Психолог;
Психотерапевт;
Консультант;


Поделится:

Кищинская Алла Викторовна

Психолог; Психотерапевт; Консультант;

Поделится:

О себе

Про себе завжди важко писати. Хочеться виділити найголовніше, саму суть. Але думки відразу ховаються по кутах і не хочуть висловлюватися. Так і у психології. Часто люди приходять для того, щоб знайти себе, свої бажання та думки, які сховалися та дають знати про себе лише почуттям незадоволення та роздратування. А так хочеться знайти опору, впевненість та перспективу в житті. Цим і займаюсь. Приватна практика – близько десяти років. Мені 49 роки, одружена, двоє дітей. Я працюю у психоаналітичному підході. Тобто запит клієнта опрацьовується за допомогою інтерпретації та пошуку нових сенсів, усвідомити свої мотиви і напрацювати нові способи опанування почуттів, які дадуть змогу реалізовувати задумане і впевнено йти на зустріч реалізацій своїх життєвих планів.

Формат спілкування в інтернеті ускладнений тим, що важко відчути довіру до фахівця, оскільки безпосередній контакт відсутній. Важко уявити, яка це людина насправді, незважаючи на те, що є фото та публікації. Найчастіше цього не достатньо для того, щоб подолати сумніви та тривогу при виборі фахівця. Хочеться відчути людину - почути її голос, мову, побачити міміку та рухи. Для того, щоб подолати ці сумніви, я пропоную першу консультацію абсолютно безкоштовно по скайпу. Пишіть мені до скайпу alla.kishchynska

 


Образование

  • КГУ им.Шевченко, специальность психолог, 2006г. Закончила обучение по авторской программе «молодой специалист», сертифицированном Украинским научно-методическим центром практической психологии и социальной работы (сертификат СЕ № 2640009, ПРОТОКОЛ №4 ОТ 01.04.2002), 2006-2007 Повышаю квалификацию в Восточно-Европейском Институте Психоанализа. Курс "Психоанализ Фрейда - Лакана"
  • Обучалась методу кататимно-имагинативной психотерапии (символдрама) у Татьяны Юрченко, Игоря Винова, Якова Обухова (сертификаты Международного общества Кататимного переживания образов (МОКПО), Геттинген), 2007-2011г.
  • член УСП - Украинского союза психотерапевтов (основан в 1996 году, зарегистрирован Министерством юстиции Украины, свидетельство №730 от 11.04.1996 г.). Веду частный прием.

Специализация

Психолог; Психотерапевт; Консультант

Стоимость сеанса

Цена консультации: 50$
Цена онлайн консультации: 50$

Стоимость указана за 1 час консультации

*Администрация сайта не несет ответственности за Ваши финансовые отношения со специалистом.
Рекомендуем проводить оплату после консультации