Повысить рейтинг
Введите количество баллов которое хотите купить (100 балов = 2$)
*Каждый день, будет сниматься -10 баллов, чтобы поддерживать равные возможности и в рейтинге были наиболее активные психологи.
Присоединяйтесь к нам
Авторизация Регистрация
Авторизация
Логин:

Пароль:

Авторизация
Логин:

Пароль:

Уважаемый коллега!

Все поля анкеты должны быть заполнены. Если Вы не будете соблюдать правила нашего портала, мы будем вынуждены удалять ваши анкеты.

С уважением администрация.
Наталія Володимирівна Галамейко

Наталія Володимирівна Галамейко

О себе

Галамейко Наталія Володимирівна - практикуючий психолог, арт-терапевт, тілесно-орієнтований терапевт, член Асоціації практикуючих  психологів Івано-Франківської області, психолог-волонтер психологічної кризової служби.  

Працюю із дорослими та дітьми:

З дітьми від 3 до 10 років працюю та отримую результати за такими питаннями: тривожність; сором’язливість; замкнутість; нерішучість; страхи та нічні жахіття; соціальна адаптація (адаптація в школі, садку); неврози (синкенизія); розлад розщеплення особистості (синдром множинної особистості); посттравматичний синдром (подолання психологічної травми в наслідок медичної операції: операція на шлунку, накладання швів після того, як на дитину впав телевізор); вправи на розвиток інтелекту.

З підлітки: енурез; замкнутість; налагодження стосунків з батьками; відстоювання своїх кордонів у товаристві однолітків (класі); підвищення самооцінки; прийняття себе; суїцидальні нахили; заїкання.

З дорослими маю результати по таких питаннях: підвищення самооцінки; усвідомлення своєї жіночності; прийняття себе; психосоматичні захворювання (заїкання; гангрена Рено; фригідність; неупорядковані статеві зв’язки; болі в спині; проблеми з вагою; головний біль); стосунки з чоловіком; стосунки з дітьми; стосунки з батьками; проживання горя після втрати.

Нагороди та відзнаки:

Грамота управління освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації, 2005.

Грамота управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації, 2007.

Грамота коломийського міського голови, 2009.

Грамата управління освіти Коломийської міської ради, 2014.

Грамоти Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 ім.Героя України Тараса Синюка, 2014.

Сертифікат ведучого інтерактивної програми всебічного розвитку особистості дитини «Сонячні зайчики» асоціації практичних психологів Івано-Франківської області, 2015.

Досвід роботи: 12 років стажу в державних освітніх закладах.

                        313 годин приватної практики з 2015 року, з них: 

  • 161 год - індивідуальна терапія та консультування;
  • 152 год - групова терапія та корекція.

З 2013-2015 рр. – практичний психолог Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 ім.Героя України Тараса Синюка.

З 2007-2013 рр. – практичний психолог Коломийського дошкільного навчального закладу №19 «Ромашка».

З 2006-2007 рр. – практичний психолог Коломийської спеціалізованої ЗОШ І-ІІІст. №1 ім.В.Стефаника.

З 2005-2006 рр. – практичний психолог (за сумісництвом) Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.С.Пушкіна.

З 2003-2005 рр. – практичний психолог Нижньовербізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Образование

  • 2000-2003рр. навчалася в Прикарпатському університеті ім.Василя Стефаника і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, практичного психолога в закладах освіти.
  • 2014-2015 рр. – учасниця спецкурсу «Тілесно-орієнтований підхід в гештальт-терапії».
  • 2013 р. – навчання за програмою «Впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми для підлітків і батьків «Сімейна розмова» з правом використання у практичній роботі.
  • 2011 р. – навчання за технологією «Сексологія в клінічній практиці роботи практичного психолога та соціального педагога».
  • 2010-2011 рр. - курси підвищення кваліфікації при Українському науково-методичному центрі практичної психології і соціальної роботи за модулем «Використання арт-терапії в роботі практичного психолога і соціального педагога».
  • 2010 р. – навчання за технологією «Використання піскової терапії в роботі практичного психолога та соціального педагога».

Специализация

Психолог; Коуч; Психотерапевт

Стоимость сеанса


Топ публикаций
Похожие судьбы в роду? Пора на расстановку! Похожие судьбы в роду? Пора на расстановку! Задумайтесь прямо сейчас: были ли в вашем роду пов...
5 иллюзий о личностном развитии, разрушенных за годы личностного развития 5 иллюзий о личностном развитии, разрушенных за годы личностного развития Я занимаюсь личностным развитием где-то с 2010 год...
Почему нужно быть эгоистом. Почему нужно быть эгоистом. Для начала я попрошу вас произнести следующую фраз...

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.

Новое на форуме

Перейти на форум


Мы в соцсетях

Присоединяйтесь к нам в телеграм

Telegram psy-practice