екзистенційні проблеми, пошуки сенсу життя; питання самопізнання та самореалізації; питання творчого пошуку та особистісного росту та ін.

Образование

  • Львівський національний університет імені Івана Франка, магістр психології, спеціалізація - клінічна психологія
  • 5-річний проект «Трускавецька школа психотерапії» за напрямком «Психоаналіз»
  • Інститут розвитку символдрами і глибинної психології

Специализация

Психолог; Консультант

Стоимость сеанса

Цена консультации: 900 грн.
Цена онлайн консультации: 900 грн.

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации