Авторизация Регистрация
Логин:

Пароль:
psypractice

Топ публикаций

Вы можете подписаться на новые публикации на сайте. Для этого нужно просто указать вашу почту.


Мы в соцсетях
Новое на форуме

Перейти на форум

Уважаемый коллега!

Все поля анкеты должны быть заполнены. Если Вы не будете соблюдать правила нашего портала, мы будем вынуждены удалять ваши анкеты.

С уважением администрация.

Гільман Анна Юріївна

Образование

  • Національный університет «Острозька академія», освіта вища: магістр психології, психолог, викладач психології, 2013 р.
  • Гештальт-терапія (І ступінь: Київський Гештальт Університет, Психологічний центр Особистісного та Організаційного Розвитку «Ніка»), 2010 р.
  • Транзакційний аналіз в пісковій терапії (Українська Асоціація Транзакційного Аналізу УАТА), 2010 р.
  • Освітня програма І ступеню «Використання процесуальної психології розвитку в консультативній практиці» (№ СЕ 2640148 науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи НАПН України), 2015 р.

Специализация

Психолог

Стоимость сеанса

Цена консультации: 300 грн.
Цена онлайн консультации: 300 грн.

Стоимость указана за 1 час консультации

О себе

Я – психолог, викладач психології, гештальт-консультант, фахівець в області процесуально-орієнтованої психології.

Працюю в сучасних методах і підходах, використовую оригінальні техніки, що дозволяють скоротити час досягнення стійкого позитивного результату. Психотерапія проходить на глибинному рівні, і дозволяє досягати зціляючого ефекту.
У роботі також опираюся на: гештальт-терапію, транзакційний аналіз (Е. Берн), методи саногенного мислення (Ю.Орлов) та ін. Досягла досить високого рівня ефективності в роботі з саногенним (оздоровлюючим) мисленням (СГМ). 
Працюю над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук за темою «Психологічні умови формування саногенного мислення студентської молоді», спеціальність «Педагогічна та вікова психологія», 19.00.07.

Суть мого підходу полягає не тільки в глибинній трансформації підсвідомих програм, установок, які призводять до негативних емоцій, хвороб, проблем у відносинах. Я працюю з пред'явленим станом як з певним процесом, у якого є своя ціль і в своїй глибині він несе якесь важливе повідомлення / послання про нашу цілісність, про нас, про наше життя. Процес дослідження себе в даному підході є не тільки пізнавальним і цікавим, але і завжди новим, незвичайним. Так, це надзвичайно дієвий метод, який звертається не до розуму, а до почуттів, тіла і душі, дозволяючи за кілька хвилин дізнатися про себе більше, ніж за довгі години класичних терапевтичних бесід.

Мета консультації в даному підході – допомогти стати цілісним і природним, здатним самостійно рухатися по життю в радості, здоров'я, слідуючи своїм істинним інтересам і потребам. Це забезпечує щирі і стабільні відносини, самореалізацію і відчуття сенсу у вашому житті.
В процесі спільної роботи клієнт освоює способи самостійної роботи зі своєю підсвідомістю, негативним емоціями, знаходить ресурс і засвоює навички привнесення його в реальне життя.

Напрямки роботи:
- Чоловічо-жіночі відносини;
- Важкі стресові обставини;
- Подолання депресивних станів, переживання горя, втрати;
- Панічні атаки, депресія, тривога, страхи, фобії, агресія;
- Відсутність особистого життя, проблеми в стосунках;
- Незадоволеність життям, самотність;
- Тілесні симптоми;
- Робота з залежностями;
- Змінені стани свідомості;
- Труднощі, пов'язані з вибором;
- Прийняття особистої відповідальності за себе і своє життя;
- Вікові та життєві кризи;
- Проблеми взаємин між підлітками і батьками;
- Пошук ресурсу для подолання невпевненості, тривоги, страху і т.

Якщо не знайшли свою тему, пишіть.
Звертайтеся, буду рада допомогти.

Моя робота для мене – це можливість допомагати, надихати, сприяти зростанню, усвідомленню та розвитку особистості. Вважаю, що в кожному є достатній потенціал для того, щоб жити усвідомлено та щасливо!

Я працюю дистанційно по скайпу з клієнтами в Україні та країнах ближнього зарубіжжя.

Записатись на консультацію: anjahilman@mail.ru
Cмотреть контакты

Контакты

Украина, Київ
Skype.: ahilman22 (Анна Гільман)
Консультации по Skype.: Да
e-mail: anjahilman@mail.ru
Еcли Вы решите обратиться к этому специалисту за консультацией, будем признательны, если Вы сообщите ему, что нашли его анкету на сайте psy-practice.com

СтатьиМероприятияяндекс.ћетрика